-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Nie wiedziałam, że to aż tak daleko :shake: Liczę na to, że szybko zgłodnieje i wróci do domu :modla::modla::modla:
-
Asiu, nie mam wątpliwości, że szukacie jej z całych sił. Wierzę, że małpa jedna czai się gdzieś blisko domu. Trzymajcie się :calus: Może ona gdzieś w okolicach tych działek skąd ją masz?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nie ma już wydarzenia Azy na Fb, jej była właścicielka zaczęła zachowywać się nieco agresywnie i dziewczyny dla bezpieczeństwa wydarzenie zamknęły. Wieczorkiem powinnam wiedzieć co i jak dalej. Biedna psina na szczęście nie wie, że tyle szumu wokół niej :( -
Zuzia - Tricolorka pieszczocha szuka domu
Maruda666 replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Pozwolę sobie tak po znajomości zaprosić na bazarek w moim podpisie ;) -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
Maruda666 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści :multi: -
[quote name='Maciek777']Cieszę się, że poszły na słuszny cel:)[/QUOTE] Cel jak najbardziej słuszny :)
-
Zuzia - Tricolorka pieszczocha szuka domu
Maruda666 replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='irysek']Zakupiłam Mrytce saszetki za 14,85zł w rossmanowej promocji. Kontaktowała się pani w jej sprawie, ma ją zabrać na próbę za około 10 dni. Ma swoje 3 koty, ale mieszka z mężem w 250m domu, a koty jej głównie siedzą na dworze, zachodzą jedynie czasem coś zjeść, bo nawet i na dworze się załatwiają. Miała koteczkę przytulaskę, niestety auto ją załatwiło. Taki dom byłby ok, koteczka boi się być na dworze, byłaby pupilką pani. Zobaczymy co czas pokaże.[/QUOTE] To pani z ogłoszenia na Tablicy, podałam jej Twój nr - tak pomyślałam, ze skoro kotów rezydentów praktycznie nie ma, to może warto spróbować. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Właśnie też się nad tym zastanawiam. Problem w tym, że dziewczyna u której jest mała, nie jest na dogo. Mogłabym założyć jej wątek, ale pewnie nie będę miała na bieżąco informacji - w kontakcie z nią jest nasza prezeska. Postaram się kopiować wiadomości z Fb. Przydał by się osobny wątek TOZu, ale nie mam dokumentacji z takich codziennych interwencji, sterylizowanym kotkom też jakoś nie ma kto zdjęć robić. -
Gapa - jej historia miała mieć szczęśliwe zakończenie...
Maruda666 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jestem z zaproszenia Ewy, ale nie jestem w stanie pomóc :shake: Biedna kruszynka :shake: Wygląda na to, że na szczęście długo na ulicy nie była. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Co do nowości TOZowskich to ostatnio coś nie pisałam. Koty bywają jak zwykle. Od kilku dni pod opieką finansową TOZu jest Aza - mały czarny piesek, który miał dom. Niestety , jak to w życiu bywa, dom już nie mógł, czy nie chciał Azy. Aza jest w dt, ale potrzebne finanse na weta, sterylkę, czipa - stąd bazarek na który zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253710-W-robocie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-%29[/url] I wątek Azy na FB - [url]https://www.facebook.com/events/1421234838149864/1427789800827701/?notif_t=like[/url] I jeszcze Aza w całej swojej małej krasie :) [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][h=5][COLOR=#898F9C] [/COLOR] [/h] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=244579345737189&set=gm.1427555737517774&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/p296x100/10398076_244579345737189_8801758162023996738_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bartusia. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Ale ja ich wcale nie namawiam do pacania czy konsumowania jeży :diabloti: Nie da się to zgodnie jeść z jednej miski ;)? -
[quote name='barb']Trafiłam tu z bazarku Malgoski. Nie znam wątku. mogę się dowiedzieć obecnie przebywa Bartłomiej : Link do wydarzenia w pierwszym poście nie działa.[/QUOTE] Bartuś jest u Myngey , ma kumpla Urgo i koleżankę Bukę. Wydarzenie nieaktualne - trzeba było usunąć bo Bartek jeszcze był w schronie.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']A co? Jeżom będziesz żałować :cool3:, zresztą kto to wie co Ty tam jeszcze dokarmiasz :):)[/QUOTE] Pewnie tak jak pisze Maciek - szczury :evil_lol: Jeżykom absolutnie nie żałuję :) - tylko zauważyłam, że jak przy misce jest jeż, koty boją się podchodzić, nie rozumiem tego :crazyeye: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziś byłyśmy z bezzębcami na kontroli - wszystko się ładnie zagoiło. Co do bezdomniaków, to praktycznie ich nie widuję - kręci się biało-czarny bezdomno - domowy Mikuś ( piszę domowy, bo ma obróżkę przeciwpchelną i domek na balkonie po sąsiedzku), chyba coś przychodzi do śmietnika nocą, bo jedzenie znika. Przy jedzeniu widuję tylko jeże - wygląda na to, że dokarmiam wszystkie okoliczne kolczaki ;) -
[quote name='Malgoska']131? to aktualny stan?[/QUOTE] Niestety tak :( Co do hotelikowania to zobowiązałam się, że będę pokrywać to co brakuje , potrzebujemy pieniędzy na leczenie. Ale myślę że i tak nie jest źle - leci kilka bazarków, więc pieniądze na leczenie będą. [quote name='Beat2010']chyba nie do końca :( nie wiemy ile będzie za zrobione ząbki i usunięcie ropnia[/QUOTE] Już wiemy ;) - 135zł. Czyli na teraz jesteśmy na zero. - pieniądze przeleję jutro, na spokojnie.
-
Wczoraj przelałam 120 zł dla Zuzi na czerwiec - będę przelewać 10 , bo tak jakoś zaczęła pobyt - może tak być?
-
Zuzia - Tricolorka pieszczocha szuka domu
Maruda666 replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='irysek']nie dzwoniła :([/QUOTE] Nie pozostaje nam nic, tylko cierpliwie czekać :shake: -
[quote name='Malgoska']ja również zapraszam na bazarek dla naszego ślicznego psiaka:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253526-markowe-ciuchy-torebki-walizka-dla-Bartłomieja-do-21-06-14-godz-22-00?p=22194457#post22194457[/URL][/QUOTE] [quote name='Myngey'][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK JUŻ OTWARTE[/B][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253583-Różności-do-ubrania-poczytania-i-chodzenia?p=22208454#post22208454[/URL][/QUOTE] Dziewczyny :loveu: Bartuś ślicznie dziękuje za bazarki :) [quote name='Olena84']Jak sytuacja Bartka na dzień dzisiejszy, finansowo też?[/QUOTE] Na koncie nie jest dużo, ale jest kilka bazarków i trochę pieniędzy z nich będzie :)