Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla staruszków - 1/4 dla Zośki -- http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ogrzenie-starych-ko%C5%9Bci-do-04-07
  2. Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla staruszków - 1/4 dla Loni - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ogrzenie-starych-ko%C5%9Bci-do-04-07[/url]
  3. Zapraszam na bazarek w części dla Karlosa - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ogrzenie-starych-ko%C5%9Bci-do-04-07?p=22223516#post22223516[/url]
  4. Zapraszam na bazarek w części dla Bartka - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ogrzenie-starych-ko%C5%9Bci-do-04-07?p=22223516#post22223516[/url]
  5. [quote name='jolantina']7 kg waży. Przed 7 to jest I nie 1[/QUOTE] Teraz już widzę :evil_lol:
  6. Taka kruszynka 17 kg?? Myngey, pieniądze do weta przesłać już, czy jeszcze czekać?
  7. Się przyłączam z kciukami ( a swoją drogą dziwne tam na tym Śląsku macie stwory - Luśkoty, psiokoty :evil_lol: )
  8. [quote name='ewa gonzales']Marudko :iloveyou:trzymajcie się zdrowiutenko :iloveyou:cala kocinkowa rodzinko :buzi::buzi: Azuniu :calus: :buzi:[/QUOTE] Ewuś :loveu: - nie zgadzam się !!!:mad:
  9. [quote name='dorcia2'][COLOR=#000000][I] tak się cieszę, trzeba chyba zacząć myśleć o transporcie, to tak szmat drogi z Warszawy:-( ale byłby razem z Maksiem czy aby nie jest za słaby na taką długą podróż:-([/QUOTE] Czy można go wieźć, to musicie już dziewczyny na miejscu zadecydować, Doda może jakiś bazarek kilkometrowy znów zmajstruje ;)? No i szukamy rozpaczliwie deklaracji :modla::modla::modla:
  10. To było naprawdę bardzo dawno, ale z tego co pamiętam, to trafiło na mnie - chyba dlatego tak to pamiętam :evil_lol: Na szczęście Astra szybko skręciła za blok ( ostatni na osiedlu), tam ludzi już nie było, ściągnęłam majty i zabrałam małpę do domu. Znajomości żadnych nie nawiązałam ( z tego co pamiętam ona też nie zdążyła ;) ).
  11. [quote name='bela51']Czy Luska wybrała sie z pampersem na ten gigant ? Czy szpanowała futrem ?[/QUOTE] Też o to miałam pytać :eviltong: Przypomniało mi się, jak przed wieloma laty czmychnęła nam z mieszkania nasza bokserzyca - piękna była, prawie czarna pręgowana, na czas cieczki przystrojona w babci stare pantalony ;) białe w czerwone serduszka, w ,,kolanach " ściągnięte czerwonymi wstążkami ( co by jej się nie majtały ;) ) - graliśmy w marynarza kto po nią pójdzie, bo to w biały dzień się działo :evil_lol:
  12. [quote name='asiuniab']yupii, Makila ma miejsce i jest to wewnątrz, w domu ma kojce/pokoje:multi: nie mam wyjścia pierwsza dyszka ode mnie dla Karlosa:roll:[/QUOTE] :multi::multi: Wiadomo jaka była by cena ? Dyszkę z radością zapiszę :) - traktować jako stałą?
  13. Witamy znów na dogo :) Zapraszam na bazarek dla Azy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253710-Coś-na-slodko-do-popicia-a-potem-się-ubierz-dla-Azy-do-25-06[/URL]
  14. [quote name='joanka40']Danusiu, na miau jest taka dziewczyna Anieli - teraz ma obronę pracy magisterskiej z zakresu sztuki i Ona zrobiła coś takiego. Nie mogę tego zmniejszyć, zapodaj nie chce ze mną współpracować... Ale tekst dobry. Z samochodem kot nie wygra...niestety... O, Marticzka mi pomniejszyła to już teraz jest przepisowo. Tylko teraz tekst jest słabo widoczny. Tam pisze: [I]Wolne koty odchodzą w blasku reflektorów...[/I] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ea74ffd62b5.jpg[/IMG][/QUOTE] Smutne to, ale prawdziwe :(
  15. Wiadomości od Azy - ma się dobrze:) Przebywa w domu tymczasowym i szuka domu stałego. W[COLOR=#000000]czoraj zaliczyła tarzanie w jakiejś padlinie [/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#000000]- w związku z czym pierwsza w domu tymczasowym kąpiel. Jest bardzo grzecznym psiakiem. I ciekawostka - nie była szczepiona od 2006r !!![/COLOR]:mad:
  16. [quote name='joanka40']I złota myśl o kotach: [I][B]Chore koty wracają do domu nocą, Zdrowe w blasku dnia.[/B][/I] /poczynione na podstawie obserwacji kotów wychodzących/.[/QUOTE] Dobre :) Wyhaftuję sobie na makatce :)
  17. [quote name='Yuki_']W tej chwili w moim DT jest Kiara. Zdjęcia dodam jak będę na swoim kompie a nie na informatyce ;) Maruda wam przybliży jej historię z fb[/QUOTE] Wiem tylko tyle, że Kiara jest pod opieką TOZu, że jest już po sterylce i że jest piękna, cała czarna :loveu: Na Fb to ja się poruszam raczej krótko i nieudolnie :evil_lol:
  18. [quote name='irysek']to czemu ją oddała pani od skandalicznego zachowania, jeśli sunia jest taka fajna? nie ma to jak wątek na dogo, a nie wydarzenie na fb. jestem staromodna :)[/QUOTE] Ja chyba też ;) Oddała, bo ponoś syn ma alergię. Malu chyba nam coś więcej napisze jak wejdzie.
  19. [quote name='joanka40']Jest. Przyszła. Stan zdrowia dobry. Idę spać bo mam dosyć. Nawet nie jest głodna, chyba w szoku.[/QUOTE] :multi::multi::multi: Na jakiś czas będzie miała dość wycieczek:evil_lol:
  20. Zapisuję się na wątek pięknej babci Loni :)
  21. Malu a nie można by założyć jej wątku tu na dogo?
  22. [quote name='Doda_']Marudo... coś pomyliłaś wątki :evil_lol:[/QUOTE] Ja nadal jakoś całą trójkę traktuję jako jedność ;) Też myślę, że takim dziadkom to ciepły kochający domek a nie kolejne operacje:(
×
×
  • Create New...