Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='basia34']Slodziutki bedziesz w tygodniku Dzierzoniowskim ,moze ktos Ciebie zauwazy.hop,hop.[/QUOTE] Oby ! A uda się zrobić jakieś ładniejsze fotki czy nie za bardzo?. Fotki też dużo dają...
  2. Dzień dobry Sabciu. :)
  3. No właśnie, coś cichutko tutaj...
  4. Dziękuję, nie dam rady wziąć z aparatu na razie zdjęć, jutro będą fotki, ale są. :)
  5. Wymiziać ode mnie. :)
  6. [quote name='Paula95']Jak ślicznie! Dziękujemy![/QUOTE] Naprawdę allegro jest PRZEPIĘKNE !! Teraz tylko czekać, oby niedługo...
  7. boże !! Kolejna bida piękna bida na łańcuchu, jeszcze taki młody. :( Chociaż Pan jest człowiekiem a nie to co inni.
  8. Witam nową cioteczkę. :):) Jutro zależy wszystko od pogody, jak będzie ładnie i aparat nie zrobi problemu to bd zdjęcia. :)
  9. O matuchno, taki pies z taki uszkami. :( Nie dość że został sam to jeszcze uszka... No ale chociaż bd u Ciebie na wątku Dżasperku i bd śledzić Twoje losy.
  10. Sabeńka dobranoc malutka....
  11. [quote name='Olena84']Super, moze teraz niuniua znajdzie domek![/QUOTE] Oby , powinni się o nią bić...
  12. A ja napiszę, że wg mnie zdjęcia Tosi są jakby "weselsze", naprawdę niunia już nie ma takich łapiących smutkiem oczu.
  13. [url]http://img860.imageshack.us/img860/6707/bazyl4.jpg[/url] Jego oka... Przepiękne. Zdjęcia są cudowne !! On jak oaza spokoju, śliczny jest !!
  14. O matko kolejny... Jeszcze na dodatek kolejna chudzina !!. ;(
  15. Na razie zaglądam i jestem, ale wieczorem doczytam. Jak już wspomniałam sunia przypomina mi papillona z mordki. :) Sam tytuł już mnie "razi" .. :(
  16. [quote name='marra']Historia zachowania Lisa poleciała już do behawiorystki i czekamy na odpowiedź ;) Zajrzyjcie proszę :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205971-Malutka-sunia-mieszkała-pod-mostem-przy-drodze-prawdopodobnie-wyrzucona-z-auta...?p=16685976#post16685976[/URL][/QUOTE] Zajrzałam do suni na chwilkę, uszy ma jak taki papillon. :) Doczytam wieczorkiem. A co do Chesterka i behawiorystki czekamy na wieści. ;)
  17. Teraz ludzie powinni się o niego bić !! Trzeba wierzyć... Dobranoc Bimeczku.
  18. [quote name='Kama83']ano sliczna i tak wpatrzona w czlowieka... nie mam serca jej odprowadzac do boksu, tak sie zapiera i patrzy smutnymi oczami... :([/QUOTE] Straaasznie to smutne... eh, znam to. :(
  19. Szkoda że już nie zobaczę dziś foteczek, bo wpadłam na chwilkę. Ale na dobranoc zaglądam do Bazylka.
  20. Dobrych senków Sabeńko...
  21. [url]http://img130.imageshack.us/img130/2866/04042011hotel07.jpg[/url] Madox wygląda o wiele lepiej niż na początku, ta mordeczka... eh.
×
×
  • Create New...