Czy mogę się cichutko przywitać? :oops:
Trafiłam tu przez przypadek ale już Was uwielbiam!
Przede wszystkim bardzo mi przykro z powodu rottka :-( Ale teraz macie nowe serduszko, które również mocno pokochacie ;)
Pozdrawiam!
Śledziłam wątek Balbinki i aż dziś jak zobaczyłam tytuł miałam napisać, że czemu jeszcze nie zmieniony, a tu proszę... :roll: Mam nadzieje, że teraz znajdzie ten JEDYNY domek na zawsze!
Hmm nie wiem czy to wina zdjęć czy czego ale ta obróżka strasznie skraca Monce szyję, wg mnie też nie pasuje do niej aż taka szeroka ;)
Ale... to tylko moje zdanie.
[quote name='Plicha']Podrzucę Pusieńkę, przykro mi że nie mogę wspomóc finansowo :([/QUOTE]
Niestety też mogę tylko podnieść... przepraszam. Ale będę zaglądać.