Jump to content
Dogomania

Nadalle

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nadalle

  1. W sumie to chyba nie przez przypadek znalzłam się na Waszym wątku :D Raczej za sprawą tej białej śliczności ^^
  2. Buziaczki w noski ode mnie dla każdego z osobna! :loveu: Z ogromną chęcią zostanę tu na dłużej! Toż to sama przyjemność :evil_lol:
  3. Czy mogę się cichutko przywitać? :oops: Trafiłam tu przez przypadek ale już Was uwielbiam! Przede wszystkim bardzo mi przykro z powodu rottka :-( Ale teraz macie nowe serduszko, które również mocno pokochacie ;) Pozdrawiam!
  4. Zapisuję sobię tę śliczotkę! Bo niestety na razie finansowo pomóc nie mogę :(
  5. Śledziłam wątek Balbinki i aż dziś jak zobaczyłam tytuł miałam napisać, że czemu jeszcze nie zmieniony, a tu proszę... :roll: Mam nadzieje, że teraz znajdzie ten JEDYNY domek na zawsze!
  6. Na czas obecny mogę Cie podrzucić w górę Maleństwo! Trzymam kciuki za Ciebie!
  7. Przeeeeśliczna jesteś psinko!
  8. Śliczna dziewczynka! Trzymam za nią mocno kciuki! ;)
  9. Suuper, że nasz Maluszek robi postępy :multi:
  10. Nadalle

    Metamorfozy

    [B]aduska[/B],skopiuj adres obrazka i wklej go tu to zobaczymy.
  11. Ale chłopak urósł ! :) Śliczny jest!
  12. Możliwe, że to przez to, że jest tak u góry ^^
  13. Hmm nie wiem czy to wina zdjęć czy czego ale ta obróżka strasznie skraca Monce szyję, wg mnie też nie pasuje do niej aż taka szeroka ;) Ale... to tylko moje zdanie.
  14. Nadalle

    Metamorfozy

    Racuszek odbył niesamowita przemianę... Wielki szacunek! Dzięki temu wątkowi można odzyskać wiarę w ludzi.
  15. Super zdjęcia! Na niektórych wygląda jakby się uśmiechał! :)
  16. Bidulki... w takie zimno bez domku?! Do góry Żabki!
  17. Ostatnie zdjęcie kapitalne! :D A jaki ma stylowy kubraczek! ^^
  18. A kiedy nowe zdjęciaa?
  19. Na dobry wieczór hop do góry! : )
  20. W górę maleństwo obyś szybko znalazła domek, kochający domek!
  21. [quote name='Plicha']Podrzucę Pusieńkę, przykro mi że nie mogę wspomóc finansowo :([/QUOTE] Niestety też mogę tylko podnieść... przepraszam. Ale będę zaglądać.
×
×
  • Create New...