-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='baffi2']strasznie. i zero konsekwencji...[/quote] hej baffi, caly czas nie ma tej przesylki rzeczy papierniczych od ciebie. minal juz miesiac od wysylki podobno... wyslesz na pw skan nadalani przesylki? 50zl piechota nie chodzi. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak przelalas na moje konto to jasne ze mu kupie, a miesa bedzie 2 lub 3 kg, troche kasy swojej doloze i bedzie ok. teraz robie zbiorke garnkow wsrod znajomych zeby pani miala w czym gotowac psu jedzenie, bo wszystkie popalila. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to musze od mamy aparat pozyczyc. nie jezdzilam bo mowilas ze jakas firma zawiozla mu mnostwo karmy. ale spoko, kupie pani jakies cistaeczka i podjade zobaczyc co u nich. (ciasteczka oczywiscie za moje pieniadze ;)) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Amiczka']Napisałam wszystko, mogę również pokazać kopie wpłat na rzecz schroniska, te wczesniejsze (+ ta ostatnia) i te przyszłe, jesli chcecie mnie sprawdzać i tez poprosic weta o fakture za te badania rudego, bo tak to mam tylko wpisy w jego ksiazeczce, tzn jego pani ma.[/quote] jak ja zbieralam pieniadze na sterylizacje i operacje oczu Bery (chyba pare osob pamieta) prosilam weta zeby napisal kartce ile zaplacila, data i rodzaj zabiegu. a potem wklejalam na watku Berci. ty tez tak powinnas zrobic. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u nerusia nie bylam sto lat... podobno dostal taka porcje karmy ze na dlugo mu starczy, dlatego pieniazki (100zl) czyli ich czesc, uzbierane z bazarku przelalam na kota sheridana ktory walczy o lape. jesli karma bedzie potrzebna zaloze kupie nero i wystawie bazarek ;) po co kasa ma lezec jesli czarnulek ma co jesc a kociak potrzebwal. -
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
a gdzie sa teraz psiaki? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
czyli do przodu :), ja niedlugo przeleje z bazarkowtych 3 moich kaske -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
matko pare dni mnie tu nie bylo, tu cud za cudem. najpierw walka z kulka siuskow w kuwecie, potem objawienie sie lasera w krakowie. jak wyglada sprawa zadluzenia malego? ile wplynelo juz kasy. caly czas jest ponad te 700zl, wzrosl, a moze kolejny cud i troche zmalal? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
a ten kolega jamnik to vet? jest juz 73 zl :) akurat na ta koncowke. -
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
jak beda mialy allegro to na bank znajda dom, trudniej bedzie pewnie z tym zeby wspolny, ale sa rasowe wiec powinno byc spore zainteresowanie, slodkie pyszczki. -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
wiem ze pieniadze to nie wszytsko, ale powiem ze z tych moich 3 bazarkow jest jak narazie juz 72zl. weci to ... konowaly, moja rumba umarla wlasnie przez taka kretynke. trzymam mocno kciuki, a o sheridanku mysle z 5 x dziennie wiec musi to cos dac :) -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
a ja jeszcze ciuszki dla pan i nie tylko: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101256[/URL] -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9028860#post9028860[/URL] kolejny bazarek, przeczytaj tweety czy czegos nie mam poprawic... -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
wlasnie, najgorsze sa te durnowate pytania, czy warto dla kota itd. zauwazam ze na nas dogomaniczaki ludzie zaczynaja dziwnie patrzec, ale tez mam to gdzies. -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki zeby miesnie zaczely dochodzic do siebie, wiem ze to trudne i na psychice sie odbija, pomoc moge tylko kolejnym bazarkiem. nie martw sie o koszty tej fototerapii, porobie bazarkow i kilkanascie jak bedzie trzeba :) za sekunde wystawiam kolejne 2 :) buziak dla laciatka -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
a no fakt, myslalam ze to maly noca ozywa i skacze po meblach. nie mialas isc przypadkiem spac tweety? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
a masz tylko tego jednego kiciulka w domu tweety? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
biedny kiciulek, wkrotce przeleje kolejne pieniadze na afn dla niego, zobowiazalam sie zrobic tyle bazarkow ile bedzie potrzeba, zeby dlug zniknal. brakuje jeszcze 340zl (dokladnie nie wiem, bo to nie ja sprawdzalam),a z bazarku jest juz 15zl :) pomoge troszke temu bidusiowi. gem co masz na mysli przez podwojne dokocenie? ;) -
we wrocku tez byl tak trnasport widmo, nowy dyrektor zebral wszystkie koty z zoo (okolo 60) i wywiozl, niby do schroniska. tylko o dziwo schron o niczym nie wiedzial, a koty zniknely. kawal gnoja ten nowy dyrektor. tutaj tez kicha, policja juz chyba byla bo na zdjeciach z 1 strony ich widac. kto sie tym zajmuje? kto zalozyl ten watek, niech dziala. wzywa ta policje i jedzie tam na wizje lokalna. mialam tam pojechac z chlopakiem w ten weekend ale w koncu wyladowalismy w lubiazu. gdzie o pieski (2) bardzo dobrze dbaja.
-
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
ja dzis wpalcilam na sheridana 100zl, na afn, powinny sie jutro lub pojutrze pojawic. zrobilam takze bazarek dla niego, link w moim podpisie... -
Łódź - Bajka,niedowidzaca sunia...pojechała do nowego domu! :-)
irysek replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
czy tekst juz jest o bajence, czy ma juz allegro, im szybciej tym lepiej, mialam slepa sunke, sa bardzo kochane, maloklopotliwe, sama bym ja wziela, stracilam w krotkim okresie kota i psa, narazie nie mam sily na nowe bolesci, jakby sie cos bajence przytrafilo. prosimy o allegro..