Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. phase

    Cookie

    Zdjęcie PRZESŁODKIE !! :loveu: Więcej, więcej, :cool3:
  2. Boże... 2 rottki?! :( Niech się wiedzie Perełce ! A czy jest jakaś ogólna strona fundacji?
  3. [quote name='margaret']Lisiu zaśnieżony czy opromieniony słoneczkiem? bo zdurnieć można w jakim klimacie żyjemy:)[/QUOTE] Hahaha, dokładnie. ;) U mnie miał być 3 dni śnieg a teraz słońce za oknem. Lisiu witam Cię i drapię za uszkiem.
  4. O Matko jak się cieszę !! Nawet nie wiem co napisać, po prostu szczęścia Dżasperku !!!!!!!!!
  5. Wow !!! Czekam na więcej wieści, oby POZYTYWNYCH !! :)
  6. [quote name='arielka186']Baronek to ten biało-rudy, obok kojec Duszka, mieszańca w typie hmmm... no chyba możnaby go pod ASt-a podciągnąć. Postaram się o więcej zdjęć Barona.[/QUOTE] Jak dasz radę to się postaraj, bo zdjęcia to zawsze coś dają... Śliczny on jest ! A Duszek, to raczej w typie asta. Na każde forum gdzie się da trzeba go wsadzić. Szkoda, że tutaj nikt nie zagląda...
  7. Może jest jakieś forum bulldogów , gdzie można będzie go wsadzić.? Ja na razie rzadko bywam na dogo..
  8. A może zmienić tytuł wątku, że Donka już w hoteliku? :)
  9. Nareszcie Donka nie jest sama !. Pięknie wygląda, tak szczęśliwa... Chociaż widzę, że jeszcze trochę chudziutka jest, ale teraz będzie lepiej :)
  10. Oby już nie było mu źle, niech zdrowieje chłopak. :)
  11. Mam nadzieję, że już nie będzie szkielecikiem i już nikt jej nie zostawi...
  12. A może wpierw znajdziemy kogoś kto mógłby zrobić jej allegro lub ogłoszenia, czy ma coś?
  13. Wala nie ma za co. Oby ktoś, ktokolwiek zadzwonił (normalny...)
  14. A jak w końcu z hotelikiem jest?
×
×
  • Create New...