Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [COLOR="red"][B] Zaproszę jeszcze raz na bazarek[/B][/COLOR] - z małego bazarku dzięki pomocy cioteczek[COLOR="red"][B] margoth137:loveu: , jaguski :loveu: i cancer43:loveu:[/B][/COLOR] zrobiło się wcale pokaźne bazarowisko :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221077-Fajne-ciuchy-bi%C5%BCuteria-kubki-i-co-kto-chce-dla-Ramzesa-do-05-lutego[/url] j
  2. Zuźliku, ja wcale nie poganiałam :evil_lol: w tym natłoku nie wszystko da się ogarnąć i zupełnie naturalne, że mogłaś nie zauważyć. Przelałam dla Sylwka 50zł.
  3. [quote name='Maruda666'].................... ......... Póki co dla Sylwka proszę o konto - mam takie z bazarku kończące się na ...296507 - czy na to?[/QUOTE] Zacytuję się ;)
  4. Jaguska:loveu: - gdzie się rodzą tacy LUDZIE jak Ty:)?? Poczytałam cały wątek. Mysia miała naprawdę szczęście :):) Oby teraz już było tylko dobrze
  5. I ja też na zaproszenie pani Tereski. Nic mądrego nie wymyślę, ale jednorazowo jakiś grosz dla obojga ( tzn dla suczki i Sylwka) podeślę. Będę zaglądać. Póki co dla Sylwka proszę o konto - mam takie z bazarku kończące się na ...296507 - czy na to?
  6. Jaka super wiadomość :multi::multi: Takie mrozy, że aż strach pomyśleć o kolejnej nocy jaką maluch miałby spędzić na dworze :(
  7. Zapraszam na bazarek dla Ramzeska, miałam część przygotowaną wcześniej - resztę fantów podarowały cioteczki :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221077-Fajne-ciuchy-bi%C5%BCuteria-dla-Ramzesa-do-05-lutego?p=18393476#post18393476[/url] Reklamujcie jak możecie:modla::modla:
  8. Wycinek pójdzie do badania? Tak ,,na oko" toto wyglądało na złośliwe?
  9. Patrząc na te zdjęcia, od razu jakoś radośnie się robi :):):)
  10. Malutki:):) teraz zdrowiej szybko :) Jeżeli ktoś ma coś na bazarek, proszę fotki z opisami i propozycjami cen na [email][email protected][/email] - teraz padam, ale koło północy pewnie będę działać znowu po ludzku, to się za to wezmę;)
  11. fona ,, OK, w takim razie wkrótce podeślę, dzięki" Możesz na [email][email protected][/email]
  12. Jak będą fotki, bazarek mogę zrobić. Poszło do małego 50zł.
  13. Stawiam się na zaproszenie. Poślę coś, tylko nr konta proszę. Szkoda biedaka, tyle przeżył:( Dziwnie ten guz na zdjęciu wygląda, jak nie guz.
  14. [quote name='Kapsel']Dodam jeszcze, że zauważyłam że szczyl lubi chłopów :cool3::cool3::cool3: Tak było u mnie więc, pewnie tak zostanie :evil_lol:[/QUOTE] Taka męska solidarność ?? :evil_lol:
  15. Nie pisałam, ale czytałam i trzymałam kciuku za Kilerka [*] prawie od początku. Tak mi przykro :(:( Malutki, biegaj szczęśliwy już bez bólu. Marysiu, zrobiłaś wszystko co możliwe, walczyłaś o niego jak lwica. Wszyscy jesteśmy z Tobą :calus:
  16. Śliczny bąbelek :loveu:
  17. Szczęście, że go zauważyłyście, noc zapowiada się kiepska:( pytanie, czy dożyłby do rana:( Biedny dziadzio :( Tylko co z nim teraz dalej? Póki co to będzie na kwarantannie?
  18. Dawno nie zaglądałam do Saszki i kompanów, a tu jakieś słodkie małe:):) Muszę doczytać ;). Wiem, że tu też koniolubne cioteczki, więc wpadam z prośbą - Biafra potrzebuje pomocy, spłonęła instalacja elektryczna, fundacja została bez prądu prądu :(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/221624-NIE-MAMY-PR%C4%84DU.-RATUNKU-!!!!-Spali%C5%82a-si%C4%99-instalacja-zbieramy-na-kabelki-%28[/url] Liczy się każda złotówka:(
  19. Kapselku, przepraszam za offa - u Biafry spaliła się instalacja elektryczna, potrzebna każda złotówka [url]http://www.dogomania.pl/threads/221624-NIE-MAMY-PR%C4%84DU.-RATUNKU-!!!!-Spali%C5%82a-si%C4%99-instalacja-zbieramy-na-kabelki-%28?p=18459526#post18459526[/url]
  20. Reksiu, do góry :) Pewnie już słodko śpisz;)
  21. Dużo szczęścia Cotko :):)
  22. Prześliczna cała trójka :loveu::loveu: Widać, że im dobrze razem :lol:
  23. Od początku podczytuję , a teraz przyłączam się z całej siły z kciukami [URL=http://smajliki.ru/smilie-1066507527.html][IMG]http://s17.rimg.info/37ed281bcfd4ab3559ec39eb79b3f2ac.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...