Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. [quote name='wasabi81']Fakt, ze Kreska sie nie zalapala na fotke. A do kogo naleza te czarne nozki na zdjeciu?? Dzieńdoberek! :) Czarne nóżki należą do Foty labradorki. Krótkie, bo w lekkim przysiadzie z powodu trynienia się pod huśtawkę :) Poza tym, Fota okropecznie grubaśna jest, więc optycznie nóżki wydają się krótsze. Już i tak, od kiedy poznałyśmy się bliżej z jej Pańcią Kasią, mocno schudła, ale do sylwetki labradora nadal jej baaaaaardzo daleko:) Krecha się załapała na osobnej fotce (ale na tym samym łóżku). Nie miałam tylko śmiałości wstawiać jej na Tosinowy wątek. Wyślę fotki do Amigi z prośbą o wstawienie na Krechowy wątek. Ale jeśli zagłosujecie na "tak", może i tu wstawi z jedno :) A co do dzwoneczka dla Nocki, Jolu... Po pierwsze nie wiem jakby zareagowała na obróżkę, bo to jest kot miłujący wolność w pełnym tego słowa znaczeniu :) A poza tym mam traume, żeby się gdzieś na płocie lub innej "przeszkodzie" na tej obróżce nie zawiesiła. Bo ona potrafi wędrować dość daleko... Gdyby - jak Dzionek - nie zapuszczała się poza nasz ogród, może bym spróbowała.
  2. [quote name='AMIGA']Od Krechulca miało minąć półtora roku:-) (Pokażę Ci tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, żeby sie agamika nie dowiedziała:oops: [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL="http://i28.tinypic.com/2hqt3lk.jpg"]http://i28.tinypic.com/2hqt3lk.jpg ) [/URL][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Padalce dwie no! Macie szczęście, że nie pręgowana! :) Wątek poproszę!
  3. [quote name='wasabi81']Wow:crazyeye:, jak ona slicznie wyglada!!! cudownie zarosla:-) Najwyższa pora była! Zresztą z takimi Ciotkami, co to na nic jej nie żałują było trochę łatwiej niż np. takiemu Pachciowi z Elbląga :( Myślę też, że kuracja weekendowa robi swoje, bo wyraźnie widać, że gdy w sob. i niedz. nie podajemy jej Encortonu, zaczyna się drapać... Trzymiem więc rękę, no może nie na pulsie, ale głównie na zadku, i cieszymy się z tego, co jest! :) Figuś, jeszcze raz wielkie dzięki za leki no i za wstawienie zdjęć dla uciechy ogółu :)
  4. No, trochę chłodniej się zrobiło, to może Ciotki coś napiszą... :) A ja uprzejmie donoszę, że Ciocia Figa nam sprezentowała w piątek Cefaleksynę i w pakiecie Witaminę B i olej z wiesiołka! Najpiękniej dziękujemy! W ramach podziękowań, przesłałam Fidze zdjęcia Łosiowatej Smoczycy - w tym dwa zbliżenia zadka, który pięknie zarósł dzięki tak efektywnemu wsparciu Cioci Figi! :) Upały Tosina znosi dzielnie, na co wskazują zdjęcia, którymi - mamy nadzieję - Figa się podzieli :) W upał albo się leży na psim tapczanie na tarasie, albo na ludzkim łóżku polowym w cieniu, przy oczku wodnym :) Jednym i drugim posłaniem trza się dzielić z Krechą, ale ona na szczęście dużo miejsca nie zajmuje! W sobotę odwiedziła nas sąsiadka Kasia ze swoją labradorką Fotą. Towarzystwo było grzeczne - doszło tylko do krótkiej wymiany zdań przy... misce z wodą! Wygląda więc na to, że w przyszłym tygodniu Fota zostanie u nas na "kolonii", podczas gdy Pańcia się będzie spamować :)
