Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jestem na zaproszenie Iwonki. Taki piękny psiak a taki biedny :(
  2. Lunka:) szybko się kumaj z kotami i wyłaź spod stołu :)
  3. Keksik, leć na pierwszą :multi: Może jeszcze jakieś ciotki zwabisz do siebie ;)
  4. Co u Biszkopcika z rana ? - odlazło to złe?
  5. Kleszczy powyciągałam chyba już kilka setek, ale nigdy odnóży nie widziałam :shake: dopiero po oderwaniu majtały, to fakt. Jak jest wbity i jeszcze w futrze, to łapek nie widać. Jak samo zniknie, to uważajcie, bo to to się będzie gdzieś pałętało po mieszkaniu :cool3:
  6. Taki napity, najedzony kleszcz tak właśnie wygląda :-( Tylko to chyba trochę za duże?
  7. Wybrał się na wycieczkę , czy zostaje na razie u siostry ?
  8. Guciek to najbardziej spolegliwy kot na świecie :):)
  9. [quote name='Nikaragua']Bo to zawsze po pysiu płeć widać :D[/QUOTE] - jedyny niezawodny sposób rozeznania :evil_lol: Dwa kata temu chyba, szykowałam się zimą do łapania kotki w ciąży - oglądałam ją z bliska kilka razy ale zawsze od przodu - jak przyszło co do czego okazało się, że to kocurzysko z zimowym zapasem tłuszczu ;)
  10. A to nie jest czasami kotka :evil_lol: ?
  11. Jakbym młodszą Marudę widziała:) A Gapciątko coś smutne tam u Was, za Ciniutką pewnie tęskni :). Sonka, to nowe wykastrowane?
  12. Podniosę Keksa na śniadanie ;)
  13. Na pewno, dużo dobrego, to on dotąd nie zaznał :( Ale teraz będzie tylko lepiej :) Mały nadal spokojny:) Zsikał się wprawdzie na wersalkę ( dobrze że ją obfoliowałam :evil_lol: ), ale trochę go czyści - wpierw był w kuwecie, którą dokumentnie zabrudził i chyba z tego powodu poszukał sobie nowego miejsca. Zaczął wychodzić z pokoju w którym przebywał pierwszy dzień i teraz leży przed telewizorem :) Jestem naprawdę zadziwiona, że tak bezboleśnie z dzikusa robi się kot domowy :) W planie przegląd u weta i kastracja ;) Muszę jeszcze dopisać - jak nadal będzie tak jadł to szybko będzie przypominał naszego Gucia, którego Sonka w celach odchudzenia ledwo co zabrała do siebie do Wrocławia :)
  14. [quote name='Martika@Aischa']Aguś a ja coś wiem i palce od zaciskania kciuków aż mnie bolą ;) Oby się spełniło :) Piękny i pamiętny piątek byśmy miały :eviltong:;)[/QUOTE] Trzymam też mocno - choć nie bardzo wiem za co ( oby to o czym myślę :) ).
  15. Nie daję już rady ze stałymi:( Jednorazowo coś podeślę jak się będzie pakował ;) , postaram sie potem też wspierać ( ale trzeba mi przypomnieć ;) ).
  16. Kotem domowym raczej nie jest ;) bo od urodzenia, czyli dobrych kilka lat mieszka w okolicy naszego śmietnika. Ale póki co, zachowuje się jak kot domowy - nie wiem czy to nie wynika z jego kiepskiej kondycji. Od wczoraj praktycznie leży, mało co się rusza. Był raz w pokoju, zwizytował kuchnię. Chyba się przekonał do kuwety bo urobek jest gdzie należy :) Daje się pogłaskać, nawet go dokładnie przetarłam. On tak od dwóch lat funkcjonował pod blokiem - co się wyszło, to leżał w okolicy i czekał. Może teraz odsypia bezdomność ? Ta jego małą aktywność i sposób poruszania się ( sprawia wrażenie, jakby miał nieco sztywne tylne łapy) niepokoiła mnie już w ubiegłym roku - wtedy byłam z nim u weta, ale nic nie stwierdził. Myślę, ze powodem może być jego dzieciństwo - niedożywienie, robale ( na pewno miał kilka razy tasiemca :( ), nie wiem, czy koty chorują na krzywicę ?
  17. Padalce są bardzo sympatyczne :) ( te prawdziwe oczywiście ;) ) Od godziny jest u mnie Białas :) - bez słowa protestu dał się wnieść po schodach. Spokojnie zniósł obwąchanie przez Ciniutę i Kotę ( tych dwóch panienek to on nie znał, bo one nie wychodzą ). Położył się w kuchni pod stołem i przysypia :) Nie spodziewałam się, ze to przebiegnie tak spokojnie ( obym nie zapeszyła, jeszcze cała noc przed nami :evil_lol: ). Zapodałam mu coś na robaki wewnętrzne ;), pcheł raczej nie ma, ale zdjęłam jednego kleszcza z głowy :(
  18. Smutas :) w tym radosnym nastroju chyba nie będzie miał za złe zaproszenia na bazar dla Pszczyniaków ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235367-Na-Rudego-i-Pszczynę-ponad-100-fantów-do-30-11-godz-22-00?p=19961591#post19961591[/URL]
  19. Zapraszam na bazar - pół na pół dla Pszczyny i Rudego pod opieką Klaudus_ - pozbierałam wszystko co mi zostało od darczyńców na te dwa cele i wyszedł całkiem spory. Może jeszcze coś się sprzeda ? :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235367-Na-Rudego-i-Pszczynę-ponad-100-fantów-do-30-11-godz-22-00/page2[/url]
  20. Pozbierałam wszystko co miałam od cioteczek dla Rudego i na Pszczynę i zrobiłam taki wielki, pół na pół [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235367-Na-Rudego-i-Pszczynę-ponad-100-fantów-do-30-11-godz-22-00/page2[/url] Serdecznie zapraszam :)
  21. Sąsiad jawnych awantur póki co nie robi, ale jak mija któregoś z moich kotów na klatce, to syczy na nie - na szczęście same nie wchodzą i zawsze jestem obok ( prócz Szeryfa, którego ktoś mi wpuszcza na korytarz regularnie) Białasa jeszcze nie wzięłam - sprzątanie się przeciąga, coś mi się nic dziś nie chciało ;) Na szczęście jest ciepło :)
×
×
  • Create New...