Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. A przednią i tylną samemu wybić, żeby nie mieli satysfakcji ;) :klacz:
  2. Moje ,,małe" wprawdzie już dobiega trzydziestki :megagrin: ale serdecznie zapraszam na bazarek z ciuszkami dla małego kawalera - http://www.dogomania.com/forum/topic/143333-z-michasiowej-szafy-dla-braci-mniejszych-do-1910/
  3. U Bartka zaszalałam, to i dla Zuzi coś do ubrania znalazłam :) - A swoją drogą, Zuzika nie potrzebuje czegoś ciepłego na grzbiet?
  4. Ciekawe czy małemu było by do twarzy w takim :megagrin:
  5. Ja ostatnio wstawiam przez tą stronę, ale coś wczoraj zrobiła mi czary - mary ;) - kilka razy usiłowałam wstawić zdjęcie i wstawiało mi inne, do teraz tego nie rozumiem :niewiem: Zuzia pewnie już śpi :)
  6. Dużo nam nie brakowało :madgo: Tylko strach samochód zostawić - w tamtej okolicy często zdarza się ostatnio, że grzybiarzom ktoś wybija szyby. Przeszłam się kawał drogą do pierwszych zabudowań, gdzie bardzo przyzwoity pan pozwolił mi skorzystać z telefonu. A potem czekałyśmy spacerując wzdłuż szosy z Guciem, który się wyrywał aby iść środkiem drogi w stronę Złotoryi. Krzysiek załatwił kumpla z samochodem, który nam podwiózł zapasowe kluczyki. Ale trochę to wszystko trwało. Guć po powrocie padł jak długi :)
  7. Byłyśmy wczoraj z Sonką w lesie - jako że pojechałyśmy grubo po 12 to trudno powiedzieć, czy na grzyby, czy połazić, czy wyprowadzić Gucia na spacer. Po 15 minutach pałętania się po obrzeżu, walki z Guciem ( z zasady chciał iść w stronę przeciwną niż ja :pissed: ) z gąszczu wyłania się moje dziecię i zadaje mi zasadnicze pytanie - ,, Masz może klucze od samochodu? " Zostałyśmy 30 km od domu , bez grosza w kieszeni, na szczerym pustkowiu, bez komórki ( Sonka z zasady komórkę bierze nawet do łazienki ale do lasu to nie łaska) i z kotem na smyczy. Więcej się nigdzie z moim dzieckiem nie wybieram !!!
  8. Biedniusi ten Karlito. Widać, że tylne łapki już słabiutkie :( W schronisku pewnie już by nie żył :( został wyciągnięty chyba w ostatniej chwili.
  9. To czekamy na zdjęcia :) A o parafinę, myślę, że warto dopytać - zawsze łatwiej wycisnąć z poślizgiem ;)
  10. na forumzapodaj to taka strona która wkleja zdjęcia http://naforum.zapodaj.net/ Multicytaty to chyba już od jakiegoś czasu poszły w las :(
  11. Sonka obiecała, że jutro, pojutrze zmajstruje coś cegiełkowego ;)
  12. Przelałam 510 zł na pokrycie faktur za leczenie. Zostało nam na koncie tylko 55zł :( - dziewczyny, jeżeli ktoś może jakiś bazarek czy cuś, to bardzo proszę :modla:
  13. Ile się ta biedna starowinka wycierpiała :( Na szczęście chłopaczysko chce żyć :) na zdjęciach wygląda całkiem żwawo :) Zaraz zrobię łączny przelew za całość .
  14. Jeż robale je i basta - taka jego rola na trawnikach miasta ;)
  15. Bardzo dziękujemy za zgodę na wsparcie Karlosa . Na pw posłałam nr konta bezpośrednio do Makilii gdzie dziadzio przebywa. DZIĘKUJĘ :)
  16. Co do zdjęć, fb kopiowałam bezpośrednio, resztę przez naforumzapodaj . Z początku w ogóle wpadłam w panikę, bo mi tylko wchodzily miniaturki :pissed: Co rusz coś nowego niemile mnie zaskakuje.
  17. Z kotami to tak bywa :) Nasza Maruda, kot wychodzący, osiedle zna jak własną kieszeń zniknęła nam kiedyś na pięć dni - po intensywnych poszukiwaniach znalazłam ją w okolicach mojej pracy ( jakieś 3 minuty od domu) - zamieszkała komuś pod schodami. Do dzisiaj nie wiem, czy zabłądziła czy postanowiła się wyprowadzić :evil_lol:
  18. Piesku, oby teraz już było tylko lepiej. Makila, jak będziesz miała całą kwotę, to przeleję te dwie poprzednie faktury i dzisiejszą razem - może tak być?
  19. Dorciu, podeślesz też tę opinię? ( [email protected]) Trzymam kciuki za Karlosa Kłapacza :)
  20. No to teraz czekamy na zdjęcia Niuniusia w twarzowych kreacjach:)
  21. Dziękuję , że jesteście . Życie toczy się dalej - nasz Szeryf właśnie uparł się wyjść na dwór, lata i piszczy i wytłumacz tu kotu, że to już nie pora.
  22. Przelałam pieniądze dla Karloska do Makili - 234zł za pierwszy okres pobytu - tego nie odejmuję z jego konta, bo obiecałam mu pierwszy miesiąc ( wiem, że to nie jest cały miesiąc, ale jak będzie potrzeba zawsze coś mu jeszcze dołożę) - 392zł za wizyty u weta Psiaku , trzymam mocne kciuki :kciuki: . Makila :iloveyou: bardzo dziękujemy.
  23. Anica, plus to za dużo powiedziane ;) - to chyba odpowiednik starych subskrypcji, czyli to co było tylko tak naprawdę w gorszym wydaniu - w starych była możliwość pogrupowania sobie obserwowanych tematów w folderach. Dogo stara się upodobnić do fb ale chyba to mu nie wyjdzie na dobre :(
  24. Się nam narobiło u Karloska :placz: Psiaczku trzymaj się :modla: Nadal nie radzę sobie z multi cytowaniem :( Allu - dziękuję za stałą, już jest :) Pucha555 - Anna Janina K to pewnie Ty ? Karlos śliczne dziękuje :buzi:
×
×
  • Create New...