  5. [quote name='AMIGA']Nutusiu, dyskutowałyśmy wczoraj z agamiką na temat podróży do Ciebie (oczywiście nie uznajemy pustych przebiegów :evil_lol:) Ale nie przyznam się z czym chciałyśmy do Ciebie przyjechać, bo nie mineło jeszcze półtora roku :evil_lol:[/QUOTE] Mów na ten tychmiast co za zamach szykujecie?!?!? Bo nie wpuszczę, tylko psami (znaczy sukami) poszczuję! :) Od czego półtora roku - od Krechulca?... Bo od Tośki już minęło! :)
  6. [quote name='mala_czarna']Czyli pomarańczowy dywan pusty? Ciekawe na jak długo ;)[/QUOTE] Mała_czarna -Ty jesteś usprawiedliwiona, bo byłaś niedysponowana, ale 3x też nie doczytała, że się zamach na pomarańczowy szykuje? W dodatku na stałe?!!?!? Neigh robi "zarzutkę" i obie z Gusią milczą jak zaklęte! Można przypuszczać, że pomarańczowym zawojują... koty?!... w dodatku długowłose! :)
  7. Cudna Śnieżynka! I do twarzy jej w czerwonym :) I na zielonym tle się pięknie prezentuje, bo jak przyjdzie śnieg stanie się... niewidoczna :)
  8. Wstrętny pan! Jak można tak mazowieckie kompromitować?! Trzymaj się, Dilajla, Ciocia Amiga Cię byle komu nie odda! :)
  9. Nutusia

    Metamorfozy

    O tak! Metamorfozy kudłatkowe są jednymi z bardziej... spektakularnych! :) Pustak cudaczek jest! Taki z niego netoperek :)
  10. Cholercia, wyłażą z niego te choróbska jedna po drugiej... Przerabiam to już drugi rok z naszą Tośką. Co jedno wyleczymy, wyłazi kolejne, jakby spod spodu. Chwila spokoju i kolejne "wyzwanie" :shake: Po blisko dwuletnim doświadczeniu z Tosiną powiem tylko, że bez domu, choćby tymczasowego, prowadzicie Dziewczyny walkę z wiatrakami - w dodatku nierówną walkę...:placz:
  11. [quote name='AMIGA']Jeszcze właśnie nie wiem, bo jeszcze nie zapytałam o doladny adres. Dziś wieczorem będę miała dopiero wieści, jeśli Pan się zdecyduje i zadzwoni. Sory za "pominięcie" Tosinki, ale ona na samym początku korzystała tylko z mojej pandeczki jako pasażerka, a nie byla pod moją opieką. A Aria, Linka no i Krechulec to były od początku "moje". Po drugie naprawdę baaardzo trudno jest zaliczyć Łosia do szczeniaczków :evil_lol:[/QUOTE] W takim razie czekam na wieści! A jeśli chodzi o zaliczanie Łosia do szczeniaczków... żebyś się nie zdziwiła! :) Oprócz tego, że wolniej biega, rozrabia czasami jak co najmniej 2 szczeniaczki!
