-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja też juz wpłaciłam, dodatkowo jeszcze "mikołaja" dla suni, ale potwierdzenia, czy pieniądze dotarły, nie ma. -
Mika - ma czas do końca grudnia, potem schron, lub wariatka!!!!!
Mruczka replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Znam Mikunię. Spotykam ją na spacerkowej łące psów z okolicy. Mogę potwierdzic wszystko, co napisała Ulv odnośnie charakteru pieska - jest po prostu przesłodka, przyjazna, bystra i posłuszna. Z tym, że to nie jest duży pies - powiedziałabym, ze średni, do kolana - to ten labek na zdjęciu jakiś mały. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Czy ona nadal jest taka płochliwa i nieufna ? Już trochę siedzi w hoteliku, w którym ma kontakt z życzliwym człowiekiem, może więc się oswoiła ? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Miałam wiadomość od Kikou, ze Gaja ma sie dobrze. A na rozliczenie musimy poczekać. -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Biedna Balbinka. Widocznie choroba była już bardzo zaawansowana. -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Z zakończonego właśnie bazarku książkowego przesyłam Balbince [B]210 zł[/B]. :multi: Kupujacymi byli : wujek&ciocia, magdalena, Ankub, Agasz, nefesza, fochu, Aldrumka, BeataM, Elza3 i malva, a bazarek przygotowała GoskaGoska. Bardzo sie cieszę ! Balbinko, będziesz jeszcze hasać po trawce - a jak poprawi ci się szybciej, , to po śniegu ! -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Mruczka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix'] ale ja bym tu uwazała co zbieram na schron, na pewno nie karmę... koce, pościele jak najbardziej! [/QUOTE] a dlaczego nie karmę ? jest dosc ? Pytam dlatego, że u mojego syna w szkole jest akcja zbierania darów dla schroniska i Tomek chce "za swoje" kupić i przekazać karmę ( zresztą robimy tak co roku) - ale może czegoś nie wiem, może są inne, większe potrzeby ? -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Mruczka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']W tej chwili (z powodu kołnierza) chodzi w obróżce i świetnie radzi sobie na smyczy. Na inne psy nie zwraca uwagi, nie szuka zaczepki i [B]jest bardzo grzeczny[/B]. [/QUOTE] Takie pieski - które mimo niejednokrotnie dramatycznych przeżyc i zaniedbania - pozostaja "proludzkie", ufne, widząc w człowieku źródło wszelkich dóbr, a nie bólu i obojętności - zawsze mnie zaskakują i wzruszają. Mieszko wygląda na takiego. Jak dobrze, że Was, dziewczyny spotkał, przed zimą, której przy takiej infekcji pewnie by nie przetwał ! -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Żeby tylko zdążyć z lekami, pomocą - żeby nie było za późno ! Czekam jeszcze tylko na dwie wpłaty z bazarku, cały bazarek powinien wystarczyć na ten vetoryl, czy jak sie ten lek nazywa - oby nie bylo na niego za późno ! -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Mruczka replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
QUOTE=BIANKA1;15496456]3 zdechlaczki bez zmian . Ani lepiej , ani gorzej . Teraz wyglądają jakby były z zupełnie innego miotu :roll: Połowa z tamtych .Danie im choć odrobiny jedzenia graniczy z cudem . Kichają , prychają , smarki im lecą , nawet ssac nie mogą gdyby chciały , bo noski całkiem zatkane . Ale żyją .[/QUOTE] Oj, to zdechlaczki są już trzy ? Jakoś tak myslałam, ż tylko dwa słabują:shake:. -
A czy dotarł Solcoseryl ? Wysłałam zwykłym listem, nie poleconym - mam nadzieję, że nie zginał.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To daj znać kiedy i prześlę Ci zdjęcia rzeczy z opisem. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
O, a mogłabym dorzucic kilka rzeczy ? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ponieważ jakoś deklaracji stałych nie przybywa, to podnoszę moją składkę miesięczną z 25 na 50 zł. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To wspaniale, ze suni dobrze w hoteliku. Widać też, że dopisuje jej apetyt - bo chudziutka nie jest !;) -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[COLOR="blue"][B][/B][/COLOR][quote name='Olena84']super, bo u Gai takie pustki ze az przykro:(.[/QUOTE] To rzeczywiście może tak wyglądać, ale ja o [B]Gajuni[/B] pamiętam cały czas! Nie dość, że z wygladu dziwoląg, to jeszcze szczeka i kopie doły - no jak jej nie kochać?!? ;) Jak aktualne finanse suni ? -
No to poproszę o adres !
-
Mam praktycznie całą tubkę gojacego żelu stomatologicznego SOLCOSERYL. Gdyby mógł sie przydać do zagojenia czegoś w pyszczku Maksa, to dajcie znać, prześlę, gdzie trzeba.
-
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dziekuję GoskaGoska, świetnie to zrobiłaś ! I jak szybko! -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Mam taką propozycję : przygotuję książki na bazarek, ich opisy i zdjęcia wyślę zwykłym e-mailem osobie, która założy i poprowadzi bazarek na rzecz Balbinki. Nie zrobię tego sama, bo nie potrafię dodawać zdjęć i linków na forum (a to niezbędne przy bazarkach). Po zakończeniu wyślę książki, gdzie trzeba. Albo też prześlę, w ślad za mailem, wszystkie książki temu, kto bazarek tu na forum przeprowadzi. Czy ktoś może pomóc przy tym interesie ? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#2e8b57][COLOR=black]Numer konta jest na pierwszej stronie, przeklejam: [/COLOR][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][B]DANE DO PRZELEWÓW:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=seagreen]MBANK 15 1140 2004 0000 3802 4720 3716[/COLOR] [COLOR=seagreen]Katarzyna Wojciechowska[/COLOR] [/COLOR] -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou'] ... pomoc na dogo uzyskują tylko pieski które sobie ktoś upatrzył i mają dobry, profesjonalny marketing... reszta nie ma szans, każdy udaje ze nie wie że każdego tygodnia miesiąca trafia do schroniska taka chora, stara taka Balbinka, Rozi... czy inny szpetny, niechciany Burek.... .[/QUOTE] Biorę to do siebie i muszę się wytłumaczyć. To nie jest tak, że tu nikogo nie obchodzi los chorych psów-wiem do bólu, że potrzebujących jest moc, co więcej - że każdy to osobna, czująca istota - Balbinka, Rozi, Burek - ale po prostu nie da rady pomóc wszystkim. I dlatego pomaga się tym "upatrzonym" - nie wiem, czy to kwestia marketingu, historii, wyglądu psa czy innego impulsu. Dla psa nie ma to znaczenia. Ale świadomość ogromu nieszczęścia jest i łatwo sie z tym nie żyje. Czy jest jakiś "ludzki" odpowiednik leku potrzebnego Balbince ? Czasem łatwiej go zorganizować przy pomocy znajomych lekarzy. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że suni dobrze w tym hotelu - to widać. Ciekawa jestem tylko, czy ktoś ma na tyle czasu, żeby trochę z nią popracować - nauczyć zasad zachowania czystości, chodzenia na smyczy. A może ona juz to wszystko potrafi ??? Mało o niej wiemy. Tzn. mało wiem ja. Pozdrawiam. Poza deklaracja stałą postaram sie i w tym miesiącu wysłać coś ekstra. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To wspaniale, [B]dziękujemy[/B]! Jak każdego miesiąca, ziarnko do ziarnka i [COLOR=blue][B]Gaja [/B][/COLOR]zbierze na hotelik! Nawet te jednorazowe wpłaty w sytuacji tej suni, to naprawdę dużo.