Gratuluje wszystkim maturzystkom wyników [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
Ja za czasów mego gimnazjum myślałam nas technikiem weterynaryjnym, bo cóż na weterynarza nie jestem aż ta dobra i najzwyczajniej w świecie bym się nie dostała. Tym bardziej, że w Lo jestem na profilu humanistycznym [nie cierpię historii [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/no-no-no.gif[/IMG]] iż biol chemu nie zrobili bo za mało chętnych.. A biorąc pod uwagę, że chce zdawać biologię niestety tylko podstawową muszę zadowolić się, o ile mi dobrze pójdzie, rehabilitacją/ fizjoterapią w szkole policealnej. Zwierzaczki kocham ponad wszystko ale niestety utrzymać w przyszłości się muszę. Mam kuzyna weta i wiem jakie to ciężkie studia, po mimo że kocham zwierzęta niestety nie wiąże z nimi przyszłości [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
Ale mam nadzieje, że wam się uda, spełnicie marzenia i będziecie wetami z powołania. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]