WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/COLOR][/URL] I PSIAK NAKARMIONY ! :)
Super! :) Tyle kilo, bardzo fajnie !
Ja też organizuję paczkę. Myślę, że wyślę na początku tygodnia .
Soema, a jest na linku poniżej jakiś psiak z Sandomierza?
WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/COLOR][/URL] I PSIAK NAKARMIONY ! :)
Bico dzięki ! :)
Dzisiaj bazarek Wikinga ?
Monday ja zrobię zdjęcia i wyślę Ci, ale dopiero na weekendzie. Nie dam rady teraz.
Pamiętajcie, by nakarmić psiaki :)
WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/COLOR][/URL] I PSIAK NAKARMIONY ! :)