-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Naklejka'] Wykąpałam Jetsana :diabloti:[/QUOTE]chciałabym to zobaczyć :diabloti: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Fo8DIvw8Y80/T7el755FcoI/AAAAAAAAGgU/WY-Sq4Bq9wg/s640/IMG_6982.JPG[/url] buhahahahaha!
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Bardziej stawiam na złe skojarzenie. Skok = ból i chyba musi o tym zapomnieć i przekonać się, że już jest ok ;)[/QUOTE] to bardzo prawdopodobne według mnie -
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-w7VlWGskY5U/T7fzh1mMqtI/AAAAAAAAEuk/c6HWVXOhVsU/s640/IMG_0291.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yk9-awrW6PY/T7fzfxa2JwI/AAAAAAAAEuc/fHJPHLhH7rs/s640/IMG_0289.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dLe_sjQvOCE/T7fzdQ0J8BI/AAAAAAAAEuU/PPktSDMh8c8/s640/IMG_0288.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FbfiI89P8UI/T7fzRWBXvxI/AAAAAAAAEts/cF8ezrWMCoA/s640/IMG_0247.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RTkoEwr5WO4/T7fzPMRGT5I/AAAAAAAAEtk/7bFJLjm9NBA/s640/IMG_0225.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ym1bZG7jpaI/T7fzMWjgzbI/AAAAAAAAEtc/5EIFfd6AZW8/s640/IMG_0216.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0AqaoZLy0Kk/T7fz_ICAnxI/AAAAAAAAEwM/jKpHoxH_wJI/s640/IMG_0355.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FGKMlahfSuc/T7f0BGtPbyI/AAAAAAAAEwU/aYHpvoAqffo/s640/IMG_0357.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0X0NM7Hewew/T7f0E4-jLuI/AAAAAAAAEwk/ZwshGc3AAJM/s512/IMG_0374.jpg[/IMG] i żeby nie było że resztę psów zgubiłam;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0TtLCHGPy9M/T7f0C5g98dI/AAAAAAAAEwc/CCNNtwmXat8/s640/IMG_0364.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zBdlTqqtFVo/T7fzjz1mafI/AAAAAAAAEus/KzMk2KqCDzU/s640/IMG_0293.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EK5auyqYzfI/T7fzzdeGSdI/AAAAAAAAEvk/8YvzDuuEgtw/s640/IMG_0327.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tn773WPVkks/T7fz2F56XYI/AAAAAAAAEvs/beG0rrrnZ8Y/s640/IMG_0328.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M_lkjL-n2X4/T7fz5N1XQ2I/AAAAAAAAEv0/NxDr7CV_Q_U/s640/IMG_0329.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rNSCAqVXt1M/T7fz7O5Lz4I/AAAAAAAAEv8/3sLEeZ0uPaU/s640/IMG_0335.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5OthX27JxTk/T7fz9ByDYEI/AAAAAAAAEwE/6fP0gWmCTT0/s576/IMG_0352.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_Xub1KsAiCc/T7fznq9FGQI/AAAAAAAAEu8/eR6-2QeOeMw/s640/IMG_0312.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EO6GXj9Ow1g/T7fzpzGaCUI/AAAAAAAAEvE/p6-_o3MED30/s640/IMG_0321.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rDyCcS-W6iY/T7fzsgiilFI/AAAAAAAAEvM/iA1OOAubmfY/s640/IMG_0322.jpg[/IMG] :hmmmm: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IFwjLxHq4WQ/T7fzuwdzacI/AAAAAAAAEvU/2DRWbBaiCiU/s640/IMG_0324.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HoWGZwXr7v0/T7fzxLE_FVI/AAAAAAAAEvc/2LruoiqL7KE/s640/IMG_0326.jpg[/IMG]
-
