Biały - Lolek już po kastracji. Czuje się dobrze, nawet już sobie podjadł:)
W ostatnich dniach nieźle dał nam popalić - niby wie do czego służy kuweta, czasami tam chodzi, ale najbardziej pasuje mu wersalka i fotele - latałam z folią, domestosem i ścierką :cool3: