-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Pogoda ładna to Zuźka pewnie po podwórku drepcze ;) Doszła wpłata czerwcowa od cioci [B]Ariete2503 [/B]:loveu:
-
Widać, że się zadomowiła :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Teraz też się śmieję:) Wczoraj momentami to mi do śmiechu nie było;) - szczególnie że w ramach oszczędności czasu beztrosko palnęłam, że wenflony to sobie sama powyciągam - nie sądziłam, że te plastry tak dobrze się trzymają futra:evil_lol: No i latanie ze ścierą za nareszcie uwolnionym z wenflonu kotem, z którego sika krew :cool3: -
[quote name='Beat2010']to nie pierwszy przypadek wydania psa bez obowiazkowych szczepień, chyba oszczędności, i jeszcze nakaz, żeby osoba adoptująca dostarczyła dokument, że pies szczepiony, poruszę sprawę wyżej. dostałam stała dla Bartusia i Karlosa na swoje kontood ariete2503, Maruda, prześlę na Twoje konto[/QUOTE] Dobrze:) cieszę się :) Co do tego moczu, to tam nie ma się czego na szczęście przyczepić :)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dalej nic? -
Moja stała pora odwiedzin ;)
-
[quote name='asiuniab']kurczę mi się wydawało, że w każdym schronisku szczepionka przeciw wściekliźnie to jednak obowiązkowo jest podawana:([/QUOTE] Też tak myślałam, czyli trzeba go szczepić. Opis spaceru cudowny :) - moze on się uśmiechał, bo jakaś interesująca psia panienka na horyzoncie się pojawiła?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Masz rację, nie wyobrażam sobie co by się działo, gdyby nie mogły wychodzić. Miałam pod Twoim postem zapytać i zapomniałam - skąd masz pewność, że to jednak nie zdobycz Kreta? :evil_lol: I dalej - Cinka i Gucio nocną porą [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070zCiniut1050noc1050_zps2a03bcdb.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070zCiniut1050noc1050_zps2a03bcdb.jpg[/IMG][/URL] Nocny Lolek [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/NocnyLolek_zps256dff4c.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/NocnyLolek_zps256dff4c.jpg[/IMG][/URL] Kota też już prawie śpi [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Kotate17C0ju17C0prawie15B0pi_zpsa4798425.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Kotate17C0ju17C0prawie15B0pi_zpsa4798425.jpg[/IMG][/URL] Nocnych zdjęć Marudy nie ma, bo ona ostatnio sypia albo w wersalce, albo w kontenerku. Kropka też mi gdzieś zniknęła. I jeszcze stare jedno zdjęcie [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Zaczęłam pisać tego posta ale nie wytrzymałam- poszłam po niego - czyli teraz z czystym sumieniem mogłabym napisać, że wszystkie już śpią. Ale nie mogę, bo dźwięk otwieranych drzwi obudził Marudę, której się przypomniało, że od wczoraj nie była na dworze - stoi pod drzwiami i się wydziera:razz: Wyżej wstawiłam zdjęcie panienek w kuchni wpatrzonych w worki z jedzeniem a teraz kilka zdjęć z poniedziałku. Leniwe popołudnie ( Ciniuta, Lolek i Guciek ) [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Leniwepopo1420udnie_zps9253c0cb.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Leniwepopo1420udnie_zps9253c0cb.jpg[/IMG][/URL] i w innym ujęciu [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Leniwepopo1420udnie2_zps846e2d1d.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Leniwepopo1420udnie2_zps846e2d1d.jpg[/IMG][/URL] A to już nocne zdjęcie Szeryfa - jego stałe miejsce o tej porze, czyli krzesło mojego Krzyśka w kuchni [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/miejscoacutewkaSzeryfa_zps30f23e89.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/miejscoacutewkaSzeryfa_zps30f23e89.jpg[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Już wróciło - poddałam się przed godziną. Przecież nie mogę głodzić takich kruszynek :angryy: Nasz Szeryf chyba się wyprowadził - stwierdził, że tu jeść nie dają ( co wracał do domu to miski były puste ze względu na kobity). Wyniosłam jedzenie na śmietnik i oczywiście pierwszym i jedynym bezdomnym kotem był Szeryf. Do domu nie myśli wracać, więc go zostawiłam. Muszę się jeszcze pochwalić, że wczoraj jak po niego wychodziłam nocą, dostałam w prezencie żywą mysz;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Możesz puścić :) - jesteśmy w domu. Maruda już całkiem na chodzie, Ciniutę jeszcze zatacza, ale obie dzielnie siedzą w kuchni nad pustymi miskami :diabloti: [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/G1420odnesierotki_zpsdb49b772.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/G1420odnesierotki_zpsdb49b772.jpg[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Marudko miałam to dopisac powyżej ale się ugryzłam w jęzor :eviltong: Trzymam z całych sił !!!!! :calus::calus::calus:[/QUOTE] :) :) Pojechały - zostały przed snem zważone - Maruda 4,50 kg, nasze słodziutkie maleństwo Ciniutka - 5,5 kg :evil_lol: -
To jest 160 - 200 za drogę( bo tego jeszcze nie ujęłam ). Ale droga się częściowo pokryje z kilometrowego. Jako, że wyszło ponad 200zł - to co ponad zaoferowała się pokryć niezastąpiona Beat, część ja dołożę, ale chyba nie całe 70zł, które nam będzie brakowało. Niepokoi mnie ta wścieklizna - Myngey, Bartek rzeczywiście nie był szczepiony?
