Dorciu , przepraszam :modla: Już poprawiam. Zaraz sprawdzę też wpłatę ariette na ten miesiąc- też jest.
Dorciu, doszło też 50zł od p. Ani :loveu: Podziękuj jej bardzo.
Sonka pakuje już kamienie, więc tam też trochę będzie ;)
Coś ostatnio różne rzeczy mi się sypią na głowę i robię głupoty. Dziś poszłam do sklepu, w jednej ręce złożona torba na zakupy, w drugiej worek ze śmieciami. Było wprawdzie ciemno, ale to chyba niczego nie tłumaczy. Wrzuciłam torbę do pojemnika i poszłam ze śmieciami w kierunku samochodu i zaraz było - ,, Sonka, :help1: " Kontener głęboki, śmiecie wywozili wczoraj. Była gotowa nawet tam wleźć, ale kto ją potem wyjmie??