Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. kolo świebodzina? nie wiem czy teraz na week na szkolenie jakies tam nie beda jechac moi znajomi to moze i oni by mogli suczke zabrac... bede sie pytac
  2. jest jedna pozytywna rzecz - sunia ma lepsza skore niz miała, wiec nie wiadomo czy to choroba skory, czy brak witamin?
  3. agusiazet Gringo znalazl domek! Ale fakt rachunki zostały, najwazniejsze ze jest on uratowany i szczesliwy w nowym domku! Oby Śnieżce sie udało duzo szybciej! Hmm druga sunia? Masz na mysli ta mała terierkowata czy druga suczke sczeniaka? Bo terierka ja biore. A moze jeszcze Aurorka - ona taka zagubiona bardzo tymczasu potrzebuje bo inaczej to jej ze schroniska nie wyciagniemy :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aurorka-strachliwa-kruszynka-z-choroba-skory-potrzebne-dt-pilnie-134057/#post12004391[/url]
  4. Hania a moze zrobisz Nefiemu nastepny Twoj super bannerek bo mam miejsce akurat :razz: od razu tez dla Kaszmira w wolnej chwili bo mam nadzieje ze Kora szybko myknie do domu :p a psiaki były dzis na spacerach razem! Kaszmir z Nefim :cool3:, psiaki sie tolerowaly bez awantur sie odbyło, jedynie na poczatku Kaszmir chciał Nefiego zdominowac troszke ale pogadali chłopaki i było juz pozniej dobrze, od czasu do czasu tylko powachiwaly sie i zaraz kazdy w swoja strone biegl zwiedzac laki nad warta :evil_lol: Nefi jest psem towarzyskim, toleruje inne, mysle ze chetnie znalazl by domek z innym psim towarzyszem bo jak juz wiemy kotow nie lubi :diabloti:
  5. to najwspanialsza rzecz jaka moglam dzis przeczytac :multi::multi::multi: powodzenia Gringo w nowym domku, a Tobie Litiel i Twojemu bratu życze duzo zapału do pracy z Gringiem i szczesliwych chwil razem, nawet nie wiecie jak ja sie ciesze :loveu:
  6. podaj do supergogi ona sie mala zajmuje teraz najbardziej :p
  7. nie wiem czy u Kariny w hotelu to dobry pomysl dla MUndka, bo on moze tam i ze 2 lata zostac i domu nie znalezc :shake: Karina by z nim musiala cały czas przebywac zeby psa do człowieka przekonac a ona przeciez ma tych psow duzo i jest to awykonalne :-( Jakbys Marta miala natchnienie i jeszcze cos do tekstu Eduso dodała to byłoby super! Żeby zgłaszały sie ewentulanie osoby do jego adopcji które beda swiadome innosci psa a ja mysle gdzie mozna by jeszcze w sprawie domu stalego dla swinek wietnamskich zadzwonic :cool1:
  8. czekamy na info bardzo niecierpliwie :razz::razz:
  9. niestety :shake::shake::shake: DT potrzeba
  10. Marta moge isc w piatek i jakbys dała rade wtedy jechac to mozna zawiezc Tobiego - tego malego jamniorka od razu do wetki w Poznaniu i pozniej GOga go zabierze do hoteliku, jesli nie ten piatek to nastepny tez moze byc
  11. ok 15/20 km od Pozniania, wiec napisz ze Poznań bo zawsze dowiezc to nie problem :p
  12. mam nadzieje ze wszytsko uda sie dograc i poskladac, bo Śniezka jest warta takiego kombinowania :loveu:
  13. tak długo czekałam na te wiadomosc :multi::multi::multi::multi::multi::multi: teraz tylko czekam na dobre info! dzieki wszystkim
  14. no i podnosze, sunia szuka juz domku! wrzucilam na westi w potrzebie na dogomanii, poprosilam o powrzucanie na inne terierkowe fora bo ja nie jestem w tym temacie i nie znam i nie jestem na nich zalogowana
  15. wiadomo juz kiedy sunia do mnie przyjedzie i czy wszystko z nia dobrze?
  16. wspaniale jest patrzyc jak los psa nie jest obojetny dla ludzi dobrego serca, mnie mała tez na sercu lezy, agusiazet - trzeba by watek transportowy załozyc, ale zobaczymy co Goga powie czia a czy Ty masz mozliwosc podjechania chociaz troche po sunie? na leczenie srodki beda, bedziemy zbierac w razie czego, damy rade
  17. nocna akcja jak jakis przemyt :razz::razz:
  18. teraz tylko pozostaje czekac na tymczas ....
  19. deer prosiła to napisałam a ze trzeba było szybko imie ustalić to została wybrana propozycja Tobi, moim zdaniem ladnie pasuje do psiaka wiec i zmieniam tytuł na Tobiego!
  20. a kiedy byłby transport? Twoja córka ma widzisz akurat przymusowe ćwiczenie pisania listów po angielsku przed matura (jesli dobrze pamietam) wiec tylko się cieszyć!
  21. w środę planujemy z Nefim dłuższy spacer i testy schroniskowe czyli jak psiak zachowuje sie w roznych sytuacjach, Hania bedzie robic z Kaszmirem a ja z Nefim - pilnuj sie wiec chłopcze!
  22. podnosze, taka sliczna biała kuleczka
  23. Goga może byc gorzej ale jestesmy z Toba a obawiam sie ze w najblizszych dniach bedzie gorzej pisze pw
  24. ktos juz na mapie pomocy dogo szukał?
×
×
  • Create New...