-
I oby maleńka jak najdłużej mogła sobie u Kikou dreptać :) :)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Coś cicho u Karlosa. Spokojnej nocy piesku :) -
[quote name='Myngey']Caluśka nockę przespał :) Hm aż spojrzałam wyżej czy pisałam że Tuptuś bo tak dziś do niego mówiłam i jeszcze Niuniuś tak jakby reagował na Bartusia nie za bardzo reaguje tak jak by miał głęboko w poważaniu moja osobę a na te dwa imionka reakcja jakaś była "chyba" ;-)[/QUOTE] Ten Tuptuś to tak jakoś mi do niego psuje :)
-
[quote name='Olena84']Wysłałam wczoraj swoje wspacie, zdecydujecie czy na leczenie czy transport[/QUOTE] Olena :loveu: doszło :) Bardzo, bardzo dziękuję :buzi::Rose: Nie będę tego dzielić ;) - całość do wspólnego woreczka Bartusia :) Doszły też stałe na czerwiec od Asiuniab i Dorcia2 - dziewczyny :buzi: bardzo dziękuję :) Zaraz wszystko pozapisuję i uaktualnię stan konta.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Trzymamy i NIE puszczamy !!!!!!!!!!!!! bądźcie dzielne dziewczynki ;)[/QUOTE] Już widzę jakie one dzielne będą ;) - prześpią całą sprawę. Martika, trzymaj za mnie, one sobie poradzą :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymajcie jutro kciuki po 10 - Ciniuta i Maruda jadą rwać zęby :evil_lol: -
[quote name='Myngey']Badanie krwi jest najdroższe z tego względu ze odczynniki sa drogie, to są takie płytki wielkości karty sim i są wkładane dla każdego pac jęta po kilkanaście sztuk. Sama wetka mówi ze to droga impreza innych nie może do tej swojej maszyny wrzucić :([/QUOTE] Czyli to nie tak do końca pasek :) Noc miałaś spokojną, tuptuś padł? ;) A jak z piciem dzisiaj? - już doczytałam.
-
[quote name='Myngey']To jest typowo sprzęt ustawiony na zwierzaki,jak by inne jeszcze wyniki były złe to w tym momencie można sie pokusić o morfologie i wymazy ale to juz idzie do laboratorium i to są dodatkowe koszty. Przerabiałam to parametry sa ustawione na ludzi nie na zwierzaki, a troszeczkę sie różnimy pod tym względem.[/QUOTE] Nie aż tak dużo się różnimy - też cztery łapy mamy:) Nie mam szerszego porównania, ale w stosunku do naszych cen, to straszliwie was tam w tym Inowrocławiu łupią :shake: - u siebie za całe badanie ( z morfologią) z dowozem do laboratorium daję 80zł. A z tą morfologią, to nie do końca się zgodzę - do interpretacji wszystkich tych wyników przydała by się - mocznik jest graniczny i jeżeli nie mam hematokrytu, to trudno zakładać, że to z zagęszczenia. Przy jego wychudzeniu dobrze było by chyba też wykluczyć anemię? Fajne zdjęcia :) - dzielnie tuptuś sobie tupta :) Mylę się, czy taki jakby bardziej prosty się zrobił ? :)