-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
agaga21 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
celestynów nie przyjmuje ttb???? a co to za dziwne zwyczaje? -
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/380619_419315564778503_972817242_n.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!Ruska-wieś-EŁK-SYF-NIEGOSPODARNOŚĆ-ŁAMANIE-PRAWA-!!POTRZEBNE-DT-NA-CITO-!!?p=19332919#post19332919[/url] [QUOTE]Suka przywieziona wczoraj przy nas do schroniska w Radysach, odłowiona, zadbana. Pewnie ktoś szuka![/QUOTE]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
monika, jak ustawiasz aparat żeby w tej ciemności błyski zrobić? bo ja próbowałam i nie umiem...całkiem czarne mi zdjęcia wychodzą bez błysków.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
ooo, to w zasadzie już już masz wakacje :) a będziesz miała w pl net? honoratka nadal wycieczki sobie robi czy już nie? -
(*) ...............
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Mi się wydaje, że tu czymś przyskają przed sezonem kleszczowym ;) Tora miała raz kleszcza i złapała go właśnie w Polsce :mad: A tutaj nigdy, ani jednego (odpukać ;))[/QUOTE]u nas też nie ma :) wysokie trawy a żaden psiak kleszcza od 3 lat nie miał-odkąd tu mieszkamy. -
dobre wieści :)
-
miałam tu jeż wcześniej napisać, że tamta sunia-klon lucynki już za tęczowym mostem od kilku dni :( kolejna "lucynka" której chciałam pomóc a nie dałam rady :( a dziś byłyby 9 urodziny lecterka...za to jutro miną 2 lata i 4 miesiące odkąd go z nami nie ma :( [IMG]http://i27.tinypic.com/2coseup.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/34xly52.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/160vhqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/30w8p6c.jpg[/IMG] :( :( nie wiem czy kiedykolwiek przestanę "odliczać", chyba te daty na zawsze ze mną pozostaną...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Margi jak już tu jesteś to mam pytanie! Czy jak od korzenia wyrasta młody perukowiec to on ma od razu liście bordowe czy zielone? bo coś mi wyrosło koło perukowca i boję się wyrwać a to pewnie chwast :roflt:[/QUOTE]nam w zeszłym roku teść poszedł sobie coś poskubać do ogródka. wraca zmęczony i zadowolony z siebie i mówi że taaaaaakie chwasty nam powyrywał! a tyyyyyyyle ich było!!! okazało się, że powyrwał karolowi brokuły, które pięknie zaczęły sobie rosnąć:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
magda, pozwalają by mąz był przy cesarce? u nas to w ogóle nie wchodzi w grę. -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-mnpr-qGgDlw/T_Kifs9ntpI/AAAAAAAAEeM/UWZ0GnacYhc/s640/ibi3.JPG[/url] świetne zdjęcie :) oj, zasiedziałeś się chłopaku...
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
agaga21 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahaha aleś fotę wybrała :evil_lol:[/QUOTE]:diabloti: [quote name='zerduszko'] Swissowy wąteczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195933-Swiss-14-lat-rasa-sznaucer-średni[/URL] Moja Lizka to ma raczej taki [URL="http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/?action=view¤t=Wrocaw2011258.jpg"]temperament[/URL] :lol: Ale i z takiego leniwca można dużo wycisnąć :D A Lucynka, to sama z siebie taka wichura?[/QUOTE]lucynka to mały żywiołek, ale i słodka i śliczna też potrafi być i przytula się najwspanialej na świecie:loveu: myślałam że liza też taka mała pchełka, że wszędzie jej pełno :) dzięki za watek, zajrzę sobie. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dokładnie jeszcze nie ustaliliśmy, ale pewnie koło środy, czwartku za tydzień a u nas znowu idzie burza :shock:[/QUOTE]u nas w nocy były 2 burze ale pierwsza taka, że aż się trochę bałam, choć ja się generalnie burzy nie boję. masakra! a w domu tak duszno, że ciężko było spać a okna musiałam pozamykać. dzisiaj za to 17 stopni na dworze, więc można odetchnąć ale niestety siąpi.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
agaga21 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Jak mnie wytropiłaś? ;) A serio - witaj :D No Licha to jest mały i słodki psiak, avek dla niepoznaki:P A Lucynke poka, poka :D [/QUOTE] szukałam w twoich postach wątku swissowej rodziny która ma birmę adoptować ale nie znalazłam. a moja lucynka wielkościowo jak twoja lizka [url]https://lh5.googleusercontent.com/-T46l8jbV1EU/T7EhYfdWL5I/AAAAAAAAEmc/JYUoScOdIa4/s576/IMG_9860a.jpg[/url] temperament chyba też podobny :diabloti: