Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Już odepchałam ;) - teraz mieści się tylko 50 wiadomości - horror :madgo:
  2. Też proszę o podesłanie konta - moja stała aktualna.
  3. Pieniądze są :) - tylko nie na tym koncie, na które tutaj zbieram, stąd nie zauważyłam. Usiłowałam odpisać na pw, ale mam komunikat, że wszyscy opuścili konwersację :siara: A tej wizyty pa nie dałoby się jeszcze przeprowadzić? Czy schronisko nie zdradzi gdzie to?
  4. Maruda666

    dubel

    Nie narzekaj :) Szukaj nie persa, tylko takiego bardziej norweskiego leśnego wypłosza ;)
  5. U mnie jakoś tej lubości brak :pissed: Gdzie tu znaleźć moje stare subskrypcje ??
  6. Wiadomo coś o konsultacji? Odbyła się?
  7. [quote name='Doda_']Co u Zuzinki ? :)[/QUOTE] Ostatnio jak rozmawiałam z Kikou, to babulka leniwie sobie dreptała po podwórku ;)
  8. [quote name='dorcia2']Kochani:loveu: wczoraj rozmawiałam z P.D. schronu, i we wtorek Karlinek będzie już po konsultacji u profesora , jak dostanę informację o przebiegu konsultacji od razu napiszę, trzymajmy kciuki za bidulinka:roll:[/QUOTE] Trzymam mocne kciuki :kciuki::kciuki:
  9. Pouzupełniałam wpłaty dla naszej panienki - Zuzia to całkiem majętna panna ;) Dziękuję wszystkim :loveu: a szczególnie cioteczce Meps, która wpłaciła już stałą do końca roku :)
  10. [quote name='dorcia2'][COLOR=#000000] dziękujemy Makilo:Rose: Marudko moja stała od zeszłego miesiąca to 30zł;)[/QUOTE] Ciut się ostatnio opuściłam w rozliczeniach - już wszystko uzupełniam. Dziękuję bardzo :) [quote name='asiuniab']ja też przyłączam się do podziękowań; Makila dziękuję za cierpliwość:)[/QUOTE] I ja również - Makila dziękujemy za cierpliwość :) [quote name='milagros19853201']stala poszla az zal dziadunia jak sie czyta o jego problemach zdrowotnycvh[/QUOTE] [quote name='phase']zaglądam do Karloska.....[/QUOTE] Oby jak najszybciej odbyła się ta konsultacja :modla:
  11. Wzruszające te filmiki - mała pchełka dzielnie drepcze za większymi kumplami :) Miał szczęście tuptuś, że tak trafił :) Uzupełniłam wpłaty - Bartuś dziękuje cioteczkom za pamięć :loveu: Poszło też 210 zł za mieszkanko i jedzenie małej pcheły :)
  12. [quote name='Alla Chrzanowska']Przykro mi, ale nie widzę sensu we wpłacaniu stałej deklaracji na psa, który być może będzie, a być może nie w hoteliku. Moja deklaracja będzie nadal aktualna od momentu, kiedy Karlosek znajdzie się w hoteliku.[/QUOTE] Alu, nie ma sensu na razie wpłacać, bo nie wiemy co dalej :( Jak się go wyciągnie, na początek coś już ma. Tylko gdzie go wyciągnąć, nawet jak się w końcu uda? :( Karlos ma na koncie około 620zł - nie wiem, czy ma sens to dalej trzymać? Tyle dookoła bied w potrzebie :(
  13. Aniu, przytulam mocno. Zoś [*] biegaj maleńka szczęśliwie tam gdzie teraz jesteś.
  14. Najważniejsze, to wierzyć, że wszystko z nami w porządku (jeszcze :evil_lol: ) Czekamy na film:)
  15. Cały czas mam nadzieję, że już, już...
  16. Może poproś Panią o duże zdjęcie i pokazuj od czasu do czasu Siuśkotowi, żeby wiedziała o co chodzi? ;)
  17. Zoś, dałaś ciut pospać swojej Ani? Kruszynko mocno za Ciebie wszyscy trzymamy kciuki.
  18. A jakaś fotka uśmiechniętego Luśkota? :) Asiu, na pw proszę adres tej Pani - może moje by też tak trochę wychowała ? :eviltong:
  19. [quote name='azalia']Zaglądam do Dieselka.[/QUOTE] Ciekawe co słychać po kolejnym płukaniu?
  20. Z pychola wygląda na zadowolonego :)
  21. Rzuć mi tutaj linka do jakiegoś, to sobie ściągnę zdjęcia i tekst. Już sobie znalazłam.
  22. [quote name='Maciek777']Dobrze, że samopoczucie OK:roll: Są wakacje, a Ty im każesz na noc wracać?:cool3: Myszy na zupę:evil_lol: Mam dziwne wrażenie, że zapeszyłaś i albo właśnie się pierze jakaś albo jutro:diabloti:[/QUOTE] Maćku, nie kracz :diabloti: Na razie sucho ;) [quote name='Yuki_']Dziewczyny potrzebne są ogłoszenia dla Kiary i Portera :roll: Ja też daję, no ale nie wiem gdzie jeszcze wstawić, pomożecie?[/QUOTE] Karola, napisz gdzie dałaś, to jutro trochę jeszcze porobię. Całe ogromne listy portali ogłoszeniowych można znaleźć na wątkach lub na bazarkach ogłoszeniowych.
  23. Zapisuję się u Sarci. Na teraz nie dam rady, ale w przyszłym miesiącu postaram się wesprzeć groszem.
×
×
  • Create New...