-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Mogę tylko trzymać kciuki i podnieść malucha. Sympatyczny czarnulek :)
-
Wikunia, na pierwszą:) Myślałam, że już w domku jesteś :shake:
-
Alu, Kapselek [*] biega już szczęśliwy. Tylko my płaczemy :( Mocno tulę.
-
Mały, kudłaty, niechciany, poraniony Antoś! POMOCY!
Maruda666 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Mały ruch u Antosia:( w ogóle na dogo coś ostatnio pustki. -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
Maruda666 replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Mogę tylko podnieść maleńką :multi: -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
Maruda666 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Giselle4 i Temidy Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:smile: Mile widziane podnoszenie i reklama;-) - szczególnie że nie mogę znaleźć większości wątków giselle i Temidy :shake: [B][COLOR=#b22222]UWAGA - nie działają stare banerki, adresy i podpisy. [/COLOR][/B] -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
Maruda666 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Temidy i Giselle4 Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:smile: Mile widziane podnoszenie i reklama;-) [B][COLOR=#b22222]UWAGA - nie działają stare banerki, adresy i podpisy. [/COLOR][/B] -
Mały, kudłaty, niechciany, poraniony Antoś! POMOCY!
Maruda666 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Temidy i Giselle4 Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:) Mile widziane podnoszenie i reklama;) -
asl - daj znać temu komuś od bazarku, może szuka swojego tak jak ja :(
-
Maleńka ruda Funia :) Warunki schroniskowe bardzo Ją dobijają...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oby wszystko poszło jak najlepiej :) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Mimo choroby Lenka wygląda na zadowoloną i wyluzowaną :):) ( szczególnie na tym ostatnim zdjęciu :loveu: ) -
Trzymajcie się Kapselki, mocno przytulam :calus:
-
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Działa - ale nie w zaawansowaną, tylko edytuj post 2X - po pierwszym edytuj post, pojawi się to co zwykle, a pod tym wszystkim jest jeszcze raz edytuj post ( ale namąciłam :):) ) -
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzeba wejść dwukrotnie w edycję;) ( wcale Cię nie szpieguję ). -
Maleńka ruda Funia :) Warunki schroniskowe bardzo Ją dobijają...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kciuki za fajny domek dla małej psotki :) -
Śliczne te ,,maluchy" :):) Zaofuję i zaproszę na bazarek ciuszkowy dla potrzeb podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL]
-
Maleńka ruda Funia :) Warunki schroniskowe bardzo Ją dobijają...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL] -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL] -
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL] -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maruda666 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Mogę prosić o konto do przelewu, z bazarku uzbierało się kilka zł. I przy okazji zapraszam na bazarek ze ślicznymi ciuszkami dla dziewuszki - na pokrycie kociego długu w Chironie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-Różowe-conieco-dla-małej-księżniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-Różowe-conieco-dla-małej-księżniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012[/URL] -
W imieniu swoim i ateny21 serdecznie zapraszam na bazarek ze ślicznymi ciuszkami dla dziewuszki :) - na spłatę kociego długu w Chironie http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-R%C3%B3%C5%BCowe-conieco-dla-ma%C5%82ej-ksi%C4%99%C5%BCniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012
-
Henio pewnie się nie pogniewa:) - zapraszam na bazarek na spłacenie kociego długu w Chironie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-R%C3%B3%C5%BCowe-conieco-dla-ma%C5%82ej-ksi%C4%99%C5%BCniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012[/url]