Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. nie wiem jak wam ale mi uśmiech z twarzy nie schodził podczas oglądania dzisiejszego filmiku :)
  2. conceited, dzięki że się tu odezwałaś, napisałam już do osoby od której mam fotki, że ty pojedziesz po psa z anią. mam nadzieję że obejdzie się bez problemów.
  3. [quote name='mariamc']No dobrze, kiedy ma do mnie przyjechać?[/QUOTE] za tydzień ania będzie chciała go wyciągnąć ze schroniska, od razu pojedzie do weta a potem do ciebie. dziękuję! jesteś kochana! [quote name='conceited']Witajcie, Widze, ze pies z mojego watku dorobil sie osobnego tematu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewi*****-szukaja-domow[/URL] Niezmiernie sie ciesze. Rowniez wplace na jego leczenie (poprosze o nr konta). Widze tez, ze ktoras z Was byla w przytulisku. Moge prosic o szczegoly tej wizyty? Jak bylo z wejsciem na teren przytuliska? bezproblemowo? O zmiane weta walczymy, o wolontariat tez. wszystko jest na dobrej drodze, oprocz tego, ze przez niekontrolowane wizyty z aparatem przezs ZUKu chce zamknac przytulisko :/ w pon lub wtorek bedzie spotkanie na temat zamkniecia. Jezdze tam od czasu do czasu, robie zdjecia, przywoze psom smakolyki. Pies jest przeze mnie oglaszany na stronie internetowej mojej gminy. Z reszta jak i wszystkie psy z naszego przytuliska. Prosze o koordynowanie ze mna wszelkich wizyt w przytulisku, bo jestem jedyna osoba, ktora uzyskala w Urzedzie Gminy zgode na wizyty w celach robienia zdjec i oglaszania psow, a wszelki inne podchody koncza sie wsciekloscia ZUKu i mozliwymi przenosinami psow do Jedrzejowa. Przy okazji, skoro jest to temat milosnikow amstafow, a zakladam, ze wiekszosc z Was nie byla w watku przytuliska, wklejam Wam fote naszego drugiego amstafa, ktory tez jest bardzo towarzyskim psem. [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc02321dm.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7885/dsc02321dm.th.jpg[/IMG][/URL] a tu oko Marrisa? tak ma teraz na imie? Oczy byly w gorszym stanie, zarazstaly cala powierzchnie oka, tak ze pies prawie nic nie widzial. Pies jest leczony tylko masciami i kroplami, a to jest max co mozna uzyskac bez leczenia operacyjnego. [URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc02292dy.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7402/dsc02292dy.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] wysyłam ci pw. psiak ma na imię MORRIS ;) ponoć tego drugiego astka chce wziąć pracownik przytuliska. czy to prawda? nie wiem.
  4. chciałabym zapytać czy ja zapłaciłam ostatnio za [B]grudzień/styczeń[/B] czy [B]styczeń/luty[/B]?
  5. [quote name='E-S']Mogę coś wpłacić na niego - ale musisz mi jeszcze raz na PW przysłać dane do przelewu, bo kurna tak na mnie wrzeszczały, że mam skrzynkę zapchaną, że z pośpiechu i nerwów kliknęłam "wyczyść folder" i straciłam wszystko ... a przez historię konta firmowego nie mam siły się przewalać, kilkaset operacji miesięcznie, to nie na ludzkie siły. Ewa[/QUOTE] dzięki ewa! jutro wyślę pw jak tylko będzie potwierdzenie od danusi.
  6. [quote name='Fiks']A ja zacznę od deklaracji miesięcznej 50zl i nr konta poproszę.[/QUOTE] dzięki ogromne!!! z numerem konta jeszcze poczekajmy do jutra, chcę by danusia mi potwierdziła najpierw miejsce dla chłopaka w hoteliku.
  7. [quote name='chita']ja moge pomoc bazarkami [SIZE=1](agaga wystawisz:oops:)[/SIZE][/QUOTE] jasne że wystawię!!! twój bazarek na bb jest superancki :)jutro się kończy więc bardzo chętnie następny zrobię. dzięki wielkie! :) :)
  8. nie, na bank nikt go nigdzie nie ogłaszał. ciotki, będzie potrzebna na operacje i na hotelik pomoc finansowa/bazarkowa.....
