Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Ja tez trzymam kciuki za wizytę :p
  2. super ze jednej juz sie udało znalezc tymczas ;)
  3. Z takim ogonkiem to stwierdzam ze nigdy stwora u nas nie było :diabloti: Jednak Pako jest psem otwartym na wszelkie propozycje ;) Rita czy jestes moze zalogowana na innych typowe terierkowcyh forach? Mozna by sunie powrzucac na takie bo nie kazdy zaglada na dogo a ze ja terierkami normalnie to sie nie zajmuje to takowych stron nie znam
  4. Roki :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: widze ze z duzym zainteresowaniem przyjmuje Roki nowych wspołlokatow - 2 suczki :evil_lol:
  5. chyba bede musiala sie udac po dodatkowa pomoc w robieniu innych ogloszen :crazyeye: bo Nefiego trzeba promowac :loveu:
  6. Wspolczucia w powodu Pumy, nie miałam okazji poznac jej osobicie ale piakna byla na zdjeciach ['] aldira jak tylko bedziemy mogli zrobic lepsze zdjecia to na pewno je zrobimy ;)
  7. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: podnosimy mała... ja juz nie moge sie doczekac kiedy bede ja goscic na swoich wlosciach :lol:
  8. oby nie musialy za długo przebywac w schronisku
  9. O matko :-(:-(:-( (')(') Badz teraz Pumo szczesliwa za TM Nie udało się dla niej znaleźć domku przed śmiercią, to boli, jednak Puma umierała wśród swoich
  10. Marta potwierdza ale dopiero koło 17, czy dobrze pamietam ze wetka jest do 17? czy moze jednak dłuzej? A jesli nie do wetki to moze do hotelu od razu? A moze Tobie Goga uda sie podjechac w tygodniu? Zobaczyc astki i Nefiego na zywo :razz:
  11. dzieki rita60 mam nadzieje ze czesciej bedziesz ja odwiedzac :razz:
  12. tragedia, taka piekna suka :-( trzeba jej szybko dobey domek znalezc
  13. jakie piekne pannice :loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Koruniu jeszcze tylko chwila i bedzie Twoj domek! Mam nadzieje ze Kora czuje sie lepiej ;)
  15. ..... moze juz sie przestały interesowac :angryy: dobrze ze tak a nie po miesiecznym pobycie u nich
  16. i jak juz widzicie u mnie kaszmir ma bannerek :p
  17. jeszcze jak nie ma obrozki to czasem sie dale poglaskac po karku, ale jak zobaczy cos w rece, obrozke lub cos innego to ucieka - ciekawe dlaczego :mad:
  18. Jeśli Marta potwierdzi nastepny piatek to Tobi wtedy pojedzie ze schroniska do wetki
  19. ogonek to ma faktycznie jak prosiaczek :diabloti: musiało się biedactwo wycierpiec, teraz zasługuje na dużo miłości, a jak osobicie uwazam że jest ladna, bo inna taka, ma swoj urok, a jak ja juz do zdrowka pelnego doprowadzimy to cudo z niej bedzie :loveu:
  20. Te 3 astki mozna zabrac jak najbardziej ale gdzie domki macie? Szczeniak najważniejszy, jak bede w przyszłym tygodniu albo i jutro uda mi się wpaść to zrobię zdjęcia i załoze dla niego watek.
  21. sa w przytulisku pod Poznaniem, jest szczeniak, tak 5/6 miesiecy ciemny (nie mam zdjec niestety) lagodny, bardzo fajny, jest jego mama takiej samej masci i tatko (prawdopodobnie ale na to wyglada bo z jednego miejsca sa) moze ktos pseudo sobie tam takie małej robił i na sielanke woził, tego nie wiem, moge tylko sie domyslac takich rzeczy a tego nie lubie, taks amo do glowy przychodzi mama tez fajna, w jakim wieku nie wiem, potrzeba by pomocy kogos od astow bo ja nie znam sie na takich psach.... przepraszam za off dobrze ze naszej Kasi sie tak dobrze zaczyna wiedziec :loveu: mam nadzieje ze szybko z hoteliku do domku pojdzie
  22. allegro Hani sie skonczylo o ile dobrze wiem;)
×
×
  • Create New...