Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. kurde, który to brokat??? [url]http://img829.imageshack.us/img829/692/dsc0094jj.jpg[/url] oo, widzę, że piłka się znalazła ;)
  2. [quote name='malawaszka']Bardzo fany ten Twój Kamil!!!! super gość z niego :loveu:[/QUOTE]hehe, dzięki. :) śmieszny jest, bo już myślący a jeszcze nadal dzieciaczek.
  3. [quote name='malawaszka']fantastyczne!!!!!! naprawdę aż wzruszające jaka radość z tego, że są razem! boskie masz dzieciaki!![/QUOTE] [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-euKediyCOoo/T7_utQWTo0I/AAAAAAAAEy8/l2ge0RvgtLE/s640/aIMG_0523.jpg[/URL] to mi się bardzo podoba :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-g2ZB0HAkzn4/T7_vVBoFP-I/AAAAAAAAE0M/djpQ66SGNmY/s640/aIMG_0549.jpg[/URL] a to podoba mi się jeszcze bardziej :loveu:[/QUOTE] [quote name='Tines']Śliczności :loveu: Tylko pytulać i całować :loveu:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-wM6IApZ6N94/T7_vjiFZ6gI/AAAAAAAAE1E/bjtxlTXVBaw/s640/aIMG_0562.jpg[/URL] ale super! :)[/QUOTE] [quote name='paoiii']Cuuuuda :loveu: piękne dzieciaczki to i piękne zdjęcia![/QUOTE] [quote name='chita']o rany jakie foty! przepiekne...no i cholernie wzruszajace;)najwspanialsza pamiatka na cale zycie... [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-g2ZB0HAkzn4/T7_vVBoFP-I/AAAAAAAAE0M/djpQ66SGNmY/s640/aIMG_0549.jpg[/URL] cudowne!! po prostu cudowne![/QUOTE] [quote name='bira']Agata, cudiowne fotki :-) Mała jest słodziutka jak cukiereczek :-) A fotki z Kamilkiem... Boskie :-)[/QUOTE] [quote name='majqa']Urzekające dzieci, aż brak słów. :loveu:[/QUOTE] dziękuję dziewczyny:oops::loveu::loveu: ja jestem kompletnie w moich dzieciach zakochana i pewnie mało obiektywna:evil_lol: fajnie się dzieci "dogadały". różnica wieku to 5,5 roku. miała być dużo mniejsza ale na szczęście wyszło jak wyszło, bo z 2 maluszków to bym ześwirowała. teraz kamilek nawet mi czasem pomaga:loveu: w ogóle to strasznie jest dumny, że ma młodszą siostrę, często ją przytula, zabawia i mówi "mama, jaka ta nasza lena jest fajna" itp. :lol::lol:
  4. dzięki dziewczyny :) sybel, możesz wyjść na własne żądanie jeśli faktycznie wszystko jest ok a warunki tak spartańskie a trzymają cię tam tylko dla zasady.
  5. [URL]http://img209.imageshack.us/img209/9499/98213484.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! pająk!!!!!!!!!!!!:diabloti: piękne foty! edit: [url]http://img716.imageshack.us/img716/6871/41083335.jpg[/url] to chyba odzwierciedla bianki charakterek bircia w kwiatak cuuuudna:loveu::loveu:
  6. i jeszcze sama królewna ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Tw28erYC0I/T7_vTImlWUI/AAAAAAAAE0E/WABVGlN1RNY/s640/aIMG_0547.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wNcSiJankuw/T7_vLXkbIPI/AAAAAAAAEzk/ucEMNOdvTJ4/s512/aIMG_0535.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eeM3EifzsFo/T7_ueMBJ7II/AAAAAAAAEyk/JUVXbQ-u6aA/s640/aIMG_0517.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B_D9HDlcx8Q/T7_ufoYWctI/AAAAAAAAEys/uopga38T4IY/s640/aIMG_0518.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-euKediyCOoo/T7_utQWTo0I/AAAAAAAAEy8/l2ge0RvgtLE/s640/aIMG_0523.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nvzTlxB4xwA/T7_vGq0dknI/AAAAAAAAEzM/R9-wujgA1r4/s640/aIMG_0528.jpg[/IMG]
  7. a ja znów z fotkami przychodzę. bardzo fajna relacja się zrobiła między kamilkiem a leną :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--Tay55QVqZs/T7_vQ7J_5gI/AAAAAAAAEz8/3rRpWyEL4nc/s640/aIMG_0546.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g2ZB0HAkzn4/T7_vVBoFP-I/AAAAAAAAE0M/djpQ66SGNmY/s640/aIMG_0549.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wM6IApZ6N94/T7_vjiFZ6gI/AAAAAAAAE1E/bjtxlTXVBaw/s640/aIMG_0562.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dzDAvIECTns/T7_vlXQ-8lI/AAAAAAAAE1M/xzEUL8aV3JE/s640/aIMG_0566.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PkrmgIOTe6M/T7_vqazzwyI/AAAAAAAAE1k/qcC5nCSKsvo/s640/aIMG_0574.jpg[/IMG]
  8. nie!! :( ta sunia ma takiego pecha! :(:( kaszanka szuka psa w typie łagodnego do kotów. napiszcie do niej, może jej się abi spodoba...