  9. [quote name='E-S']Dramat ... i tak piękny pies od 2 lat siedzi w schronie, w dodatku z poważnie chorymi oczami ???[/QUOTE] no właśnie...nie ma tam wolontariatu, wet tylko szczepi. pies siedzi w kojcu, nikt go nie wyprowadza, o leczeniu można pomarzyć :(
  10. [quote name='andzia69']to sunia z Krakowa nie jedzie do Danusi? sorki, ze pytam...ale ostatnio oprócz "swoich" psiaków kieleckich mało miałam czasu na wchodzenie na watki:([/QUOTE] sunia wzbudza spore zainteresowanie, jakaś rodzina ma być dla niej na dniach sprawdzana, więc jedzie simens. może uda się tak transport dograć by oba chłopaki razem do danki dotarły.
  11. wiadomo już co się z łapką dzieje? myślę, że sisi będzie miała spore powodzenie. była niedawno podobna dejzi i nasza roxa-szybciutko domki znalazły :)
  12. [quote name='Kasia77']Basiu,masz pełną skrzynkę,nie mogłam wysłać na PW. Kiedyś widziałam takie ogłoszenie w zaginionych: "Witam!!!Proszę pomóżcie,szukam od pazdziernika suczki-amstaf,która uciekła z innym psem z Miłobądza koło Tczewa.,Jest biało czarna, to ta którą widzicie na moim profilu,miałam wywieszone ogłoszenia ale niestety nici ...niestety nie miała obroży ani czipa jeśli ktoś może ją przygarnął proszę pisać!!!!" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178987-czy-ktoA-widziaA[/URL] Agnieszko,jestem z Wami....[/QUOTE] właśnie dostałam zawału!
  13. nie wiem jak jest "na żywo" ale na zdjęciech skóra nie wygląda za dobrze, nie tylko oczka. mam słabość do błękitnych astków :(
  14. MORRIS Z CHORYMI OCZKAMI PROSI O POMOC :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179873-BA-AE-KITNY-AMSTAFF-OD-2-LAT-WSCHRONIE-CHORE-OCZY-POMOCY-PLN-na-hotel-i-leczenie?p=14105946#post14105946[/url] [IMG]http://i47.tinypic.com/fw4t46.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/e7bcaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vlr591.jpg[/IMG]
  15. ................. [IMG]http://i50.tinypic.com/2epohw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ccq7hl.jpg[/IMG]
  16. ................... [IMG]http://i47.tinypic.com/e7bcaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/35lvu5f.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/j8e5vs.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fw4t46.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/34y2ul5.jpg[/IMG]
  17. [B]MORRIS - PIĘKNY BŁĘKITNY Z BIAŁYMI ZNACZENIAMI ASTEK.[/B] w maleńkim przytulisku w wielkopolsce od 2 lat czeka na swoją szansę pies z chorymi oczami-prawdopodobnie to 3 powieka ale weterynarz go nie badał. oczka wyglądają okropnie, są bardzo zapuchnięte, pewnie [B]psiak bardzo cierpi...od co najmniej 2 lat[/B]:-( psiak ma ok.5 lat. do ludzi przyjazny, do psów nie wiadomo. postanowiłyśmy z anią z poznania i z agnieszką32, że zabierzemy go do hoteliku u mariamc i wyleczymy te biedne oczęta. [B]bardzo proszę o wsparcie finansowe, deklaracje, bazarki...proszę o pomoc dla tego cierpiącego psa. bez was, same nie damy rady.[/B] [B]MORRIS PROSI O POMOC![/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/20sdba0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vlr591.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21on4h2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/zj9hj5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/6h6n3c.jpg[/IMG]
  18. [quote name='mielew'] Tylko mam pytanko czemu na tym identyfikatorku jest wygrawerowane " Figa" , a nie "Piczka " , czyżby ktoś wstydził się tego imionka ?:cool3:[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::mad: aga, koniecznie zmień ten identyfikator, przecież piczka nawet nie zareaguje jak ktoś do niej powie figa;) cieszę sie że animonda smakuje. moje też ją uwielbiają!
