Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Beat2010']Dorcia zrobila zakupy dla Karloska-puszki, ryż , podkłady, narazie nie potrzebne, to może odkupię dla Dirselka ryżi puszki, kto chce podklady odkupić?????? Zapomniałam napisać, że tyłeczek malucha wygląda, jakby ktoś umieścił pod skóra pod ogonkiem krążek hokejowy:-( , a stawy sa tak popsute, że łapine ( przednie szczególnie) wyglądają jakby żyły swoim własnym życiem, jakby nie było w panewkach głowki kości, no bo nie ma jej za dużo[/QUOTE] Czyli z każdym kolejnym zabiegiem jego stan ogólny się pogarsza :(
  2. [quote name='Maciek777']Moja Saszka dopiero co była na czyszczeniu zębów i wet też je przejrzał pod kątem ewentualnego wyrwania. Wszystkie zdrowe i dobrze osłonięte dziąsłami. To dobra i zła wiadomość bo nie ma co wyrwać by liczyć na poprawę:evil_lol: SUPER:)[/QUOTE] Z tego wniosek, że Saszka już tak chyba ma :) Dobrze, że nic rwać nie trzeba, zawsze to kolejne obciążenie dla zwierzaka ( i kieszeni ;) ).
  3. [quote name='irysek']Ma już imię - Babunia[/QUOTE] Przegapiłam ;) Babunia, Bunia - ładnie :)
  4. Maruda666

    dubel

    [quote name='Yuki_'][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/10372963_902115059805262_695847723825675951_o.jpg[/IMG][/QUOTE] Miałam tego nie poruszać, ale nie wytrzymałam. Karola, tłumaczyłam na pw, prosiłam a one znów ,, na spacerku". A szczepienie kiedy?
  5. [quote name='joanka40']Tak właśnie. Żadnych białaczek.[/QUOTE] Żadnych !! Wystarczy nam to co mamy :cool3:
  6. Czyli teraz przed nami kolejne czekanie. Karlosku, trzymaj się w te upały.
  7. [quote name='Martika@Aischa']dopiero teraz dotarłam i kamień spadł mi z serca :) Białaczkom mówimy stanowcze NIE !!!!!!!!!!!! :mad:[/QUOTE] Stanowczo, zgadza się :):)
  8. Figuniu, Irysku może nadajcie krówce jakieś imię. Ona jest bardzo podobna do dzikuska Mikusia, którego dokarmiam :)
  9. Tucha, podziwiam to co robisz :loveu:
  10. [quote name='tucha']nie ma co się martwić na zapas :) kciuki za zdrówko aby nic strasznego nie wyszło![/QUOTE] Kciuki pomogły :) Białaczki nie mamy :multi: Bałam się może nie tak o Gucia, bo on już swoje latka ma i z tymi jego nerkami też może być w każdej chwili różnie - obawiałam się o resztę kotów. Szczególnie o Szeryfa, toż on w razie czego nie da się przerobić na kota domowego, jakby nie mógł wychodzić chałupę by nam rozniósł :diabloti:
  11. Zuzia ma zaćmę, czy to światło tak jej pada ? Rozbrajające są te dziadki wtulone w siebie :)
  12. [quote name='ewa gonzales']Gucinkowi i wszystkim Marudkom [IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/212512221.jpg[/IMG]:calus::calus::calus: zdrowenka postokroc[/QUOTE] Ewunia :loveu: dziękujemy i razem z Guciem za Twoją maleńką też mocno kciuki zaciskamy :).
  13. [quote name='Maciek777']Zdaje się, że tak od miesiąca dogo jest ulepszane (czyt. pogarszane) bo dochodzą nowe opcje więc to pewnie przez to:roll: Różne cuda się ludziom ostatnio dzieją z linkami, banerkami i innymi takimi...[/QUOTE] Czyli trzeba spokojnie przeczekać ;) Byłam z wynikami Gucia - w sobotę sobie spokojnie pooglądałam, stwierdziłam, że nie jest źle - mocznik na górnej granicy, fosfor i kreatynina w połowie normy, nieco niżej niż poprzednio, spadły mu niestety płytki. No i ma cały czas b. niski poziom wapnia. Niestety poleciały mu do góry leukocyty - jest ,, zasmarkany" jak to Guć ( niedrożne kanaliki łzowe) i myślałam, ze skończy się na antybiotyku. A wet mnie dziś nastraszył białaczką :( - nie pomyślałam o tym :( - jutro robimy testy i kontrolną morfologię. Maćku, kiedyś pisaliśmy o ślinieniu - nasza Maruda po usunięciu części zębów jest suchutka :) - a myślałam, że to taka jej uroda :evil_lol:
  14. Maruda666

