Dawno nie zaglądałam do Saszki i kompanów, a tu jakieś słodkie małe:):) Muszę doczytać ;).
Wiem, że tu też koniolubne cioteczki, więc wpadam z prośbą - Biafra potrzebuje pomocy, spłonęła instalacja elektryczna, fundacja została bez prądu prądu :(:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221624-NIE-MAMY-PR%C4%84DU.-RATUNKU-!!!!-Spali%C5%82a-si%C4%99-instalacja-zbieramy-na-kabelki-%28[/url]
Liczy się każda złotówka:(