Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Podniosę i 100zł do transportu dokładam. Zbieraj psiaku na podróż :)
  2. Malutka :) coś ciotki o tobie zapomniały ;) Pędź na pierwszą :):)
  3. Zapraszam na bazarek biżuteryjny dla pszczyniaków :) - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19256311#post19256311[/URL] - każda forma aktywności mile widziana :)
  4. Mój Cezek [*] na stare lata bardzo bał się burzy. Kiedyś nad ranem obudziłam się, bo coś chciało mnie udusić:evil_lol: - odsuwając się jak najdalej od okna za którym się błyskało usiadł mi na twarzy ( 35kg) ;)
  5. [quote name='__Lara']Super, będę podnosić :)[/QUOTE] Trzymam za słowo :)
  6. Kruszynka ma na koncie prawie 600zł - Emma pisz koniecznie jeżeli są jakieś potrzeby;) Może trzeba ustalić jakąś stawkę miesięczną na jedzenie?
  7. [COLOR=#0000ff][B]Zapraszam na bazarek biżuteryjny z fantów Klaudus z przeznaczeniem na psy z Pszczyny [/B] [/COLOR][COLOR=#000000] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19249120#post19249120[/url] [/COLOR]
  8. Wspaniałe nowiny :multi: Zapraszam na bazarek biżuteryjny z fantów Klaudus z przeznaczeniem na psy z Pszczyny - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19249120#post19249120[/URL]
  9. Trzymam kciuki za całą trójkę :)
  10. Ja niestety w ogłoszeniach jestem totalnie lewa :shake: Akrum :loveu: dziękujemy
  11. Nie spadaj nam Kruszynko:multi: Soniu :loveu: doszło 60zł. Dziękujemy :):)
  12. [quote name='marta0731']Dziękuję Marudka :D:loveu:[/QUOTE] Dołożyłam koszt wysyłki jaki poniesiesz ;) - poszło dla małej 40zł.
  13. Mogę prosić o konto ? - jednorazowa wpłata łączona ;) ( częściowo moja, częściowo Marty :) ). Poczytam wątek wieczorem :)
  14. Aldona_b odpisała na pw - przeprasza, ale niestety ze względu na trudną sytuację nie da rady płacić zadeklarowanej stałej.
  15. Pw z nowym kontem poszło do wszystkich z powyższej listy za wyjątkiem - dota&koka - JOHANNALIND - Tż Piromanki - tayga
  16. Sprawdziłam swoje przelewy i choć deklarowałam 10-15zł, od początku szło po 30zł - dzisiaj też tyle poszło na konto Moniki.
  17. Kibicuję psiakom od początku, ale nie mam jak pomóc :(
  18. Też zaglądam. Margolcia wcale na swoje lata nie wygląda :)
  19. [quote name='mari23']i ja się do gratulacji serdecznych przyłączam !!!!!!!!!! wszystkiego dobrego !!!!!!!!!!![/QUOTE] Podpisuję się pod tym czterema kończynami :):) Wszystkiego dobrego :loveu:
×
×
  • Create New...