Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. [quote name='stonka1125']nie mogę się zarejestrowac na podhalany to wstawie zdjęcie tutaj żeby dziewczyny nie musiał szukać na wątku:cool3: lady z mamą misią [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5554/img4611u.jpg[/IMG] widzicie jakie mama ma serduszko na czole:loveu:[/quote] wklejcie to zdjcie do pierwszego postu, prosze.
  2. podpisz przy kazdym nr co i jak, czy siedzi w schronie czy zabrany, jak jego stan itd. :) to tez pomaga ;) (wykasuj te 2 linijki mojego posta, bo nie pasuje to w ogole hehe).
  3. podeslalam go jednej pani, zobaczymy co bedzoe dalej ;)
  4. dobry pomysl, zeby sciagnac ciotki z poprzedniego watku, tamten zalozyla mu luka1, mozna jej pw napisac :) a co do ogloszen to lady swallow robi pakiet 10 ogloszen za 5zl (kasa idzie na zabiedzona sunie) warto skorzystac (oferta jej na bazarku jest). elmiro konto juz mam. moje posty maja sluzyc temu, zeby ktos kto tu jest na watku glownodowodzacym zrobil porzadek, tak, zeby wszystko bylo przejrzyste i jasne dla ludzi swiezo odwiedzajacych watek :)
  5. dla ulatwienia przekleje tutaj i ninka wklej to na pierwsza strone, wtedy ludziom nowo wchodzacym na watek bedzie latwiej sie zorientowac co i jak. szczeniak nr 1 [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/Szczeniak1"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp6xu5xyOE/AAAAAAAAAfc/fzxUgGiYWQc/s144-c/Szczeniak1.jpg[/IMG][/URL] szczeniak nr 2 [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/Szczeniak2"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp9yAACcKE/AAAAAAAAAgg/UB6pEBi3KgU/s144-c/Szczeniak2.jpg[/IMG][/URL] szczeniak nr 3 [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/Szczeniak3"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp6uixWtAE/AAAAAAAAAew/PY2zeBEEBKw/s144-c/Szczeniak3.jpg[/IMG][/URL] szczeniak nr 4 [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/Szczeniak4"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp98QV_KvE/AAAAAAAAAhc/FNPt4q0WYcc/s144-c/Szczeniak4.jpg[/IMG][/URL] szczeniak nr 5 [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/Szczeniak5"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp6qkjEZWE/AAAAAAAAAek/eb30cF4_XxY/s144-c/Szczeniak5.jpg[/IMG][/URL] szczeniak onek [URL="http://picasaweb.google.pl/nina.urbanczyk/SzczeniorDonek"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sjp903GZjoE/AAAAAAAAAgw/m7AULLpjLqw/s144-c/SzczeniorDonek.jpg[/IMG][/URL]
  6. a to takie buty. no, ale super, ze nie siedzi juz w schronie.
  7. o i juz pomoc jest :) super. tylko czemu w pon. cala akcja nie miala miejsca, tylko dopiero bedzie? cos poszlo nie tak? czy kamyczek zostal na chwile zapomniany? no i napiszcie na watku do jakiego idzie hotelu, bo nic tu u was nie wiadomo...
  8. no to drogi cavenie zdradz nam co nie co. gdzie wypatrzyles rudzie? nie wiem jakie u ciebie warunki bedzie miala, ale fajnie jakby poszla do swojego domu i czlowieka :) jest taka cudna. a i do murki dluga kolejka nieszczesnikow ;)
  9. a ja zagladam i podpowiem, ze moznaby zmienic tytul watku. no i szkoda, ze panowie weci nie wchodza na dogo. ale moze mozna ich poprosic, zeby na maila wyslali czasem zdjecia psiaka...
  10. bardzo madre slowa. p.Ania zrezygnowala, w takim razie trzeba szukac dalej domu dla majkela. na szczescie nie zrezygnowala przez monolog p.wandy o agresji majkela. takze trzeba wierzyc, ze i inne osoby nie dadza sie zastraszyc i beda walczyc o majkiego tak jak p.Ania.
  11. mona ma dom (tak jak w tytule) czy dt?