  9. oj tam zaraz "słoń":shake: słoninka co najwyżej:evil_lol::loveu::loveu: a z tych twoich dziewczynek modelki na bank wyrosną ;)
  10. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dzDAvIECTns/T7_vlXQ-8lI/AAAAAAAAE1M/xzEUL8aV3JE/s640/aIMG_0566.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PkrmgIOTe6M/T7_vqazzwyI/AAAAAAAAE1k/qcC5nCSKsvo/s640/aIMG_0574.jpg[/IMG]
  11. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wNcSiJankuw/T7_vLXkbIPI/AAAAAAAAEzk/ucEMNOdvTJ4/s512/aIMG_0535.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Tw28erYC0I/T7_vTImlWUI/AAAAAAAAE0E/WABVGlN1RNY/s640/aIMG_0547.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--Tay55QVqZs/T7_vQ7J_5gI/AAAAAAAAEz8/3rRpWyEL4nc/s640/aIMG_0546.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g2ZB0HAkzn4/T7_vVBoFP-I/AAAAAAAAE0M/djpQ66SGNmY/s640/aIMG_0549.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wM6IApZ6N94/T7_vjiFZ6gI/AAAAAAAAE1E/bjtxlTXVBaw/s640/aIMG_0562.jpg[/IMG]
  12. dzięki :) dzisiaj robiłam zdjęcia dzieciakom. pieski już się nie załapały. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kbH3Pwqm2oA/T7_ucmtE5fI/AAAAAAAAEyc/NUhRcQemUI8/s640/aIMG_0516.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eeM3EifzsFo/T7_ueMBJ7II/AAAAAAAAEyk/JUVXbQ-u6aA/s640/aIMG_0517.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B_D9HDlcx8Q/T7_ufoYWctI/AAAAAAAAEys/uopga38T4IY/s640/aIMG_0518.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-euKediyCOoo/T7_utQWTo0I/AAAAAAAAEy8/l2ge0RvgtLE/s640/aIMG_0523.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nvzTlxB4xwA/T7_vGq0dknI/AAAAAAAAEzM/R9-wujgA1r4/s640/aIMG_0528.jpg[/IMG]
  13. [url]http://img825.imageshack.us/img825/9450/20227675.jpg[/url] honoratki oczka są tak niesamowite, że aż wyglądają jak by były sztuczne:evil_lol: ślicznotka :)
  14. historia heruni bardzo smutna :( tora w wodzie czuje się chyba jak rybka :) moja etna też kocha pływanie. niestety mamy mało okazji by się nad wodę wybrać.
  15. [quote name='What May NN']Hama wg. weta schroniskowego ma problem z wątrobą i układem krążenia - niewydolność mięśnia sercowego.. jak wyjdzie z kliniki (prawd. w pon) zabierzemy ją do swoich wetów i zweryfikujemy informacje! sprawdzimy także czy obecnie dobrane leki działają itp. Hama ma się dobrze, podobno.[/QUOTE]tylko te problemy jeśli ma, to pewnie miała już w chwili gdy do schronu trafiła. dlaczego nagle schudła?
  16. [quote name='furciaczek']Trzymam kciuki![/QUOTE] jeszcze nie wypełnił...
  17. był telefon. pan spod bydgoszczy. wysłałam ankietę.
  18. [quote name=':: FiGa ::']Ale na manualu ustawiasz sobie raz i focisz.. nic wiecej nie zmieniasz :siara: A na fotkach roznica bylaby ogromna :cool3: Oj nie naciskam ;) Ale gdybys chciala kiesys sprobowac i miala pytania - wal :razz:[/QUOTE]też się bałam manuala ale w końcu spróbowałam i teraz tylko tego trybu używam. nie jest to skomplikowane a naprawdę warto.
  19. maupa, świetny pomysł z tym korkiem :) piechcia, jak będziesz przechylać oczko by wylać z niego wodę, to za którymś razem pęknie, złamie się. ja tak sobie załatwiłam taką "michę"-muszlę o średnicy niecały metr. teraz mam drugą i już bardziej ostrożnie pozbywam się z niej wody. im większy basenik tym łatwiej może się złamać, pamiętajcie o tym.
  20. [quote name='Ada-jeje']Absolutnie nie mam zlego dnia, ale jesli jako osoba czesciowo utrzymujaca sunie nie ma prawa zapytac o jej ogloszenia, bo jak zapytalam to okazalo sie ze pluje jadem, to chyba nic tu po mnie, faktycznie nie rozumiemy sie. Jestem zdania ze jak za cos place to mam prwo wiedziec. Nawet mi przez mysl nie przeszlo ze mam placic imorde w kubel trzymac.[/QUOTE]ja też jestem tylko osobą dorzucającą parę groszy i absolutnie nie uważam że nie wolno pytać o ogłoszenia i inne sprawy ale ty wyleciałaś z pretensjami do niewłaściwej osoby, więc grzecznie ci napisałam że ania odpowiedzialna za inkę i jej ogłoszenia nie jest. nadal nie wiem w którym miejscu byłam arogancka.
  21. [quote name='Ada-jeje']nie musisz byc arogancka, wystarczy odpowiedziec grzecznie, ja tez pytalam grzecznie, nie jestem duchem zeby wiedziec kto jest odpowiedzialny za Inke. Mimo wszystko dziekuje za uswiadomienie mnie, i zapraszam na watek osobe odpowiedzialna za szukanie domu dla Inki. Zenada! Inka siedzi juz w hotelu dobrze ponad rok. Tak to jest jak psy wyciagaja osoby nieodpowiedzialne. :angryy:[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a w którym ja słowie byłam arogancka??? chyba faktycznie masz zły dzień...:shake:
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']haha, chyba, że tatuś nagle ciągle zajęty;) ostatnio moja znajoma zakomunikowała swojej drugiej połowie, że wychodzi w niedzielę na ok 6-8 godzin i ma on zostac z małym-pół rocznym , a on do niej-i to poważnie- tyle godzin? czy ty zdajesz sobie sprawę jak to jest ciężko? ...a ona przeciez siedzi z małym na co dzień:diabloti:...cóż o tatusiach można by dużo mówić po pojawieniu się dziecka....[/QUOTE]starsze dziecko już łatwiej zostawić ale takie małe ciężko jak nie jest do tego przyzwyczajone. aniu, bardzo ładny avatarek :)
  23. muszę się pochwalić:cool3: moja córcia powiedziała wczoraj pierwsze 'słowo':evil_lol: wczoraj jak jechała wózkiem i widziała, że ja z kamilkiem jemy lody, powiedziała "ammmmm" zawsze jak ją karmię łyżeczką, mówię "aaaam" żeby otworzyła buzię a jak jest głodna to też mówi coś jakby hmmmmm, hmmmmm. wczoraj to byłam pewna, że powiedziała to "słowo" całkiem świadomie:p:p
  24. [quote name='lula2010']....faktycznie jak Etnusia i Szczuroslawa/Lucynka...przygnebia mnie to wszystko ,co ostatnio ogladam.....:placz:[/QUOTE]mnie też. mam dość :( [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-vJIyheVOB_Q/T7FsYqUS3jI/AAAAAAAAEr4/swLai0auP0c/s640/IMG_0100.jpg[/URL] jakie czułości :loveu:[/QUOTE]codzienna toaleta ;) muszę się pochwalić :) moja córcia powiedziała wczoraj pierwsze 'słowo' :Dwczoraj jak jechała wózkiem i widziała, że ja z kamilkiem jemy lody, powiedziała "ammmmm" :cool3: zawsze jak ją karmię łyżeczką, mówię "aaaam" żeby otworzyła buzię a jak jest głodna to też mówi coś jakby hmmmmm, hmmmmm. wczoraj to byłam pewna, że powiedziała to "słowo" całkiem świadomie :p:p
  25. [quote name='Ada-jeje']A mozna wiedziec ile tych ogloszen zrobilas,10 czy wiecej? Poniewaz sunia ma sponsorow, wypadalo by zeby linki do ogloszen znalazly sie na watku.[/QUOTE] przecież nie ankub jest odpowiedzialna za inkę. ania była jedną ze sponsorek przez jakiś czas, teraz robi ogłoszenia ale nie jest to przecież jej obowiązkiem tylko dobrą wolą...
×
×
  • Create New...