-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zajrzałam na konto - a tam wpłaty dla Karlosa:) Bardzo Wam wszystkim dziękuje - [URL=http://smayliki.ru/smilie-1053896775.html][IMG]http://s17.rimg.info/eecbdf09ea9b55a405b113567600094c.gif[/IMG][/URL] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']i w drogę :) [B][COLOR=#ff0000]bazarek kilometrowy dla Karloska [/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254181-Bazarek-kilometrowy-z-nagrodą-domowe-przetwory-dla-Karlosa-do-14-07-14-godz-16?p=22275912#post22275912[/URL] zapraszamy, podnosimy[/QUOTE] [quote name='Beat2010']i bazarek ciuchowy dla Karloska też [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254183-Benetton-M-S-C-A-reserved-biżu-itd-itp-dla-Karlosa-i-Diesla-do-14-07-14-g-16?p=22275934#post22275934[/URL][/QUOTE] Zaraz zaglądam :) [quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie....:) Fajny psiaczek, mam nadzieje, ze dostaje tez cos przeciwbolowego? Poprosze o numer konta skromny grosik dla Sloneczka wysle.....:)[/QUOTE] Nie wiemy co dostaje i czy coś dostaje :(- jest jeszcze w szpitalu w schronie. Za chęć pomocy bardzo dziękujemy :) - nr konta zaraz podam :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']z mojego bazarku skromne 22zł:oops:[/QUOTE] To jest o 22zł więcej na koncie Karlosa :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Wysłałam 15 zł ,ponieważ Marudka nie chciała za kubek , dałam jako cegiełkę.;)[/QUOTE] Marudka za kubek nie chciała, bo Marudka kubek na lewo przehandlowała :evil_lol: Za cegiełkę ślicznie dziękujemy :loveu: [quote name='halszka']Jestem i ja u weterana,przeczytałam wątek-straszna bida,ale teraz już będzie lepiej.Jak Karlos wydobrzeje i będą potrzebne ogłoszenia pomogę a póki co jednorazowo grosik wpłacę,proszę o konto[/QUOTE] Pięknie dziękujemy :loveu: Konto zaraz poślę . -
Śliczne te maluszki :) Czy one już zaszczepione?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Sayumi']Witam z zaproszenia, przy okazji, bardzo ładna treściowo wiadomość. Niestety finansowo nie mogę pomóc. Ale mogę podesłać info o tańszych zamiennikach leków, tak na zaś - było nie było- to starszy psiak jest. Czy on musi być na ścisłej diecie gastro intestinal? Bo pomyślałam, że wyszukam jakieś przepisy na domowe odkarmianie, np takie od pani Teresy Borcz. Pozdrawiam, Sayumi[/QUOTE] Psiak na razie jeszcze w schronisku i tak na prawdę nic nie wiemy :shake:- tak do końca nawet co to był za zabieg. Jak już będzie u Makili na pewno skorzystamy:) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']No dobrze... Deklaruję stałej 20,00 zł. Przelew już poleciał.[/QUOTE] Karlos ślicznie dziękuje [URL=http://smayliki.ru/smilie-225904071.html][IMG]http://s2.rimg.info/e366a8973ef3039a13972ce88585bd0e.gif[/IMG][/URL] [quote name='ana666']dziękuje za zaproszenie, jestem na wątku, podczytuję,niestety nie jestem w stanie pomóc :([/QUOTE] Dziękuę, że jesteś z nami :loveu: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jak się ogarnę z bazarkiem tym maluchom też porobię po kilka ogłoszeń. Z tego co wiem trójka mniejszych znaleziona w kartonie w tym upale na ulicy a starszy przerzucony komuś przez płot? Maluchy mają po około 3 tyg, czarny około 2 miesięcy? Komu kotka komu ? :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubik']Dziękuję za zaproszenie, niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo...[/QUOTE] [quote name='Gusiaczek']o matuluuuuuuuuuuuuu :( tyle lat w niewoli! bezdomności jest piękny, serce mi pęka, nie ogarniam już nieba uchyliłabym, a ono tak daleko ... :shake: chociaż podrzucę :oops:[/QUOTE] Dziękuję że jesteście :loveu: Odwiedzajcie Karlosa nadal :) [quote name='Alla Chrzanowska']Dobra Dziewczyny! Jakoś ogarnęłam swoje bidy. Stałej nie zdeklaruję, bo nie mam jak, ale podajcie nr konta, wesprę grosikiem od czasu do czasu.