Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Ja też juz wpłaciłam, dodatkowo jeszcze "mikołaja" dla suni, ale potwierdzenia, czy pieniądze dotarły, nie ma.
  2. Znam Mikunię. Spotykam ją na spacerkowej łące psów z okolicy. Mogę potwierdzic wszystko, co napisała Ulv odnośnie charakteru pieska - jest po prostu przesłodka, przyjazna, bystra i posłuszna. Z tym, że to nie jest duży pies - powiedziałabym, ze średni, do kolana - to ten labek na zdjęciu jakiś mały.
  3. Czy ona nadal jest taka płochliwa i nieufna ? Już trochę siedzi w hoteliku, w którym ma kontakt z życzliwym człowiekiem, może więc się oswoiła ?
  4. Miałam wiadomość od Kikou, ze Gaja ma sie dobrze. A na rozliczenie musimy poczekać.
  5. Biedna Balbinka. Widocznie choroba była już bardzo zaawansowana.
  6. Z zakończonego właśnie bazarku książkowego przesyłam Balbince [B]210 zł[/B]. :multi: Kupujacymi byli : wujek&ciocia, magdalena, Ankub, Agasz, nefesza, fochu, Aldrumka, BeataM, Elza3 i malva, a bazarek przygotowała GoskaGoska. Bardzo sie cieszę ! Balbinko, będziesz jeszcze hasać po trawce - a jak poprawi ci się szybciej, , to po śniegu !
  7. [quote name='xmartix'] ale ja bym tu uwazała co zbieram na schron, na pewno nie karmę... koce, pościele jak najbardziej! [/QUOTE] a dlaczego nie karmę ? jest dosc ? Pytam dlatego, że u mojego syna w szkole jest akcja zbierania darów dla schroniska i Tomek chce "za swoje" kupić i przekazać karmę ( zresztą robimy tak co roku) - ale może czegoś nie wiem, może są inne, większe potrzeby ?
  8. [quote name='Abrakadabra']W tej chwili (z powodu kołnierza) chodzi w obróżce i świetnie radzi sobie na smyczy. Na inne psy nie zwraca uwagi, nie szuka zaczepki i [B]jest bardzo grzeczny[/B]. [/QUOTE] Takie pieski - które mimo niejednokrotnie dramatycznych przeżyc i zaniedbania - pozostaja "proludzkie", ufne, widząc w człowieku źródło wszelkich dóbr, a nie bólu i obojętności - zawsze mnie zaskakują i wzruszają. Mieszko wygląda na takiego. Jak dobrze, że Was, dziewczyny spotkał, przed zimą, której przy takiej infekcji pewnie by nie przetwał !
  9. Żeby tylko zdążyć z lekami, pomocą - żeby nie było za późno ! Czekam jeszcze tylko na dwie wpłaty z bazarku, cały bazarek powinien wystarczyć na ten vetoryl, czy jak sie ten lek nazywa - oby nie bylo na niego za późno !
  10. QUOTE=BIANKA1;15496456]3 zdechlaczki bez zmian . Ani lepiej , ani gorzej . Teraz wyglądają jakby były z zupełnie innego miotu :roll: Połowa z tamtych .Danie im choć odrobiny jedzenia graniczy z cudem . Kichają , prychają , smarki im lecą , nawet ssac nie mogą gdyby chciały , bo noski całkiem zatkane . Ale żyją .[/QUOTE] Oj, to zdechlaczki są już trzy ? Jakoś tak myslałam, ż tylko dwa słabują:shake:.
