Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Pogoda ładna to Zuźka pewnie po podwórku drepcze ;) Doszła wpłata czerwcowa od cioci [B]Ariete2503 [/B]:loveu:
  2. [quote name='Malgoska']ładnie brak szczepienia na wścieklizne.... koniecznie trzeba uzupełnić to chyba Bartuś potrzebuje bazarku tak?[/QUOTE] Bazarki oczywiście wskazane :):)) - musimy nazbierać na zrobienie Bartusiowi filmowych zębów :evil_lol: - pyszczydło podobno w opłakanym stanie :shake:
  3. No ale pojedńcze moczany nie mogą być? - nawet jeżeli, to nie antybiotyk!!, przecież to nie infekcja. Jeżeli chodzi o mocz, tutaj nie ma żadnych wskazań do antybiotykoterapii.
  4. Widać, że się zadomowiła :)
  5. Teraz też się śmieję:) Wczoraj momentami to mi do śmiechu nie było;) - szczególnie że w ramach oszczędności czasu beztrosko palnęłam, że wenflony to sobie sama powyciągam - nie sądziłam, że te plastry tak dobrze się trzymają futra:evil_lol: No i latanie ze ścierą za nareszcie uwolnionym z wenflonu kotem, z którego sika krew :cool3:
  6. [quote name='Beat2010']to nie pierwszy przypadek wydania psa bez obowiazkowych szczepień, chyba oszczędności, i jeszcze nakaz, żeby osoba adoptująca dostarczyła dokument, że pies szczepiony, poruszę sprawę wyżej. dostałam stała dla Bartusia i Karlosa na swoje kontood ariete2503, Maruda, prześlę na Twoje konto[/QUOTE] Dobrze:) cieszę się :) Co do tego moczu, to tam nie ma się czego na szczęście przyczepić :)
  7. Moja stała pora odwiedzin ;)
  8. [quote name='asiuniab']kurczę mi się wydawało, że w każdym schronisku szczepionka przeciw wściekliźnie to jednak obowiązkowo jest podawana:([/QUOTE] Też tak myślałam, czyli trzeba go szczepić. Opis spaceru cudowny :) - moze on się uśmiechał, bo jakaś interesująca psia panienka na horyzoncie się pojawiła?
  9. Masz rację, nie wyobrażam sobie co by się działo, gdyby nie mogły wychodzić. Miałam pod Twoim postem zapytać i zapomniałam - skąd masz pewność, że to jednak nie zdobycz Kreta? :evil_lol: I dalej - Cinka i Gucio nocną porą [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070zCiniut1050noc1050_zps2a03bcdb.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070zCiniut1050noc1050_zps2a03bcdb.jpg[/IMG][/URL] Nocny Lolek [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/NocnyLolek_zps256dff4c.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/NocnyLolek_zps256dff4c.jpg[/IMG][/URL] Kota też już prawie śpi [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Kotate17C0ju17C0prawie15B0pi_zpsa4798425.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Kotate17C0ju17C0prawie15B0pi_zpsa4798425.jpg[/IMG][/URL] Nocnych zdjęć Marudy nie ma, bo ona ostatnio sypia albo w wersalce, albo w kontenerku. Kropka też mi gdzieś zniknęła. I jeszcze stare jedno zdjęcie [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg[/IMG][/URL]
  10. Zaczęłam pisać tego posta ale nie wytrzymałam- poszłam po niego - czyli teraz z czystym sumieniem mogłabym napisać, że wszystkie już śpią. Ale nie mogę, bo dźwięk otwieranych drzwi obudził Marudę, której się przypomniało, że od wczoraj nie była na dworze - stoi pod drzwiami i się wydziera:razz: Wyżej wstawiłam zdjęcie panienek w kuchni wpatrzonych w worki z jedzeniem a teraz kilka zdjęć z poniedziałku. Leniwe popołudnie ( Ciniuta, Lolek i Guciek ) [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Leniwepopo1420udnie_zps9253c0cb.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Leniwepopo1420udnie_zps9253c0cb.jpg[/IMG][/URL] i w innym ujęciu [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Leniwepopo1420udnie2_zps846e2d1d.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Leniwepopo1420udnie2_zps846e2d1d.jpg[/IMG][/URL] A to już nocne zdjęcie Szeryfa - jego stałe miejsce o tej porze, czyli krzesło mojego Krzyśka w kuchni [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/miejscoacutewkaSzeryfa_zps30f23e89.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/miejscoacutewkaSzeryfa_zps30f23e89.jpg[/IMG][/URL]
  11. Już wróciło - poddałam się przed godziną. Przecież nie mogę głodzić takich kruszynek :angryy: Nasz Szeryf chyba się wyprowadził - stwierdził, że tu jeść nie dają ( co wracał do domu to miski były puste ze względu na kobity). Wyniosłam jedzenie na śmietnik i oczywiście pierwszym i jedynym bezdomnym kotem był Szeryf. Do domu nie myśli wracać, więc go zostawiłam. Muszę się jeszcze pochwalić, że wczoraj jak po niego wychodziłam nocą, dostałam w prezencie żywą mysz;)
  12. Możesz puścić :) - jesteśmy w domu. Maruda już całkiem na chodzie, Ciniutę jeszcze zatacza, ale obie dzielnie siedzą w kuchni nad pustymi miskami :diabloti: [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/G1420odnesierotki_zpsdb49b772.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/G1420odnesierotki_zpsdb49b772.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Martika@Aischa']Marudko miałam to dopisac powyżej ale się ugryzłam w jęzor :eviltong: Trzymam z całych sił !!!!! :calus::calus::calus:[/QUOTE] :) :) Pojechały - zostały przed snem zważone - Maruda 4,50 kg, nasze słodziutkie maleństwo Ciniutka - 5,5 kg :evil_lol:
  14. To jest 160 - 200 za drogę( bo tego jeszcze nie ujęłam ). Ale droga się częściowo pokryje z kilometrowego. Jako, że wyszło ponad 200zł - to co ponad zaoferowała się pokryć niezastąpiona Beat, część ja dołożę, ale chyba nie całe 70zł, które nam będzie brakowało. Niepokoi mnie ta wścieklizna - Myngey, Bartek rzeczywiście nie był szczepiony?