[/QUOTE] Allu :loveu: ślicznie dziękujemy w imieniu Karlosa. Konto zaraz posyłam ;) [quote name='Beat2010']Ponyslalam, jedyne co mogę dać na nagrodę to przetwory domowe, hit bazarkow jesiennych;-)[/QUOTE] To jest chyba lepsze niż jakakolwiek biżuteria :) :) [quote name='asiuniab']:oops::oops::oops::oops::oops: Danusia, bardzo dziękuję, i przepraszam, że mi się nie udało pomóc:oops::oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE] Asiu, tak jak napisałam mam teraz czas i nic nie stało na przeszkodzie, żebym się z tym pobawiła :) Najgorszą robotę, to i tak Ty załatwiłaś :) ( mam na myśli tekst :) ). W środę dziecko wraca, to będzie już gorzej :evil_lol: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zaproszenia z listy bazarkowej wszystkie poszły :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ariete2503']Marudo, moja deklaracja jest stała. Przesłałam za lipiec już na Twoje konto razem ze stałymi dla Zuzi i Bartusia (3x25 zł). W zeszłym miesiącu też poszła, tylko omyłkowo do Beat2010, która Ci potem przekazała.:lol:[/QUOTE] To zaraz zapisuję stałą - dziękuję :loveu: Tą czerwcową jutro na spokojnie sprawdzę - teraz to już mało co na oczy widzę ;) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka40']Marudko, dziękuję za podesłanie wątku.[/QUOTE] Tak sobie pomyślałam, ze jakaś psia odskocznie od Luśkota przyda Ci się :evil_lol: [quote name='Beat2010']Makila tu zagląda wiec chyba czeka na Karlosa:-), niewiele wiem; nie było z kim pogadać, jedyne co się dowiedziałam, że Karlos czuje się dobrze, może jutro uda się czegoś dowiedzieć[/QUOTE] Może nie będzie wymagał jakiejś szczególnej opieki? - oby :) [quote name='Makila']Zaglądam, zaglądam i czekam na Karloska :lol: Jego kuple z Palucha, Maksiu i Kajko też. Czy Karlos dostanie jakiś wypis ze schroniska z opisem przebytych operacji i zaleceniami oraz wyniki badań (bo chyba miał robione badania krwi)[/QUOTE] To już Beath chyba się dopyta :) [quote name='Nette']DZiękuję za zaproszenie na wątek KArlosa - odwiedzam go nie pierwszy raz. Finansowo na razie nie pomogę, ale na pewno będę zaglądać...[/QUOTE] [quote name='Paja']jestem na zaproszenie[/QUOTE] Dziękuję ,że jesteście :) Przepraszam, jeżeli posyłałam do kogoś kto tu już zagląda - leciałam z listy praktycznie nie bardzo patrząc - jak już wcześniej pisałam do mnie też poszło :evil_lol: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy ktoś kontaktował się ostatnio z Makilą odnośnie miejsca? -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Jestem na zaproszenie Marudy która przecież wie ze tu jestem;)[/QUOTE] Wiem że jesteś :)- zaproszenia słałam nocą i nawet chyba nie patrzyłam do kogo idzie - do siebie też posłałam:evil_lol: [quote name='Panna Marple']Oj tam, oj tam...zaraz nie nadaję się:evil_lol:. Rozkazałaś i jestem, bo bałam się, że będziesz MARUDZIĆ:evil_lol:[/QUOTE] Jejku, ale ja naprawdę słodko marudzę :) - o wiele ciszej od mojej Marudy ( moja rozwrzeszczana ośmioletnia kocica :cool3: ) [quote name='HELENA5']melduję się i ja ................................[/QUOTE] Dziekuję , ze jesteś :) Konto już porozsyłałam. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Melduję się na rozkaz Marudki:lol: i przynoszę 50zł w pysiu;). Czekam na numer konta:lol:[/QUOTE] Panno Marple :) myślałam, że do rozkazywania to ja się nie nadaję :evil_lol: Za to co w pysiu Karlos ślicznie dziękuje i uśmiecha się całą mordką :) Konto zaraz porozsyłam - siedzę właśnie nad resztą zaproszeń. -