  12. Mam pomysł! Jeśli fachowcy znów nawalą, Murko, poszczuj ich.. Lorkiem! :) A tak poważnie... może im go pokaż i opowiedz w skrócie jego historię. Czasami fachowcy to też ludzie ;) Tak mi się skojarzyło, bo do naszej lecznicy przychodzi pewien osobnik, co to za kołnierz nie wylewa. Ma niewielką sunieczkę i gdy cały "majątek" wyda na życiodajne napoje, przychodzi do naszego Doktora, w czymś tam mu pomoże w lecznicy (np. zimą regularnie odśnieżał) i prosi, żeby mu nie płacić, bo się nie powstrzyma... ale żeby mu dać jedzenie dla Niuni. Z Niuni niezła paróweczka jest, Doktor ją szczepi, odrobacza i zabezpiecza przeciw kleszczom gratis i żyją tak sobie w "symbiozie" :evil_lol:
  13. [quote name='AMIGA'] Co jest najfajniejsze - w Warszawie i okolicy Warszawy mam już 3 "swoje" szczeniaczki. Chyba jakiś klub założę czy co? :razz:[/QUOTE] 3 szczeniaczki... a Tośka to co, pies za przeproszeniem?!?!? Trzymam kciukasy za "podwarszawski" domek i zaraz dziewuchom doniosę, że Ciotka Amiga przyjedzie wypieszczochać! :) A z której strony ta okolica Warszawy?... Się boję przedadpocyjnych, ale w razie draki... służę :)
  14. [quote name='majuska']Gaja to przecież "rasowa" parówa jest :)[/QUOTE] Czyli co?... Precz z dietą?!?!? Tylko czy wtedy Murka zdania nie zmieni co do klasyfikacji "wielkościowej"? :)
  15. No Panna, na dietkę odchudzającą przechodź raz dwa, żeby się Cioci Murce odwdzięczyć z liczenie "na malucha" :)))
  16. [quote name='idusiek']rodzinka jakoś cicho siedzi, nawet telefonów nie ma :/ ja miałam 2 - do budy i do pilnowania:([/QUOTE] O matko, czy pilnować można tylko będąc przy budzie?... Moje w domu śpią (w tym jedno w wyrku) i pilnują jak trzeba! W furtce nawet klucza nie wyjmujemy, bo nikt przy zdrowych zmysłach łapy przez ogrodzenie nie przełoży. A gdyby przełożył w nocy, gdy towarzystwo chrapie w domciu... nie wiem czy by zdążył dojść do drzwi wejściowych, zanim podniósłby się alarm! :)
  17. Się dzieciaki domkują aż miło! :) Powodzenia, słodziaki!
  18. [quote name='Cantadorra']Nutka, poszedl dzis Euthyrox. Za dwa dni powinien być. Nawet nie wiem jak wyglądają synogarlice. Musze sprawdzić w necie. Piękne dzięki! Mamy jeszcze zapasik, więc będzie ok, nie trza gnać po kolejną receptę :) Synogarlice są śliczne, takie szlachetne, koloru kawa z mlekiem i ciemną obróżką. Przywiążę za łapę do kaloryfera tę moją Nockę, jak rany... :(
  19. Matko przenajświętsza! Trzymaj się wielkopsie...
  20. To było jeszcze dzieciątko... na skrzydełkach już miało piórka, ale na szyi i przy główce jeszcze puch :( Nadal jesteśmy z Nocką na siebie obrażone... Ja na nią za mord, ona na mnie za odebranie zdobyczy i brak zachwytu :)
  21. [quote name='3 x']cudaczek wyśmiewaczek ;) no fajny jest taki własnie cudaczek :)[/QUOTE] Inny, nietypowy, jedyny w swoim rodzaju, a przez to... WYJĄTKOWY!:loveu:
  22. Nieustająco mądre spojrzenie... :)
  23. [quote name='gusia0106']Też tak uważam! Dawaj więcej Hugusia! Eliminacja Bruna musi nastąpić! :evil_lol:[/QUOTE] O przepraszam - nie zgadzam się na żadne eksterminacje! :) Brunon jest cudaczek! A że dla niektórych "piękny inaczej"... :)
  24. No pięknie nam się Ewa Marta urlopuje! Błogi spokój, luzik i nicnierobienie... :)))) Myślmy pozytywnie - szybę w aucie wybili pewnikiem Ci, którzy nie chcą, żeby się Jacek zadusił z powodu alergii na koty - jak będzie jechał bez szyby, ma szanse przeżyć :) Ale żarty na bok... Problem jest, wakacje są, upały też - tylko pomysłu jak tu pomóc brak :( [COLOR=SlateGray]Aga, a jak tam "nasz" maluszek, masz jakieś wieści?...[/COLOR]
  25. [quote name='Ulka18']Super GAJUNIA ! Kochane suczydelko z niej :Rose:[/QUOTE] I ten biały pędzelaszek na końcu ogonka! Lorek to ma szczęście - same słodkości mu się trafiają! :)
×
×
  • Create New...