Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. znajdzie sie znajdzie tylko trzeba mała rozgłosić!
  2. szczeniaczki na pierwsza!
  3. Kora moja ukochana suka schroniskowa, najwspanialsza, ktorej ufałam, walczyłam aby poszła do hotelu i do domu..... przepraszam nie wybacze sobie tego i juz nie bede ufac.... co do kobiety moje słowa sa chyba zbedne tak mi zal :-(:-(:-(
  4. oj chłopie, nie masz wielbicieli :mad: wiem ze nowy stroz nie lubi Nefiego i w druga strone ta relacje tez działaja - Nefi stroza nie lubi pomozcie Nefiemu wydostac sie z tego miejsca w ktorym nie czuje sie bezpiecznie!
  5. bardzo piękne bernardyny, szkoda że domki swoje straciły :-(
  6. o nie... kolejne, co robic? co robic? Ja mam rodzinkę, która staram się namówić na Aurorke bo chcą suczkę, mała, ciemną, ale chcą młodą, więc nie wiem... jeśli nie to podrzuce sunie ale nie wiem czy za duze nie beda, bo potrzebna suczka nakolankowa - domowa pieszczocha
  7. Cieszy mnie fakt, że ludzie nie boja sie chorych psow i chetnie je adoptuje Isadora ja wiem, że to nie jamnik ale nasza Aurorka to kolejna bida zaraz po Tobim, moze podrzucisz Pani? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aurorka-strachliwa-kruszynka-z-choroba-skory-potrzebne-dt-pilnie-134057/#post12004391[/url]
  8. Dark i jego sprawa tymczasu przypominaja sie :oops: nie ma tam chlopak dobrze - czarowac nie bede, wiem ze takich psow jak on duzo, ale moze jednak?
  9. dzieki Gdusia, pamietaj ze mała szuka tymczasu, bo to najlepsze dla niej wyjscie, szkoda ze tak długo czeka...
  10. zeby tez wiele domkow swietnych na nia bylo zeby mozna bylo wybrac najlepszy :cool3:
  11. Marta nie tylko Tobie.... on cos takiego w sobie ma ze za serce łapie :loveu:
  12. Nawet na siłe to nie takie łatwe byłoby jej załozyć :oops: Mysle, że hotelik to dobre rozwiązanie z tego wzgledu, że sunia może zupełnie inaczej zaczac podchodzic do człowieka w gronie innych zwierzat, sterylke by sie tez zrobiło, trzeba poczekac az sie pozwalnia i zobaczyc - wyciagnac mała
  13. bannerek zrobiony przez Hanię - Eduso [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/114/2fd834b28a5fd405.gif[/IMG][/URL]
  14. dostałam informacje w schronisku ze Kaszmir został adoptowany do Mosiny, mozna zmienic tytuł
  15. miałaś racje Marta :cool3: mały co samych ludzi nie jest strachliwy, tylko boi sie bez matki... psy sa takie wygłodniałe na jedzenie ze cokolwiek sie im rzuci to wszystko zjedza, były same na działce bez opieki i głodowały przez jakis czas, teraz mimo regularnego podawania jedzenia rzucaja sie na nie jakby z tydzien go nie miały :oops:
  16. trzymam kciuki bardzo bardzo mocno i wierze ze sie uda i ze domek cudowny!
  17. Goga jesli masz jakies wiesci po angielsku z nowego domu Kory to wrzucaj jesli mozesz chetnie przeczytam
  18. ja juz wstawilam do podpisu Isadora - witamy! :loveu: Tobi szukaj szybko domku
  19. dzięki za pomoc w takim razie sa to pitbulle :-( szkoda ich tak bardzo
  20. nie wiem czy z szansy goldenow nie ma tam kogos kto by domek sprawdzil, moge napisac
  21. Danka bardzo dziekujemy :lol: witamy na wątku i zapraszamy resztę wielbicieli jamników, ktorzy przyniesli szczescie naszej Isi i teraz przyniosa Tobiemu :p
  22. Ja mam niestety cała rodzinke bullowatych...... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mama-tata-synek-rodzina-bullowatych-w-schronisku-pomocy-136423/[/url] pomożcie, co robic???? Moze ktos napisać do fundacji AST, albo tam psy wrzucic? Ktoś ma pomysł? Ja nie znam się na psach bullowatych, nie wiem nawet czy to amstaffy czy inne psy....
×
×
  • Create New...