-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak wam ale mi uśmiech z twarzy nie schodził podczas oglądania dzisiejszego filmiku :) -
[quote name='mariamc']No dobrze, kiedy ma do mnie przyjechać?[/QUOTE] za tydzień ania będzie chciała go wyciągnąć ze schroniska, od razu pojedzie do weta a potem do ciebie. dziękuję! jesteś kochana! [quote name='conceited']Witajcie, Widze, ze pies z mojego watku dorobil sie osobnego tematu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewi*****-szukaja-domow[/URL] Niezmiernie sie ciesze. Rowniez wplace na jego leczenie (poprosze o nr konta). Widze tez, ze ktoras z Was byla w przytulisku. Moge prosic o szczegoly tej wizyty? Jak bylo z wejsciem na teren przytuliska? bezproblemowo? O zmiane weta walczymy, o wolontariat tez. wszystko jest na dobrej drodze, oprocz tego, ze przez niekontrolowane wizyty z aparatem przezs ZUKu chce zamknac przytulisko :/ w pon lub wtorek bedzie spotkanie na temat zamkniecia. Jezdze tam od czasu do czasu, robie zdjecia, przywoze psom smakolyki. Pies jest przeze mnie oglaszany na stronie internetowej mojej gminy. Z reszta jak i wszystkie psy z naszego przytuliska. Prosze o koordynowanie ze mna wszelkich wizyt w przytulisku, bo jestem jedyna osoba, ktora uzyskala w Urzedzie Gminy zgode na wizyty w celach robienia zdjec i oglaszania psow, a wszelki inne podchody koncza sie wsciekloscia ZUKu i mozliwymi przenosinami psow do Jedrzejowa. Przy okazji, skoro jest to temat milosnikow amstafow, a zakladam, ze wiekszosc z Was nie byla w watku przytuliska, wklejam Wam fote naszego drugiego amstafa, ktory tez jest bardzo towarzyskim psem. [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc02321dm.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7885/dsc02321dm.th.jpg[/IMG][/URL] a tu oko Marrisa? tak ma teraz na imie? Oczy byly w gorszym stanie, zarazstaly cala powierzchnie oka, tak ze pies prawie nic nie widzial. Pies jest leczony tylko masciami i kroplami, a to jest max co mozna uzyskac bez leczenia operacyjnego. [URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc02292dy.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7402/dsc02292dy.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] wysyłam ci pw. psiak ma na imię MORRIS ;) ponoć tego drugiego astka chce wziąć pracownik przytuliska. czy to prawda? nie wiem.
-
chciałabym zapytać czy ja zapłaciłam ostatnio za [B]grudzień/styczeń[/B] czy [B]styczeń/luty[/B]?
-
[quote name='E-S']Mogę coś wpłacić na niego - ale musisz mi jeszcze raz na PW przysłać dane do przelewu, bo kurna tak na mnie wrzeszczały, że mam skrzynkę zapchaną, że z pośpiechu i nerwów kliknęłam "wyczyść folder" i straciłam wszystko ... a przez historię konta firmowego nie mam siły się przewalać, kilkaset operacji miesięcznie, to nie na ludzkie siły. Ewa[/QUOTE] dzięki ewa! jutro wyślę pw jak tylko będzie potwierdzenie od danusi.
-
[quote name='andzia69']to sunia z Krakowa nie jedzie do Danusi? sorki, ze pytam...ale ostatnio oprócz "swoich" psiaków kieleckich mało miałam czasu na wchodzenie na watki:([/QUOTE] sunia wzbudza spore zainteresowanie, jakaś rodzina ma być dla niej na dniach sprawdzana, więc jedzie simens. może uda się tak transport dograć by oba chłopaki razem do danki dotarły.