  12. a podobno w pon kamyk mial byc zabrany ze schronu? to jak z tym jest. tak sie spytam o to konto, ktos tu mowi, zeby podac konto, a pieniadze z pierwszej strony na czyje konto poszly, ze juz sa odnotowane jako uzbierane. troche tu u was chaotycznie, a chcialoby sie dolaczyc ... ;)
  13. ale tu cisza. jakies wiesci hektorowe moglyby sie pojawic, jak do asienki drogiej wrocila jej laptokowa zguba ;)
  14. cisza tu jakas ogromna, szkoda, ze jest tylko jedno zdjecie psiaka. warto mu dorobic kolejne i zamiescic. ogloszenia sa, a kto zrobilby banerek?
  15. a mozna gdzies zobaczyc zdjecia szczeniakow, ktore szukaja dt. watek jest troche dziwny, niby o szczekach, a pisane jest tu o wszystkim. czy na ktorejsc stronie watku sa zdjecia szczeniakow?
  16. a ja wlasnie przelalam grosz bo grosz, ale zawsze cos (5,92zl) ;)
  17. czyzby cos sie tu swiecilo? przecudna rudka znalazla dom?
  18. tak sie glupio spytam, gdzie sa zdjecia drugiej suni, ktora razem z ta biala pojdzie do ani do hotelu? bo wyczytalam, ze pojda 2 w cenie 1...
  19. czy sa jeszcze osoby oprocz leni, poker i p.ani, ktore chca sie dolozyc do transportu i kaganca dla majkiego? potrzebnyh jest jeszcze pare wplat... epe - to mnie majkel wyraznie polubil ;), moze nie jak pana bogdana z naszego schronu, ale wiem, ze mnie lubi. co mozna powiedziec hehe to, ze zdecydowanie pana z wawy nie polubil ;)
  20. milego wieczoru weroniu. juz po dobranocce, powinnas chyba juz byc dawno w lozku...
  21. smieszna to jestes ty - jak byla potrzebna twoja pomoc to cie nie bylo, teraz jak trzeba pomacic jestes pierwsza. jestes na tym watku zbyteczna, nie wnosisz do sprawy NIC. poza wprowadzaniem zametu. a na temat p.ani nie masz prawa sie wypowiadac, bo ani z nia nie rozmawialas, ani nie mailowalas, zero kontaktu. wiec na jakiej podstawie sie wypowiadasz!? ja rozmawialam i z p.ania i z p.wanda i z luka, dziewczynami, ktore byly po majkela. wiem jak bylo, wiec moge pisac, a ty wiesz tylko tyle co z relacji p.wandy! co do propozycji, jedna z naszej strony jest (narazie tajemnica). weronia pewnie nie ma zadnej, oprocz tego, zeby majki przesiedzial w przytulisku reszte zycia.
  22. majkela moja droga znam lepiej niz ty. zjechal ze man polske wzdluz i wszerz. wiec nie pisz tu (pod dyktando weroni) jaki to z niego potwor. jakos ja mu kaganiec zakldalam, smycz, wiozac go kilkakrotnie zaczepialam go na smycz, zeby wyskoczyl z bagaznika i zrobil siusiu. wkladalam do bagaznika miske z woda, zeby sie napil. i ani razu mnie nie ugryzl. jesli juz chcesz sie wypowiadac, to poczytaj o domu dla majkela. a nie tylko zauwazasz wybiurcze informacje. POWTORZE OSTATNI RAZ, P.ANIA DOSKONALE WIE JAKI MAJKEL JEST. TO, ZE P.WANDA JA ZAGADALA, A TA ZE STRESU NIE MOGLA SIE WYSLOWIC TO NIE ZNACZY, ZE NIE WIE JAKIEGO CHCE ADOPTOWAC PSA!
  23. nawet jesli w schronie nie ma zle, to nikt nie zadba o znalezienie jej domu tak jak w hoteliku. jest na bazarku od wczoraj taka oferta, dziewczyna za 5zl robi pakiet ogloszen, potrzebne zdjecia i tekst. ja suni zasponsoruje taki pakiet, podaj tej dziewczynie tylko na pw dane o suni i co ma byc w ogloszeniu. wiek, charakter, itd.
  24. transport juz nie jest potrzebny na ta chwile ;) (mamy juz kogos w zanadrzu)
×
×
  • Create New...