-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz ; jakis czas temu wpłaciłam stówkę na utrzymanie Atosa - pieska onka, który miał być odebrany nieodpowiedzialnemu właścicielowi. Ponieważ akcja odbicia psa się nie powiodła i na razie nie zanosi się na jej powtórzenie, to ( jeśli gosikf&dogs się zgodzi) można by te pieniądze wykorzystać na opłatę hotelu dla Szakira, który wsparcia potrzenuje na cito.
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Mruczka replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Gosikf & dogs, mam serdeczną prośbę : pamiętasz, przekazałam 100 zł na pomoc w utrzymaniu Atosa, gdyby akcja jego utrzymania się powiodła. Ponieważ nie ma na to na razie widoków, proszę, przekaż te pieniądze na bardzo potrzebującego [B]już [/B]wsparcia Szakira/Szafira . To jest psiak ze żle zrosniętą łapką, który został zwrócony z adopcji i w trybie awaryjnym przewieziony do hoteliku, na który nie ma środków. Sprawę prowadzi xmatrix. -
Który to piesek taki pechowy ? :shake: Czy ma miejsce ( i opłaty) w hoteliku ? Nie działa u mnie wyszukiwarka, więc pytam na wątku Rudzika.
-
Założyłam zlecenie stałe dla Rudzika - 50 zł 30-tego każdego miesiąca.
-
tydzień wymiotował szmatami.... Wzdętek MA DOM!!!
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo się cieszę. I mam nadzieję, że - po wygłaskaniu - zmienią mu imię :cool3: ! -
LADY ciut charciopodobna psia dama.... znalazla cudowny DOM U YES!!
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja też. I zaglądam regularnie. -
Czy w związku z deklaracją baldek potrzebne są jeszcze wpłaty na Rudzika ???? Też się zgłaszam, jakby co.
-
Świetne zdjęcia !!!! Panda jeszcze w zyciu nie miała takich portretów. Dzięki !!!!
-
Dziękuję wszystkim za dzisiejszy spacer ! Panda leży plackiem, nie ma siły nawet jeść - tylko pac pac ogonkiem - dziękuje równiez za towarzystwo :-) !
-
Będzie i Panda (ze mną) :lol:
-
Ponieważ jeden z moich podopiecznych właśnie znalazł dom, deklaruję 50 zł /mc na hotel lub jakiś tymczas dla Dextera. Jakby co, to proszę o nr konta.
-
W niedzielę o 15 to świetna pora - jakby komuś pasowało, to byłoby super !!!! Będę z moim niekonfliktowym pieskiem na spacerze w parku grabiszyńskim w niedzielę na pewno. gdyby ktoś z dogo chciał sie przyłaczyć, to poczekam jakieś pół godziny na mostku nad Ślężą ( Niagara ????) , bo to bardziej przyjazne miejsce - dla psów of kors - niż pętla z tramwajami i autobusami.
-
Teraz tak długo jasno - może dałoby się trochę później, porą popołudniową - w sobotę ????
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Mruczka replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Jeśli trzeba, to deklaruję stówkę. Poproszę nr konta na pw. -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Mruczka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Przelałam własnie stówkę dla Łajki. Głaski dla suni ! -
Czy ja mam jakąś szansę u kogoś...?
Mruczka replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo o uciekinierze? Gdyby Nevis wiedział, ile osób się o niego martwi, w te pędy by wrócił ! -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
Mruczka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta, na które można wpłacać na Łajkę. Śliczna jest. Informacji o niej trochę mało - co lubi, co porabia, jak dogaduje się z psami. -
Czy ja mam jakąś szansę u kogoś...?
Mruczka replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Wiem o czym mówisz, też się martwię, Ale jeśli tylko nie zdarzył mu się jakiś wypadek, to sobie radzi - jest ciepło, a w końcu całe życie (chyba) spędził łażąc jako bezdomny (czy wg Nevisa - wolny) pies.