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
wiadomo już co się z łapką dzieje? myślę, że sisi będzie miała spore powodzenie. była niedawno podobna dejzi i nasza roxa-szybciutko domki znalazły :) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Basiu,masz pełną skrzynkę,nie mogłam wysłać na PW. Kiedyś widziałam takie ogłoszenie w zaginionych: "Witam!!!Proszę pomóżcie,szukam od pazdziernika suczki-amstaf,która uciekła z innym psem z Miłobądza koło Tczewa.,Jest biało czarna, to ta którą widzicie na moim profilu,miałam wywieszone ogłoszenia ale niestety nici ...niestety nie miała obroży ani czipa jeśli ktoś może ją przygarnął proszę pisać!!!!" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178987-czy-ktoA-widziaA[/URL] Agnieszko,jestem z Wami....[/QUOTE] właśnie dostałam zawału! -
MORRIS Z CHORYMI OCZKAMI PROSI O POMOC :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179873-BA-AE-KITNY-AMSTAFF-OD-2-LAT-WSCHRONIE-CHORE-OCZY-POMOCY-PLN-na-hotel-i-leczenie?p=14105946#post14105946[/url] [IMG]http://i47.tinypic.com/fw4t46.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/e7bcaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vlr591.jpg[/IMG]
-
[B]MORRIS - PIĘKNY BŁĘKITNY Z BIAŁYMI ZNACZENIAMI ASTEK.[/B] w maleńkim przytulisku w wielkopolsce od 2 lat czeka na swoją szansę pies z chorymi oczami-prawdopodobnie to 3 powieka ale weterynarz go nie badał. oczka wyglądają okropnie, są bardzo zapuchnięte, pewnie [B]psiak bardzo cierpi...od co najmniej 2 lat[/B]:-( psiak ma ok.5 lat. do ludzi przyjazny, do psów nie wiadomo. postanowiłyśmy z anią z poznania i z agnieszką32, że zabierzemy go do hoteliku u mariamc i wyleczymy te biedne oczęta. [B]bardzo proszę o wsparcie finansowe, deklaracje, bazarki...proszę o pomoc dla tego cierpiącego psa. bez was, same nie damy rady.[/B] [B]MORRIS PROSI O POMOC![/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/20sdba0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vlr591.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21on4h2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/zj9hj5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/6h6n3c.jpg[/IMG]
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='mielew'] Tylko mam pytanko czemu na tym identyfikatorku jest wygrawerowane " Figa" , a nie "Piczka " , czyżby ktoś wstydził się tego imionka ?:cool3:[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::mad: aga, koniecznie zmień ten identyfikator, przecież piczka nawet nie zareaguje jak ktoś do niej powie figa;) cieszę sie że animonda smakuje. moje też ją uwielbiają! -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Dołączam się do pozdrowień i uścisków dla Ziutka i Was wszystkich. Moja miłość do bullowatych zaczęła się tak naprawdę od niego.[/QUOTE] ziutek zdziałał wiele dobrego. danusiu, nasza znajomość też zaczęła się dzięki niemu! -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='najdekanna']Wstydzić sie nie macie za co. Kto mógł wiedzieć że osoba do której tyle osób miało ogromne zaufanie odwali taki numer. Ale z drugiej strony nikt tak dokładnie nie wie co sie u tej dziewczyny w życiu wydarzyło. Z całą pewnością coś sie popidoliło . A są takie momenty w życiu człowieka że najchętniej uciekłby na koniec świata i zerwał kontakty . I jeśli prawdą jest że US poblokował jej konta to faktycznie kasa która była wpłacana na pieski przepadła bo urzędasów nie będzie interesowało od kogo i na jaki cel przychodziły wpłaty. Ważne że na konto ab-agnieszki. A jak ma sie długi w skarbówce albo kare jakąś dowalą to sie niecackają tylko zabierają. Zapewne dziewczyna jest teraz z gołym tyłkiem i jeszcze musi tu pooddawać . A jaszcze ta nagonka na nią podziałała tak; "To ja wam pomagałam , tyle swojej kasy dałam, czasu poświęciłam a wy do mnie tak? No to pocałujcie mnie wszyscy w nos." Tyle że chociasz najbliższym ciotkom na dogo choć na priv. powinna napisać dlaczego taka sytuacja wyszła. Czekam na rozwój sytuacji. Niechce dziewczyny osądzać i piętnować. Być może nie bezpośrednio z jej winy cała ta sytuacja wynikła. Ja sie domyślam co sie stało ale to tylko przypuszczenia.[/QUOTE] wszystko tak jak mówisz....ale(!!!) zanim konta zostały poblokowane, ab-agnieszka już kłamała. sto razy prosiłam ją by mi powiedziała co jest grane, jaka jest prawda...eh, szkoda gadać:shake: czekamy na foty ze spacerku w zaspach :) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [URL]http://img148.imageshack.us/img148/6715/piczka571.jpg[/URL] :diabloti: co tam za pies stoi :hmmmm:[/B][/FONT][/QUOTE]mięśniak jakiś![FONT=Arial][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/FONT] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
piczka na każdej sesji zdjęciowej ma inny kolor! dziś wygląda zupełnie jak mój lecter! ostatnio była ruda, wcześniej błękitno płowa...kobieta zmienną jest ;) myka po śniegu jak zajączek:evil_lol: [url]http://img5.imageshack.us/img5/7743/piczka560.jpg[/url] obróżka bardzo elegancka:cool3: [url]http://img130.imageshack.us/img130/884/piczka567.jpg[/url] -
jeśli jakiś superextra sprawdzony domek poszukiwał by maluszka, to takie cudeńko jest u mariamc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179750-Schronisko-w-Szczecinku-zapraszamy-do-odwiedzin-MoA-e-znajdziesz-tu-przyjaciela[/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/psyjustyna124.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2803/psyjustyna124.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i47.tinypic.com/zt6niu.jpg[/IMG] fioneczko, oczywiście rozmawiałam z naszą agą w pierwszej kolejności ;) , w najbliższym czasie jednak nie da rady.
-
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
najdekanna, dziękuję za informacje. uściskaj ode mnie ziutka. cieszę się, że chłopak nie sprawia wam kłopotów, że jest kochany. dziękuję... mam nadzieję, że sonia zapomni w końcu o tych strasznych przeżyciach, że będzie coraz lepiej . co do ab-agnieszki-[B]WSTYD I ŻENADA[/B], że was w takiej sytuacji tak potraktowała, oszukała wszystkich dookoła, mówiła wiele razy, że 500zł wam wysłała...brak słów. pozdrawiam serdecznie!czekamy na nowe fotki ziutka jeśli będzie taka możliwość :)