-
Posts
4732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka19
-
pasuje jej ta obróżka, super wygląda :loveu: sama bym taką kupiła. :roll:
-
świetne te fontanny racja, też je widziałam.;)
-
[quote name='dOgLoV'] Ja nie wierze tej lekarce bo jakas dziwna była :roll: wole zasiegnąć porady kogos kto sie na tym zna ;) nom słodziaste sa :loveu:[/QUOTE] dokładnie:)
-
[quote name='kamilka91']Przeeepraaaszaaam! :flaming: Obiecuję, że to się już nigdy nie powtórzy :D[/QUOTE] ostatecznie chyba ci wybaczę..:roll:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ta mina mówi wszystko:evil_lol: [url]http://img338.imageshack.us/img338/4594/78638765.jpg[/url]
-
[quote name='Aleksandra95']To zrób tak, że go wyganiaj z łóżka żartobliwym głosem :evil_lol:[/QUOTE] hihihi okej spróbuję i zobaczymy:D tylko cezar ostatnio cały czas śpi na podłodze koło drzwi wejściowych, bo tam mu chłodek wieje, spryciarz jeden. :razz:
-
[quote name='Buszki']Do Głogowa masz bliżej :cool3:,a też mają akcje czipowania za darmo,tylko zwierzak musi być zarejestrowany w Głogowie :roll:.[/QUOTE] tak do Głogowa o wiele bliżej, dzięki za info. ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bianka19 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
my też zaciskamy mocno ksiukasy. :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
bianka19 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] I tam. ja tez tak uwazałam. I co? :lol: [/QUOTE] no w sumie racja, trzeba spróbować, ale i tak myślę, że to nie wyjdzie hihi.:D -
śliczne te portreciki, jak z jakiejś reklamy telewizyjnej. :loveu: a co do deszczu to faktycznie hihi, u nas słoneczko świeci i na ani jedną kroplę deszczu się nie zapowiada. ;)
-
[quote name='dOgLoV']Jak dla mnie to duża przesada bo kaszlu nie mam a astma to choroba płuc i myslę że cos by mi było z ich strony , ale zapisałam się do alergologa zeby sprawdzić czy nie ejstem uczulona na roztocza i kurz i powtórzyć psa i kota oraz zapisac sie na odczulanie ;)[/QUOTE] no więc właśnie. więc przesadzili i to sporo, może tylko chcieli cię postraszyć ? :evil_lol: nie no, ale takich żartów nie powinno być.:roll: powinni być zgodni i dokładni, co do ustalenia choroby, a tu taka afera w sumie wyszła.. ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, jak już zrobisz te badania. :) [quote name='dOgLoV']A mi sie marzy Nova Scotia ale Sebastian mowi ze to za małe gabaryty jak pies do zabawy z Neronem albo Border Coolie ;) albo oczywiście Donek ;)[/QUOTE] mnie ta rasa już od paru lat prześladuje, i jestem w nich niesamowicie zakochana, uwielbiam je. taki słodki na tym zdjęciu się wydaje. :loveu: [url]http://3.bp.blogspot.com/-NCK4khXTQ2M/UBaKXhBzpxI/AAAAAAAABX8/QyiR3ObdrjM/s640/P7299229.jpg[/url]
-
taka jakby wirtualna wycieczka po łazienkach, super!;) może kiedyś też się tam wybiorę, hihihi.
-
[quote name='Doginka']Na fotkach to widać, jakby Felosław Wspaniały był siwy w tych miejscach;-)[/QUOTE] no faktycznie, też zauważyłam te plamki. i na serio jak wysiwiały odrobinkę wygląda. ale może to tylko tak na filmiku widać.:)
-
[quote name='kamilka91'] Niee, nie kojarzyłam nicku (banner z podpisu, owszem) :oops: Więc sprawdziłam czy kiedykolwiek coś tu pisałaś, bo nie chciałam popełnić gafy z witaniem nienowej osoby :D :oops:[/QUOTE] no wiesz, co. :shake: wiem, że długo mnie nie było, no ale nie chyba, aż tak.. hihihi.:lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no, ale chociaż miała dobre chęci co do pościelenia łóżka. :D mój cezar to jeszcze w ogóle ani razu na taki pomysł nie wpadł. :)
-
ale żeby od razu astmę podejrzewać ? czy to nie lekka przesada ? :cool3:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
bianka19 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahah ja bym się nie odważyła - sama jadąc na rowerze jestem zagrożeniem dla siebie i okolicy więc z psem to byłby armagedon :evi_lol:[/QUOTE] hahah ja tak samo,uważam że wycieczki rowerowe z psem w moim wykonaniu też nie wchodzą w grę.:D -
[quote name='kalyna'] ja myślałam, ze zwariuję bo spałam na dole i komary tak gryzły, że szok.. o dziwo u mnie w pokoju mnie nie gryzą :lol:[/QUOTE] jakoś mnie zawsze komary gryzą, wszyscy mówią, że u nas w domu nie ma komarów, ale mnie akurat zawsze pogryzą i to czasem tam gdzie nie trzeba. :evil_lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
bianka19 replied to Amber's topic in Foto Blogi
pies, najlepszym przyjacielem człowieka. :evil_lol: [url]http://img708.imageshack.us/img708/5631/dsc09842ky.jpg[/url] -
[quote name='Izabela124.'][URL]http://img31.otofotki.pl/obrazki/bk397_DSC03065.JPG[/URL] jak on śmiesznie śpi :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Na zdjęciu naleweczka wygląda jak zwykły kompocik :eviltong: [URL]http://img31.otofotki.pl/obrazki/dy4_DSC03068.JPG[/URL] super pozycja :D[/QUOTE] [quote name='kalyna']ale on czyściutki :loveu: dla m nie to on też wygląda jak kompocik :loveu:[/QUOTE] tak, też mnie jego pozycje do spania śmieszą. :evil_lol: wygląda jak wygląda, ale jak za to smakuje. :cool3: [quote name='dagaa111'][URL]http://img31.otofotki.pl/obrazki/kv28_DSC03066.JPG[/URL] widzę że Cesar sypia tak samo jak Maks :D[/QUOTE] a ja myślałam, że tylko mój pies jest taki dziwny. :roll:
-
ja myślałam, że tu fotki już są, a ich dalej nie ma.:)
-
ta jego pocieszna mordka. :loveu: [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Graf%20IV%202012/_DSC0272kopia.jpg[/url]
-
dokładnie biedny ślimak.:D no, ale każdemu może się pomylić. :evil_lol: