Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Aha, i zgadzam się, że jedyny dobry DT Sonia znajdzie u Ireny.
  2. Po ludzku cholernie mi przykro... A Sonia - cóż - będziemy czekać...
  3. Moja boksia, jak już tu gdzieś wyżej pisałam, niszczyła jeszcze w czasach komuny! Do końca życia nie zapomnę jak deficytową kawę w ziarenkach wybierałam z mąki i proszku do prania jako ten Kopciuszek... Pewnego dnia moja Mama powiedziała, że powinniśmy ją oddać ludziom, którzy nie pracują, będą z nią w domu i zapewnią jej rozrywkę 24 godziny na dobę. W rozpaczy przystałam nawet na ten pomysł, bo już prawie że nie miałam na czym spać (narożnik wystany przez 2 noce w kolejce pod meblowym praktycznie nie miał już materaca!). Ale gdy znaleźli się chętni, natychmiast pomyślałam: no nie, tyle już przeszłam, że teraz oddawanie psa byłoby bez sensu, musi się kiedyś coś zmienić! Nutka została u nas i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Gdy urodził się nasz Syn, przestała niszczyć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bo całą swoją energię poświęciła "szczeniakowi". Była z nami przez 13 niezapomnianych lat...
  4. Cudny Loruś! A co się będzie chłopak spoufalał - trzeba zachować psi autorytet! :)
  5. Ty się lepiej przyznaj, że te wszystkie ogłoszenia cichaczem... kasujesz, ,żeby nikt nie dzwonił, boś w Moltonie zakichana po same uszy! :) 4 rano - cud godzina, by sobotę rozpocząć!...:razz:
  6. Ewuś, z ludźmi to można pogadać przez telefon albo na forum... :) Jesteś więc w pełni "usprawiedliwiona"!
  7. [quote name='Ellig']Ewus!:-o:-o:-o:crazyeye::crazyeye::crazyeye::cool3::lol:[/QUOTE] Hihihiiii, no i masz za swoje! Toscanek jest już zarezerwowany, opatentowany i... zastrzeżony! :)
  8. Ojej, zaledwie 3 tygodnie temu... Zrobiłabym tak samo! Tylko, że u mnie jest kilka ogonów, więc zawsze jakiś się macha :) Szczęśliwości, Sunieczko wszelkiej!
  9. [quote name='Ewa Marta']Toscanek:-)[/QUOTE] Cudnie! :)
  10. [quote name='Neigh']Ona ma jakas fobię wypomina mi te inspekcję - od 2 lat:-) No widzisz w jaką mnie traumę wpędziłaś!:mad: Byłyśmy u Doktora, poznałyśmy cudo kicię trójkolorkę z 3 maluchami, którą pewna dziewczyna znalazła na cmentarzu w momencie, kiedy zaczęła rodzić! No i niańczy Doktor to towarzystwo od 4 tygodni. Mama i 2 maluchy już mają domki, dla trzeciego jeszcze szukają. A Łośka ma wyniki nerkowe bez zmian póki co, niestety:shake: Doktor dobadał albuminy, żeby mieć pewność, że to krwawienie tylko, a nie np., że organizm nie wytwarza czegoś tam. Na szczęście wytwarza, więc jeśli opanujemy krwawienie - wyjdziemy na prostą! Dostała baterię leków w żyłę i pod skórę oraz reklamówkę strzykawek jako praca domowa do wtorku. We wtorek jedziemy znowu z wizytą i liczymy na poprawę. Zapłaciłam 56 zł.
  11. [quote name='Ellig']Filip na razie spodziewa sie dziecka, bedzie syn a teraz zgaduj jakie bedzie mial imie?:):):)[/QUOTE] No tylko mi nie mów, że Duduś! :) A Tomki to fajne chłopaki są:razz:
  12. Mój Sławek się ze mnie śmieje, że dzięki naszemu psiemu fisiowi Tomek "na swoim" nie będzie chciał mieć żadnego zwierzaka. No i dobrze, niech nie ma - ale ręce i nogi dam sobie poucinać, że nigdy żadnemu krzywdy nie zrobi.
  13. Na moją sunię jeszcze za wcześnie (czekamy na pierwszą rujkę), ale chciałabym odjajczyć Lesia (ok. 10 kg)... to ile musiałabym wysupłać?...
  14. Pamiętam - dlatego uważam, że Duduś się świetnie nadaje na opiekuna dla ludzkiego szczenięcia. Tylko rodzice owego szczenięcia muszą być równie odpowiedzialni w stosunku do dziecka, jak i do psa. Moje szczenię osobiste własne urodzone też zostało adoptowane przez psa (a właściwie sunię) i dzięki temu miało baaaardzo szczęśliwe i normalne dzieciństwo :)
  15. [quote name='Nutusia']A dziś doszła wpłata do Lidii E. - 30 zł - bardzo dziękujemy! [COLOR=Purple]Okazało się, że jest to należność za bazarkowe zakupy (z pierwszego bazarku książkowo-biżuteryjnego), więc zaznaczam ten fakt dla porządku;)
  16. Oni mają lepszych - takich z licencją na manie racji :razz:
  17. Biduś no...ale Państwo stanęli na wysokości zadania, więc będzie dobrze. A w prawie Rekina, poczekam na sia la la w tej [B]konkretnej[/B] kwestii :)
  18. Beeee tam, Molti jest pnięknisty tak czy siak! A kto tego nie widzi - nie zasługuje na Malucha :)
  19. No wiesz?!?!?! Jak mogłaś wątpić? W końcu to jamnik jest i niestraszny mu żaden pies! :)
  20. Rekiny to jednak fajne chłopaki... bywają! :) A tak na marginesie... uwielbiam Twoje sia la la!:diabloti: Czy Rekinowi szykuje się dom [B]stały[/B]?...;)
  21. Dziewczyneczki, a ta promocja to tylko na bezdomniaki, bo ja powinnam Lesia ciachnąć, zanim Krecha zacieczkuje, ale ciągle się pojawiają inne "priorytety" :( Aaaaa, i jeśli bym się załapała to ile to jest połowa, bo może u nas 100% wyjdzie nie wiele więcej... :)
  22. O matko - zaciskam ile sił w łapach wszelkich!
  23. W każdym razie powinna być! :)
×
×
  • Create New...