Jump to content
Dogomania

Nadalle

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nadalle

  1. Dziewczyny mam pytanie co do tego cudeńka na 4 łapkach.. Czy sunia może zostawać w domu sama na kilka godzin? I czy wiecie może jak się zachowuje w stosunku do gryzoni, ogólnie do zwierząt?
  2. [quote name='fizia']Pieniążki przyszły 14 sierpnia 50 zł - - dziękujemy bardzo!!![/quote] Ciesze się że doszły. Oczywiście nie ma za co ;)
  3. Patrzyłam na wpłaty i nie widziałam swojej.. czyżby pieniążki nie doszły? Czytam wątek i tak bardzo żałuje, że nie mogę jej w inny sposób pomóc.. Ale trzymam kciuki z dt!
  4. Eh.. siostra jutro przeleje pieniążki bo dziś oczywiście zapomniała iść do banku.. :mad:
  5. Przepraszam, że piszę w wątku Maleństwa ale jeszcze nie orientuje się dobrze na forum. Gdyby któraś mogła mnie nakierować na dobry wątek czy napisac na PW to będę wdzięczna. Chodzi o psa sąsiada na działkach ogrodowych.. Pies żyje w niemiłych warunkach, małej budzie do której jest przywiązany 1,5cm łańcuchem. Co do wyglądu to szkoda mówić. Zapuszczony, nigdy nie czesany, kudły nie kudły, szok. A ma dłuższą sierść. Głupie donosic na sąsiada bo mamy dobre kontakty, ale szoda mi go. Czystej wody nawet nie ma. Co mogę w tej sprawie zorbić?
  6. Ja gdybym miała jakieś stałe dochody to mogłabym co miesiąc wysyłać pieniążki. Ale takie 'uroki' młodości.. Najchętniej to bym wszystkie te psinki przygarnęła.. Ale ważne, żeby nawet w najmniejszy sposób pomagać a nie tylko się użalać i nic nie robić w tym kierunku! ;)
  7. Dziewczyny czy mogę prosić o numer konta na które mogę wpłacić pieniążki na to kochane Maleństwo? Jeśli tylko będę miała pieniążki to będę wpłacać na nią, bo niestety nie mam stałych dochodów ale chciałabym pomóc chociaż w symboliczny sposób. Gdybym tylko mieszkała już na swoim to nie wahałabym się żeby ją wziąć do siebie. Pozdrawiam i buzi w nosek Molly
  8. Nadalle

    Metamorfozy

    Jesteście [B]nie[/B] [B]sa mo[/B] [B]wi te![/B]
  9. O to dobrze wiedzieć, bo miałam się tam wybrać. Dziękuje za szybką odpowiedź :) Pozdrawiam i buzi w nosek dla pieska ;)
  10. Cześć wszytskim, mam pytanie właśnie co do Centaura, ile kosztuje wizyta? Niestety nie mam psa ale musze iść ze świnką, jednak obawiam się kosztów o których mówicie. A czy któraś może powiedzieć coś o wecie na działkach? Pozdrawiam ;)
  11. Gratuluje wszystkim maturzystkom wyników [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ja za czasów mego gimnazjum myślałam nas technikiem weterynaryjnym, bo cóż na weterynarza nie jestem aż ta dobra i najzwyczajniej w świecie bym się nie dostała. Tym bardziej, że w Lo jestem na profilu humanistycznym [nie cierpię historii [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/no-no-no.gif[/IMG]] iż biol chemu nie zrobili bo za mało chętnych.. A biorąc pod uwagę, że chce zdawać biologię niestety tylko podstawową muszę zadowolić się, o ile mi dobrze pójdzie, rehabilitacją/ fizjoterapią w szkole policealnej. Zwierzaczki kocham ponad wszystko ale niestety utrzymać w przyszłości się muszę. Mam kuzyna weta i wiem jakie to ciężkie studia, po mimo że kocham zwierzęta niestety nie wiąże z nimi przyszłości [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Ale mam nadzieje, że wam się uda, spełnicie marzenia i będziecie wetami z powołania. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...