    dubel

    Karolina, jakoś nie do końca czułabym się w porządku przed Twoją mamą.
  15. Maruda666

    dubel

    [quote name='Yuki_']Whisky, Mohito i Tequilla mają już dom :loveu::loveu::multi:[/QUOTE] Fajnie :) - czy któryś dom z ogłoszeń?
  16. [quote name='Beat2010']nie chlastaj się :)[/QUOTE] To by chyba trzeba dobrej żyletki, a nie wiem, czy jeszcze produkują :evil_lol: [quote name='Dogo07']Maleńki trzymaj się ! Ale ile już dobra i miłości przeżył od wyjścia ze schronu to jego.[/QUOTE] Chyba tylko dzięki temu żyje - gdyby to wszystko działo się w schronie, to nie wiem czy jeszcze byłby z nami :(
  17. Ale ja zmieniałam kilka tyg. temu i działało :crazyeye:
  18. Zapisuję się do kociatej. Strasznie mi jej szkoda. Pozwolę sobie wkleić jej zdjęcie [url=http://naforum.zapodaj.net/618a1bb5612c.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/618a1bb5612c.jpg[/img][/url]
  19. Zobaczyłam w subskrypcjach,że coś napisałaś i zamarłam. A tu dobre wieści :)
  20. Wiadomości z domu Bartusia nie najlepsze :( - był dziś na zdjęciu szwów i w trakcie okazało się, że w ranie zebrało się sporo krwi - po zdjęciu trzeciego szwu, trysnęło :( Reszta szwów się rozlazła. Skóra jest cieniutka, rozłazi się. Ma częściowo połapane brzegi i spory otwór aby rana się oczyszczała. Antybiotyk i codzienne wizyty kontrolne. Bogusia pewnie jutro napisze dokładniej. I do tego jeszcze Karlos nadal w schronisku, czeka na trzeci zabieg :( Jak jeszcze Kikou napisze, że u Zuzi coś nie tak, to się chyba pochlastam??
  21. [quote name='Figunia']Ciociu, myślę, że lepiej na Fundację. Będę miała więcej śmiałości przy wysyłaniu rachunków za leczenie...:lol: Bardzo, bardzo dziękuję za bazarek i obdarowanie Loni kaską...:multi::iloveyou::buzi::Rose::lol:[/QUOTE] Bazarek dla Loni to sama przyjemność :) jak tylko wpłyną ostatnie dwie wpłaty wysyłam i dam tutaj znać.
  22. Zaglądajcie do Karlosa - potrzebne mu dobre myśli. Szykuje mu się trzeci zabieg w scronisku :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252778-KARLOS-psi-staruszek-po-2-operacjach-czeka-na-ratunek!-POM%C3%93%C5%BB-!?p=22311612#post22311612[/url]
  23. [quote name='dorcia2'][COLOR=#000000] właściwie to nie wiem :huh:[/QUOTE] Dobre, uśmiałam się :) :) :) - te upały nas wykończą :cool3: Ale z tego wszystkiego zgubiłam sedno Twojego postu - czyli Karlosa. A to nie jest już wesołe:(
  24. [quote name='Yuki_']To znaczy że mam zakaz zaglądania?? :crazyeye:[/QUOTE] Karolka, kto mówi o zakazie zaglądania?? Wszyscy goście mile widziani :)
  25. [quote name='sonek666']Tytuł mówi coś innego :eviltong: Ciooo nie idzie zmienić ?? :evil_lol:[/QUOTE] Powiedziałam Ci że jesteś złośliwa szelma i podtrzymuję ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...