-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Trochę nie zaglądałam, miałam nadzieję, że przystojniak już w nowym super domu a tu nic :cool3:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Po dłuższej przerwie - Gucio żyje :), właśnie skończył antybiotyk, apetyt ma jak młody wilk ale w moczu białka coraz więcej :shake: Reszta stada bez zmian. Wychodzące w ostatnim czasie praktycznie nie wracają na noc, rano pod blokiem zastaję jakieś podarunki ( znaczy się myszy :cool3: ). Nie wiem czy nie zapeszę, ale od dłuższego czasu nie było potrzeby prania kołder :) -
[quote name='Myngey']U nas odpukać bez atrakcji weterynaryjnych, ale inne mam zapewnione, dziadzia rządzi na spacerach podszczypuje Buke za ucho, jak się rozpędzi to mam problem żeby go dogonić. Na trzecie piętro wchodzi sam i jest szybciej ode mnie i od Urgo jak wychodzimy to czeka żeby go znieś " Królewicz"[/QUOTE] Coś mu się chyba pomieszało :evil_lol: Moje koty w dół raczej same pędzą. Do góry na drugie Maruda każe się nosić ;)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']Marudko, wysłalam w końcu pieniądze dla Karloskas-50zł z mojego bazarku, 30zł od Dorci, chyba już za wrzesień[/QUOTE] Jest już od kilku dni na kncie, ale dopiero dzisiaj się za to wzięłam - Karlosek pięknie dziękuje :loveu::loveu: -
Poszły pieniążki za mieszkanie Zuzi do września, doszły stałe za sierpień od Ariette, Milagros i Asiunib - dziękujemy :loveu:
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wpłaty pouzupełniam wieczorem - wiem, że coś przyszło, ale nie wiem co Myślałam, że już coś wiadomo o Karlosie :shake: -
Gmina pewnie wychodzi z założenia, że one nie bezdomne, tylko wiejskie ;) czyli ma się nimi kto zająć ;) Mam nadzieję, że u Zochy też już chłodniej - u nas wreszcie da się żyć :) Po znajomości i zgodnie z umową zaproszę na bazar dla Ulv - wreszcie prawie udało mi się skończyć ( jeszcze co nieco muszę pomierzyć ) - http://www.dogomania.pl/forum/threads/254603-Szybkie-bazarzysko-dla-zwierzak%C3%B3w-Ulvhedinn-do-15-08-22-00?p=22326249#post22326249
-
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Panna Marple I Maruda666 wyraziły zgodę na przekazanie wpłat na konto Psa na zakręcie. Do pozostałych darczyńców wyślę pw , sorki że tego jeszcze nie zrobiłam ale mam koszmar w pracy i problem z sąsiadami....[/QUOTE] Ale tempo :) Mały już bezpieczny :multi: Co ze stałą deklaracją - przekierować na konto Psa? -
Pieniądze na koncie, tylko ja od kilku dni coś miałam wstręt przed wchodzeniam tam , pewnie te upały tak na mnie wpływają :evil_lol: Już wszystko uzupełniam :) Dorciu, wpłynęło 70zł a Twoja łączna stała dla staruszków to 60zł - któremu przypisać te 10zł?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Czyli może jutro coś się wyjaśni. Biedny ten Karlosek, cały czas pod górkę :shake: Mam wpłatę od Alli, Dorci i Milagros - dziękujemy :loveu: -
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dopiero teraz, ale wreszcie przelew poszedł - stała 10zł + 40 zł jednorazowo. Trzymam kciuki oby wszystko dobrze poszło :) -
Dobrze, że się udało :multi: Ciekawe czy Luśka już w nowym miejscu?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']W takim wypadku co z deklaracjami stałymi?[/QUOTE] Myślę, że może na razie się wstrzymać? - w razie czego na pierwszy miesiąc już mamy. Jeden obiecałam opłacić, czyli na początek już by było. Ruszyłam wtedy tak z akcją zaproszeń, bo wydawało się, że już lada dzień pojedzie, a tu nic z tego:( Jutro uzupełnię ostatnie wpłaty - jest wpłata od Dorci, ale nie zerknęłam co i jak. -
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Postaram się wesprzeć stałą , tylko jeszcze nie wiem ile, 10zł na pewno. Strasznie mi go szkoda. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zaciskam wszystkie kciuki, żeby już teraz było tylko lepiej. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wiadomo coś na temat daty tego następnego zabiegu? -
[quote name='ana666']teraz mi się przypomniała Lili, kotka bez zębów którą miałam na dt, taka biedna jej papki dawałam bo ze nie pogryzie, a któregoś dnia mamie porwała kiełbasę i byście widziały jak wcinała bez tych zębów:evil_lol:[/QUOTE] Moja 5letnia Ciniuta też praktycznie bez zębów, a do jedzenie jest pierwsza :evil_lol: Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-różności-na-ogrzanie-starych-kości-do-04-07[/URL] poszło na konto fundacji 85zł
-
[quote name='Yuki_'][CENTER][COLOR=#800080][B]Przedstawiam wam nowego kota na DT. Oto ona: Metaxa![/B][/COLOR] Kotka o umaszczeniu czarno-czekoladowym. Ma 8 tygodni. Uszkodzoną tylną nóżkę przez auto, jest ona opuchnięta. Ma pchły, koci katar i świerzb. Oraz zaropiałe oczka. ;) [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Informacja specjalnie dla marudy i sonka:[/SIZE][/COLOR][/B] -Tak, była u weta -Tak, jest odseparowana od zwierząt -Tak, jest na kwarantannie -Nie, na razie nie jest do adopcji. [/CENTER] [/QUOTE] Ok ;) - śliczny maluch:)
-
[quote name='Yuki_']:mdleje: To zdjęcie jest z soboty i kociaki były w prywatnym ogrodku u znajomych gdzie Whisky i Mohito zamieszkają [B]Czytanie i oglądanie zdjęze zrozumieniem[/B] ;)[/QUOTE] [quote name='Yuki_']Ogród został wypryskany specjalnym plynem i jest sterylny. [B]Mało wiecie[/B] :p[/QUOTE] Karolka, nie jestem jasnowidzem , wiem to co widzę i co napiszesz- obok zdjęcia nie ma słowa na ten temat. Ja widzę nieszczepione maluchy na dworze. A swoją drogą wiem też, że wychodziły nie raz i nie tylko do ogrodu.