[quote name='justysiek']piękne zdjęcia!!!:loveu: ale nie smutaj, czasu nie cofniesz... ja też jak myślę o Fuksie(*) to ryczeć mi się chce, mam mega wyrzuty sumienia i to chyba nigdy się nie zmieni:placz:[/QUOTE]myślę że nie powinnaś mieć wyrzutów. nie mogłaś nic zrobić... [quote name='malawaszka']cudne zdjęcia Kamila z Lecterem :calus:[/QUOTE]dzięki monia [quote name='magdabroy']Piękne zdjęcia Kamilka z Lecterem :loveu: Aż mi się przypomniały opowiadania mojej mamy jak ja i nasz pierwszy ONek leżeliśmy na podłodze tak jak Twoje pociechy :) Też ponoć byliśmy nierozłączni ;) Chyba dlatego tak kocham ONki :loveu:[/QUOTE]ja mam słabość do bullowatych :) [quote name='lula2010']piekne zdjecia Kamila i Lecterka :lol:[/QUOTE]dzięki :) żaluję że mam ich tak mało. [quote name='bira']Cudowne zdjęcia :-) U mnie też taka harmonia :-) I to mnie cieszy najbardziej :-) A to jak piszesz o Lucynie i Gamoniu, to jakbym o Ambie i Birze czytała... tamta wisiała na Birze non stop, Birra spokojnie siku zrobić nie mogła, żaden patyk, który zainteresował B. nie mógł być jej, bo Amba chciała go bardziej i go bezczelnie zabierała... No i Birra się z nią wściakała jak szczeniak. Kochały się bardzo.[/QUOTE]u was to musiało być wyjątkowe jak 2 wielkie suki tak się przyjaźniły, bez spięć! u nas dzisiaj pięknie, ciepło, słonecznie:multi::multi: a zdjęcia monotematyczne. głównie brudny pies:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lGZIr4zFWSc/T7fzltgpB8I/AAAAAAAAEu0/iIXnMT8pvqM/s640/IMG_0298.jpg[/IMG] etna kopie dziurę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ikf_AkAxWSI/T7fzWBUICcI/AAAAAAAAEt8/BX48KwPxA2M/s640/IMG_0254.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vlOeHUfpEhA/T7fzTzzDbfI/AAAAAAAAEt0/rgLug0UtGwo/s640/IMG_0253.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RkGsMqSmiCk/T7fzYdSh4gI/AAAAAAAAEuE/0Sm6xNUvPE0/s640/IMG_0277.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JgqYVnMneZs/T7fzbfGc_OI/AAAAAAAAEuM/KX5RO8sn0NQ/s640/IMG_0281.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
u nas dzisiaj też pięknie, ciepło, słonecznie:multi: -
zdolniacha ;) a jak matura?
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
agaga21 replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale wypiękniał! -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Kochana, ja już ja nawet dziadem straszyłam. I doopa. Ona panicznie boi się dziada a tutaj mi się uśmiechała. Powiedziałam, że nie przyjdzie do mnie więcej, bo dziewczynki nie będą jej lubić, a ten smark do mnie, że mamusia ja przyprwadzi... Czujesz małego gnojka?[/QUOTE]to następnym razem daj jej odkurzacz i każ sprzątać hehe. a twoje dziewczyny niech ściereczką kurz ścierają czy coś...dzieci bardzo chętnie przyjmują takie zadania, zajmą się czymś a nie tłuczeniem się nawzajem. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Ona została u mnie, bo ładnie się bawiły..... No i jak Marzena wyszła to się jazda zaczęła... Biana wyła dwie godziny, bo tamta się na nią uwzięła, że musiałam cały czas B. na rękach mieć. Jak się uspokoiła, to znowu szła do Amelki, żeby się bawić i znowu obrywała. Ona jest karcona, kiedy to się dzieje przy rodzicach, ale ma w głębokim poważaniu. A ja mogę sobie nagwizdać, bo ona stoi w kącie i mi się uśmiecha w twarz...........[/QUOTE]to faktycznie niefajnie. pewnie nic sobie z twoich słów nie robi...postrasz ją babą jagą ;) albo jeszcze lepiej! zrób najstraszniejszą minę i powiedz, że ją zjesz jak będzie bić bianię:diabloti::diabloti: -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