Czy szukamy dla Zuzi domu stałego? Robimy jakieś ogłoszenia?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dobrze, że o to zapytałaś - chyba jeszcze nikt na pomysł ogłoszeń nie wpadł - dopytam na wątkach Zuzi i Bartka co osoby bliżej z nimi związane o tym sądzą, ogłoszenia mogę porobić :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję za obecność - sama obecność to też duża pomoc :) Wpadajcie do Karlosa częściej :) Konto dla miśka podeślę wieczorem - dziękuję :) Króciutko streszczę historię Karlosa - Psiak od 6 lat przebywa w schronisku - to połowa jego życia :( . Mieszkał w boksie z czterema innymi staruszkami. -Polduś - zabrany przez fundację, ma dom stały - Sonia [*] - przed adopcją schronisko wymyśliło operację, której Sonia niestety nie przeżyła :(, - Bartuś - dt u Myngey - na naszym utrzymaniu - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252779-BARTŁOMIEJ-pies-który-nie-rozumie-co-sie-z-nim-dzieje-!!-dt-na-cito-i-deklaracje[/URL] - Zuzia - przebywa u Kikou, na naszym utrzymaniu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252569-ZUZIA-16-lat-starowinka-nikomu-niepotrzebna-Dajmy-jej-trochę-pożyć-poza-schronem![/URL] Na wieśćo ewentualnej adopcji schronisko postanowiło operować uchyłki jelita. Karlos bardzo żle zniósł zabieg, bardzo się o niego bałyśmy. Miało być lepiej, okazało się, że potrzebny kolejny zabieg :( Na szczęście Karlos to twardy zawodnik - jest już po zabiegu, tym razem zniósł go dużo lepiej. Ale taki staruszek, po takich przejściach nie powinien być w schronisku :shake: -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nowe wiadomości od Lenki:) Za zgodą Krakowianki wklejam zdjęcia z Fb. I trochę informacji : ,, [COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]U Lenki bez zmian. Jest cieplo wiec jest ok. Lazi po ogrodzie, podskakuje jak zajac. Bawi sie z Tess (staffka). Od jakiegoa czasu nie ma juz poprawy ale nie ma tez pogorszenia. Ona sobie db radzi z ta choroba. Mysle ze jak nie bedzie jakiegos specyficznego powodu (rak itd...odpukac ) to ona powinna spokojnie dozyc z 15 lat. Teraz ma jakies 5. [/FONT][/COLOR][COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica] W tym miesiacu znow ja bede szczepic. Jej sie wypady do weta raczej podobaja. Ona lubi I spacery I wyjazdy choc mi w moim stanie (8my m-ac ciazy) ciezko juz ja teraz podniesc aby ja wpakowac do bagaz.nika z reszta ferajny. Za to sporo sie bawimy w ogrodzie...z reszta z wszystkimi 3 psami. [/FONT][/COLOR][COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica] Co do jedzenia jest na Duo Planie z Puriny. Je ladnie. Nie wybrzydza. Siersc I kupy ladne. Lekow w lecie przyjmuje malo bo jak pisalam pogoda db = dobre samopoczucie i zdrowie lepsze" [/FONT][/COLOR][COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica][/FONT][/COLOR] [COLOR=#37404E][FONT=Helvetica] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203925185269724&set=pcb.10203925186909765&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p403x403/268556_10203925185269724_966223511941548537_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203925185709735&set=pcb.10203925186909765&type=1"][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/p168x128/10487549_10203925185709735_7123279713812310269_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203925185989742&set=pcb.10203925186909765&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p168x128/1524696_10203925185989742_8322818550307982894_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203925186469754&set=pcb.10203925186909765&type=1"][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/p168x128/10505493_10203925186469754_1617415346731658866_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica] [COLOR=#999999][URL="https://www.facebook.com/krakowianka.fr?fref=ts#"]Lubię to![/URL] [/COLOR] [/FONT][/COLOR]