  19. [quote name='mariamc']Dołączam się do pozdrowień i uścisków dla Ziutka i Was wszystkich. Moja miłość do bullowatych zaczęła się tak naprawdę od niego.[/QUOTE] ziutek zdziałał wiele dobrego. danusiu, nasza znajomość też zaczęła się dzięki niemu!
  20. [quote name='najdekanna']Wstydzić sie nie macie za co. Kto mógł wiedzieć że osoba do której tyle osób miało ogromne zaufanie odwali taki numer. Ale z drugiej strony nikt tak dokładnie nie wie co sie u tej dziewczyny w życiu wydarzyło. Z całą pewnością coś sie popidoliło . A są takie momenty w życiu człowieka że najchętniej uciekłby na koniec świata i zerwał kontakty . I jeśli prawdą jest że US poblokował jej konta to faktycznie kasa która była wpłacana na pieski przepadła bo urzędasów nie będzie interesowało od kogo i na jaki cel przychodziły wpłaty. Ważne że na konto ab-agnieszki. A jak ma sie długi w skarbówce albo kare jakąś dowalą to sie niecackają tylko zabierają. Zapewne dziewczyna jest teraz z gołym tyłkiem i jeszcze musi tu pooddawać . A jaszcze ta nagonka na nią podziałała tak; "To ja wam pomagałam , tyle swojej kasy dałam, czasu poświęciłam a wy do mnie tak? No to pocałujcie mnie wszyscy w nos." Tyle że chociasz najbliższym ciotkom na dogo choć na priv. powinna napisać dlaczego taka sytuacja wyszła. Czekam na rozwój sytuacji. Niechce dziewczyny osądzać i piętnować. Być może nie bezpośrednio z jej winy cała ta sytuacja wynikła. Ja sie domyślam co sie stało ale to tylko przypuszczenia.[/QUOTE] wszystko tak jak mówisz....ale(!!!) zanim konta zostały poblokowane, ab-agnieszka już kłamała. sto razy prosiłam ją by mi powiedziała co jest grane, jaka jest prawda...eh, szkoda gadać:shake: czekamy na foty ze spacerku w zaspach :)
  21. [quote name='Alicja'] [URL]http://img148.imageshack.us/img148/6715/piczka571.jpg[/URL] :diabloti: co tam za pies stoi :hmmmm:[/B][/FONT][/QUOTE]mięśniak jakiś![FONT=Arial][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/FONT]
  22. piczka na każdej sesji zdjęciowej ma inny kolor! dziś wygląda zupełnie jak mój lecter! ostatnio była ruda, wcześniej błękitno płowa...kobieta zmienną jest ;) myka po śniegu jak zajączek:evil_lol: [url]http://img5.imageshack.us/img5/7743/piczka560.jpg[/url] obróżka bardzo elegancka:cool3: [url]http://img130.imageshack.us/img130/884/piczka567.jpg[/url]
  23. jeśli jakiś superextra sprawdzony domek poszukiwał by maluszka, to takie cudeńko jest u mariamc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179750-Schronisko-w-Szczecinku-zapraszamy-do-odwiedzin-MoA-e-znajdziesz-tu-przyjaciela[/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/psyjustyna124.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2803/psyjustyna124.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i47.tinypic.com/zt6niu.jpg[/IMG] fioneczko, oczywiście rozmawiałam z naszą agą w pierwszej kolejności ;) , w najbliższym czasie jednak nie da rady.
  24. najdekanna, dziękuję za informacje. uściskaj ode mnie ziutka. cieszę się, że chłopak nie sprawia wam kłopotów, że jest kochany. dziękuję... mam nadzieję, że sonia zapomni w końcu o tych strasznych przeżyciach, że będzie coraz lepiej . co do ab-agnieszki-[B]WSTYD I ŻENADA[/B], że was w takiej sytuacji tak potraktowała, oszukała wszystkich dookoła, mówiła wiele razy, że 500zł wam wysłała...brak słów. pozdrawiam serdecznie!czekamy na nowe fotki ziutka jeśli będzie taka możliwość :)
  25. [SIZE=4][B]Szukam kogoś, kto sprawdzi dom dla naszego białasa w nowogardzie!!! proszę o pomoc! [/B][/SIZE]
×
×
  • Create New...