-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Trudno nie być kochanym, będąc pod opieką Ronji! Od Kochanej Cioci, Krecik dostał suszoną rybkę, żeby szybciej z grzywacza chińskiego stał się znowu pekińczykiem, a po powrocie do domu okryliśmy w torebeczce dodatkowe pudełko... z łapkami! Cztery zadowolone ciamkające mordasy miały wczoraj używanie po kolacji! :)
-
[quote name='Ra_dunia']dawaj linki :) Banerki zrobię dzisiaj i oferuję allegro :)[/QUOTE] Ra_dunia, piękne dzięki! Krecik allegro już ma, Niteczka jeszcze nie (ma za to inne ogłoszenia zrobione przez Karolciasz). Już dostałam PW od Eloise z wątkami psiaków potrzebujących tekstów i zaraz się zabieram za pisanie. A oto wątki moich znajdek: Krecik (ma już allegro dzięki Tora&Faro), ale przydałyby się bardzo ogłoszenia na innych portalach czy tam nie wiem na czym, a Wy wiecie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=muchami[/url] Niteczka (Karolciasz jej zrobiła ogłoszenia, ale nie ma allegro) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA[/url] Oboje nie mają banerków. I od razu Cię proszę, Raduniu, wyślij mi na PW instrukcję (tylko taką "krowie na rowie") jak mam sobie wstawić te banerki do podpisu :) Przepraszam Ptysieńku, że zaśmieciłam Twój wątek, ale z Ciebie taki słodziak, że z pewnością mi wybaczysz :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Gusia też nie powinna narzekać, bo skoro Niemen w Kajaku (czy też na odwrót!) jest taki "zielony" - jest to nie lada wyzwanie, żeby go wszystkiego nauczyć. A kto jest lepszy w te klocki od Gusi, no kto?... -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Specjalistka od banerkow to Ra-dunia, chyba gadałaś z nią na wątku Ptysia?[/QUOTE] Tak, dziękuję, Ra_dunia już się nawet zdeklarowała i przeprowadzimy handel wymienny - banerki za teksty do ogłoszeń! :) Tak powinno być - niech każdy robi to, co potrafi i szybciej nam będzie szła robota! Gosia, i co?... Jest mail ode mnie z zdjęciami Kretka?... -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kurde, ja przez Brunka na wczasach jestem budzona o 5:30, to jest dopiero bandytyzm ;).[/QUOTE] Brunuś po prostu dba, byś jak najwcześniej zaczynała wdychać jod! :) Ja też o 5 rano wstaję, otwieram okno na oścież i chłonę poranne rześkie puszczańskie powietrze, by mi starczyło na cały dzień w Warszawie. Same korzyści nam nasze psiaki przynoszą! :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Powiem jedno - oburzenie Rafała dobrze wróży Super Myśliwskiemu Psu z Rodowodem! :) -
[quote name='karolciasz28']A dziewczyny można ja ogłaszać jako mix czegoś. Pytam bo na małe sunie z miksowane z czymś ludzie mają ochotę. ło matko jak to brzmi...:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Niteczka jest baaaardzo zmiksowana, oj bardzo - taki koktajl wielorasowy. Napisz może, że to jest kandelbery mazowiecki! :) Albo najlepiej, że Niteczka to miks miłości, łagodności, subtelności i wdzięku.
-
Kreciki to twardziele są! :) Nasz po tygodniu u nas tak rozrabia, że trudno za nim nadążyć! :) Po niedawnym stresie ani śladu!
-
Dla Ptysia, czy dla innego pieska? Dawajcie listę i zabieram się do pracy. Ale... nie ma nic za darmo! W zamian za moją wenę, poproszę o pomoc w ogłoszeniach i banerki dla moich podopiecznych - Krecika i Niteczki! :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
A jaka nobilitacja dla pomarańczowego - Niemen ze Stadniny Cisowiec, a nie żaden tam Kajak! :) -
[quote name='Jelena Muklanowiczówna']Matko, dziewczyny, jak wam na to wszystko starcza czasu? Ja ostatnio szukam bardzo intensywnie pracy i pobudzam umysł do myślenia przed obroną magisterki i na resztę mi już siły brakuje. Ciotce eloise teksty obiecałam, ale jestem taka wypompowana umysłowo, że nie daję rady nic wymyślić.[/QUOTE] Ja z kolei usiłuję szukać domków dla moich dwóch znajdek, ale każda czynność związana z techniką (przegrywanie zdjęć, wgrywanie, przesyłanie...) zajmuje mi tyle czasu, że nie wiem czy domki się znajdą w tej pięciolatce :( Na szczęście kochane, lotniejsze Ciocie nam pomagają! Za to mogę się zająć tekstami - oj, pisać to ja lubię! :)
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nefri też bardzo podobna do Niki i też chyba mało telefonów. Może mamy z Gosią szczęśliwą rękę ;)[/QUOTE] Nie bądźcie takie, podzielcie się, bo nie wiem ile jeszcze zniosę pobudki o 5 rano przez coraz bardziej rozbrykanego Krecika! :) -
No i stało się :( Sunia weszła w "decydującą fazę rui" i - pomimo zastrzyku, który miał ją zatrzymać - Nemo nie dawał jej spokoju. Nie było wyjścia, wczoraj Niteczka musiała się przeprowadzić do domu innej sąsiadki - Ani. Biedulka jest bardzo przestraszona i zrezygnowana. Chowała się pod stół i nie chciała iść na smyczy. U Ani cały czas się kuli, nie chce jeść, ma kłopoty z wypróżnieniem. Ania ma maleńką terierkę, której bardzo się nie podoba nowa koleżanka, gdyż wietrzy w niej konkurencję. Dlatego, gdy Ania musi wyjść z domu, zamyka Niteczkę w łazience (na szczęście nie wychodzi na długo). Wczoraj wieczorem poszłam zanieść Małej kawałek grubej gąbki, żeby jej Ania zrobiła wygodne posłanko. Tak się ucieszyła na mój widok i tak tęsknie patrzyła, gdy odchodziłam, że łzy mi w oczach stanęły :( Ona jednak musiała mieć gorsze doświadczenia w życiu niż Krecik, bo ten rozrabia na całego i po stresie nie ma śladu. Mam tylko nadzieję, że za kilka dni Niteczka będzie mogła wrócić do Uli, bo nawet jeśli jeszcze będzie miała resztki rui, już będzie odganiać namolnego Nemka. A za chwilę czeka ją kolejny stres - sterylka... Za to potem będzie już tylko lepiej i lepiej! :) Prosimy Ciotki Zdolniachy o ogłoszenia i ewentualnie o banerek, BAAAARDZO ŁADNIE PROSIMY! :)
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']To ja idę sprawdzić pocztę:oops:;)[/QUOTE] :) Marniawe te fotki, ale przy kreciej ruchliwości naprawdę ciężko jest... Albo patrzy w inną stronę, a jak się go zawoła - zjawia się w sekundzie pod nogami i nici ze zdjęcia :) Dziś wrócimy trochę wcześniej do domu, więc będzie więcej czasu zanim się ściemni i może nawet filmik jakiś się uda skręcić. Halo, Ciotunie, która nam zrobi banerek dla Krecika i Niteczki?... -
A ja wczoraj poznałam Emisię osobiście! :) Kochana jest z niej dziewuszka, pokazała krostki na brzusiu i dała łepeczek do głaskania, a nawet buziaka! :) Jest mniejsza niż myślałam :) A jeśli chodzi o skórę - oj, trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość...
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']I ja zaglądam, u nas zimno i wieje :([/QUOTE] Posyłamy więc słoneczne promyki z pracującej Warszawy i przy okazji podrzucamy Wisienkę :) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Nic nie dostałam;)[/QUOTE] No jak to?!?!? Wczoraj wysłałam wieczorem - co prawda nie PW, ale maila... Pocztę mailową też sprawdzałaś?... Kurna go raz z tą techniką! Gołębiem pocztowym byłoby szybciej :) Karolciasz, wielkie dzięki! Do listopada w sumie niedaleko! :) Tylko czy ja wytrzymam codzienne pobudki w okolicach 5 rano! :) Budzi się toto, otrzepie uszy... na ten sygnał Kreska wyłazi spod kołdry i... koniec spania!... Awit, Krecik długo grzywaczem chińskim nie zostanie - porasta ładnie, a jeszcze wczoraj dostał od Cioci Ronji prezent w postaci sproszkowanej suszonej ryby, która ponoć znacznie ten proces przyśpiesza - jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Tak więc niebawem, z grzywacza chińskiego, zrobi nam się całkiem puchaty, długowłosy pekińczyk! Czy Wy wiecie, że jak go pierwszy raz zobaczyłyśmy, było podejrzenie, że ten puchaty wałek nie ma nóg?!?!?! Wystawały z futra takie nibynózki tylko :) -
Skoro Myszy, to może Pixi i Dixi :)
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Krecik ma już wyróżnione allegro, jak będą nowe fotki to dodam:) [URL]http://allegro.pl/malutki-krecik-bardzo-potrzebuje-domu-i1202256414.html[/URL][/QUOTE] Dziewczyny, jesteście WIELKIE! :) DZIĘ-KU-JE-MY!!!! Fotki to nie taka prosta sprawa, bo Krecik - jak to krecik - ruchliwe stworzenie jest. Zaraz Ci wyślę, Gosia na PW to, co nam się dziś udało "złapać". Obiecuję, że nie będziemy ustawać w staraniach! Trochę nie nadążam, bo Niteczka (która też baaardzo potrzebuje ogłoszeń) jest w apogeum rui i musiała dziś opuścić dom Uli. Jest u innej sąsiadki i okropnie się stresuje tą zmianą :( Trudno, musi tam wytrzymać przez te najgorsze dni i dopiero wtedy wróci do domu, gdzie za chwilę czeka ją kolejny stres - sterylka... -
Wy na polach znalazłyście Myszki, a ja... Krecika - zajrzyjcie, proszę, bo reklama baaardzo potrzebna :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=muchami[/url] W pakiecie była też Myszkopodobna sunia - również się Dziewczynka poleca łaskawej uwadze Cioteczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/url]
-
[quote name='Ra_dunia']a ja mam stały kontakt z Nurkowym domkiem :) Pannica rozpieszczana i kochana do granic możliwości ;) Chowa się pięknie, domku pilnuje. Była nawet na wakacjach i jechała na nie pociągiem! Podróż zniosła dzielnie :)[/QUOTE] A zdjęcia GDZIE?!?!?!?!? Ten drugi poznański domek nie raportuje?... Vikunia pewnikiem czeka aż wakacyjny najazd turystów minie, żeby mogła znów spokojnie po plaży pohasać... :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
No... to właściciele mają Kajaka z bańki! :) Może to i lepiej...