  15. I oby maleńka jak najdłużej mogła sobie u Kikou dreptać :) :)
  16. Coś cicho u Karlosa. Spokojnej nocy piesku :)
  17. [quote name='Myngey']Caluśka nockę przespał :) Hm aż spojrzałam wyżej czy pisałam że Tuptuś bo tak dziś do niego mówiłam i jeszcze Niuniuś tak jakby reagował na Bartusia nie za bardzo reaguje tak jak by miał głęboko w poważaniu moja osobę a na te dwa imionka reakcja jakaś była "chyba" ;-)[/QUOTE] Ten Tuptuś to tak jakoś mi do niego psuje :)
  18. [quote name='Olena84']Wysłałam wczoraj swoje wspacie, zdecydujecie czy na leczenie czy transport[/QUOTE] Olena :loveu: doszło :) Bardzo, bardzo dziękuję :buzi::Rose: Nie będę tego dzielić ;) - całość do wspólnego woreczka Bartusia :) Doszły też stałe na czerwiec od Asiuniab i Dorcia2 - dziewczyny :buzi: bardzo dziękuję :) Zaraz wszystko pozapisuję i uaktualnię stan konta.
  19. [quote name='Martika@Aischa']Trzymamy i NIE puszczamy !!!!!!!!!!!!! bądźcie dzielne dziewczynki ;)[/QUOTE] Już widzę jakie one dzielne będą ;) - prześpią całą sprawę. Martika, trzymaj za mnie, one sobie poradzą :)
  20. Trzymajcie jutro kciuki po 10 - Ciniuta i Maruda jadą rwać zęby :evil_lol:
  21. Bartuś ma na koncie 41zł. Wieczorem wejdę na konto i dopiszę aktualne wpłaty. Przerzuciłam na konto Bartka dwie ostatnie wpłaty z konta Soni - mamy na koncie 86zł
  22. [quote name='Myngey']Badanie krwi jest najdroższe z tego względu ze odczynniki sa drogie, to są takie płytki wielkości karty sim i są wkładane dla każdego pac jęta po kilkanaście sztuk. Sama wetka mówi ze to droga impreza innych nie może do tej swojej maszyny wrzucić :([/QUOTE] Czyli to nie tak do końca pasek :) Noc miałaś spokojną, tuptuś padł? ;) A jak z piciem dzisiaj? - już doczytałam.
  23. [quote name='Myngey']To jest typowo sprzęt ustawiony na zwierzaki,jak by inne jeszcze wyniki były złe to w tym momencie można sie pokusić o morfologie i wymazy ale to juz idzie do laboratorium i to są dodatkowe koszty. Przerabiałam to parametry sa ustawione na ludzi nie na zwierzaki, a troszeczkę sie różnimy pod tym względem.[/QUOTE] Nie aż tak dużo się różnimy - też cztery łapy mamy:) Nie mam szerszego porównania, ale w stosunku do naszych cen, to straszliwie was tam w tym Inowrocławiu łupią :shake: - u siebie za całe badanie ( z morfologią) z dowozem do laboratorium daję 80zł. A z tą morfologią, to nie do końca się zgodzę - do interpretacji wszystkich tych wyników przydała by się - mocznik jest graniczny i jeżeli nie mam hematokrytu, to trudno zakładać, że to z zagęszczenia. Przy jego wychudzeniu dobrze było by chyba też wykluczyć anemię? Fajne zdjęcia :) - dzielnie tuptuś sobie tupta :) Mylę się, czy taki jakby bardziej prosty się zrobił ? :)
  24. [quote name='Maruda666']Morfologi nie miał robionej? - czy ja coś nie widzę ;) To jest badanie testem ,,paskowym" ?[/QUOTE] Się przypomnę ;)
×
×
  • Create New...