  11. A czy dotarł Solcoseryl ? Wysłałam zwykłym listem, nie poleconym - mam nadzieję, że nie zginał.
  12. To daj znać kiedy i prześlę Ci zdjęcia rzeczy z opisem.
  13. O, a mogłabym dorzucic kilka rzeczy ?
  14. Ponieważ jakoś deklaracji stałych nie przybywa, to podnoszę moją składkę miesięczną z 25 na 50 zł.
  15. To wspaniale, ze suni dobrze w hoteliku. Widać też, że dopisuje jej apetyt - bo chudziutka nie jest !;)
  16. [COLOR="blue"][B][/B][/COLOR][quote name='Olena84']super, bo u Gai takie pustki ze az przykro:(.[/QUOTE] To rzeczywiście może tak wyglądać, ale ja o [B]Gajuni[/B] pamiętam cały czas! Nie dość, że z wygladu dziwoląg, to jeszcze szczeka i kopie doły - no jak jej nie kochać?!? ;) Jak aktualne finanse suni ?
  17. No to poproszę o adres !
  18. Mam praktycznie całą tubkę gojacego żelu stomatologicznego SOLCOSERYL. Gdyby mógł sie przydać do zagojenia czegoś w pyszczku Maksa, to dajcie znać, prześlę, gdzie trzeba.
  19. Dziekuję GoskaGoska, świetnie to zrobiłaś ! I jak szybko!
  20. Mam taką propozycję : przygotuję książki na bazarek, ich opisy i zdjęcia wyślę zwykłym e-mailem osobie, która założy i poprowadzi bazarek na rzecz Balbinki. Nie zrobię tego sama, bo nie potrafię dodawać zdjęć i linków na forum (a to niezbędne przy bazarkach). Po zakończeniu wyślę książki, gdzie trzeba. Albo też prześlę, w ślad za mailem, wszystkie książki temu, kto bazarek tu na forum przeprowadzi. Czy ktoś może pomóc przy tym interesie ?
  21. [COLOR=#2e8b57][COLOR=black]Numer konta jest na pierwszej stronie, przeklejam: [/COLOR][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][B]DANE DO PRZELEWÓW:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=seagreen]MBANK 15 1140 2004 0000 3802 4720 3716[/COLOR] [COLOR=seagreen]Katarzyna Wojciechowska[/COLOR] [/COLOR]
  22. [quote name='kikou'] ... pomoc na dogo uzyskują tylko pieski które sobie ktoś upatrzył i mają dobry, profesjonalny marketing... reszta nie ma szans, każdy udaje ze nie wie że każdego tygodnia miesiąca trafia do schroniska taka chora, stara taka Balbinka, Rozi... czy inny szpetny, niechciany Burek.... .[/QUOTE] Biorę to do siebie i muszę się wytłumaczyć. To nie jest tak, że tu nikogo nie obchodzi los chorych psów-wiem do bólu, że potrzebujących jest moc, co więcej - że każdy to osobna, czująca istota - Balbinka, Rozi, Burek - ale po prostu nie da rady pomóc wszystkim. I dlatego pomaga się tym "upatrzonym" - nie wiem, czy to kwestia marketingu, historii, wyglądu psa czy innego impulsu. Dla psa nie ma to znaczenia. Ale świadomość ogromu nieszczęścia jest i łatwo sie z tym nie żyje. Czy jest jakiś "ludzki" odpowiednik leku potrzebnego Balbince ? Czasem łatwiej go zorganizować przy pomocy znajomych lekarzy.
  23. Cieszę się, że suni dobrze w tym hotelu - to widać. Ciekawa jestem tylko, czy ktoś ma na tyle czasu, żeby trochę z nią popracować - nauczyć zasad zachowania czystości, chodzenia na smyczy. A może ona juz to wszystko potrafi ??? Mało o niej wiemy. Tzn. mało wiem ja. Pozdrawiam. Poza deklaracja stałą postaram sie i w tym miesiącu wysłać coś ekstra.
  24. [quote name='demi']Prokuratura umorzyła sprawę, ....[/QUOTE] Jakoś dziwnie nie jestem zaskoczona.
  25. To wspaniale, [B]dziękujemy[/B]! Jak każdego miesiąca, ziarnko do ziarnka i [COLOR=blue][B]Gaja [/B][/COLOR]zbierze na hotelik! Nawet te jednorazowe wpłaty w sytuacji tej suni, to naprawdę dużo.
×
×
  • Create New...