kurde, szwagierka nie może jej pilnować? może właśnie jej delikatnie zwróć uwagę... moja bratowa podobnie się zachowuje. jej syn wielki jak na swój wiek, do tego starszy od kamila o 3 lata i ponad 2 razy cięższy!!! zachowuje się jak dzikus a ona nic! zawsze się boję że coś kamilowi zrobi, już nie raz kamilek przez niego płakał. w zasadzie zawsze jak się spotkają. na szczęście widują się bardzo rzadko bo mieszkamy od siebie baaardzo daleko. -
[B]wpłaty: [/B]20$ kanadyjskich p... (Dolar) 10ZŁ Kamil P fb.(Dolar) 15zł moca35 (Dolar) 200zł Donvitow 10zł tobciu(Dolar) 10zł Anula(Dolar) 20zł sasha(Aza) 20zł Telimena(Dolar) 21zł Kocurek(Dolar) 20zł Arkadiusz G.(Dolar) 15zł moca35(Dolar) 10zł Kamil P.fb.(Dolar) 40zł murzyńska łydka(Milka) [COLOR=#ff0000][B] wydatki: [/B]-550zł hotel i kastracja Dolara -600zł hotel Azy, Milki, Simka[/COLOR]
-
to na pewno nie te grzeczne pieseczki :eviltong:
-
[quote name='majqa']Obłędnie piękne i niesamowicie wzruszające... :loveu: :loveu: :loveu: Czas stanął w miejscu i chciałoby się rzec - [I]Chwilo trwaj na wieki... [/I][/QUOTE]komuś jeszcze się ta fotka spodobała i........nie chcę zapeszać ale jak się uda to się będę chwalić :):) z tej okazji przeglądałam wczoraj zdjęcia lecterka z kamilkiem. boże, jak mi go brakuje........ :(:( był najwspanialszym psem na świecie. wciąż wspominam go ze łzami i chyba to się już nigdy nie zmieni. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HhIJC_R6BCs/T7YJIM0FhVI/AAAAAAAAEsU/NceaCGRAoi8/s640/L1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RMJBdAyC13U/T7YJJhXSYzI/AAAAAAAAEsY/aiimhrPQ7q0/s640/L2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-d9RwolsY-BM/T7YJKyxqVSI/AAAAAAAAEsk/Y__QCxJt2PA/s640/L5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Yc2t5kqThJA/T7YJME39rYI/AAAAAAAAEss/oGdQePYxkb4/s640/L4.jpg[/IMG] kamilek przy nim rósł i bardzo go kochał [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R37UeM2bOPo/T7YJPIEW3LI/AAAAAAAAEtE/9T0SQNzWI0k/s640/l3.jpg[/IMG]
-
etna generalnie nie jest nachalna. rzadko podchodzi do leny ale jak już podejdzie to zwykle daje jej soczystego buziaka ;) za to lucynka korzysta z każdej okazji by małą liznąć, nie ważne czy to rączki, buzia, głowa...byle liznąć:evil_lol: i broni do niej dostępu innym psom. zastawia ją swoim ciałem i podgryza(morrisa) jesli to on podchodzi a jeśli etna, to liże etne po pysku.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']moja meza na swoja 40tke od kumpla dostal 40 drzewek roznistych , impreza byla swietna a najlpesze sadzenie tych drzewkow na kaca!!!! mam pare zdjec z tej operacjii hihihi[/QUOTE] też by mi się spodobał taki prezent :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Masz tu rację, bo ja już przez skórę czuję, że ona się dopiero rozkręca i parę asów ma w rękawie. :cool1:[/QUOTE]teraz pewnie sobie po cichutku planuje... :diabloti: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5766.jpg ale minę ma niewyraźną, jakby chciała powiedzieć: 'mogę już stanąć normalnie? bo mi tak niewygodnie' ;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
charakterek to polcia ma :evil_lol::diabloti: -
zaczynamy interesować się pieskami :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-o8_t2G9-6HQ/T7Sz6NOwCAI/AAAAAAAAEsI/kL8opnDRMlo/s640/IMG_0118a.jpg[/IMG]