[quote name='basia34']Slodziutki bedziesz w tygodniku Dzierzoniowskim ,moze ktos Ciebie zauwazy.hop,hop.[/QUOTE]
Oby ! A uda się zrobić jakieś ładniejsze fotki czy nie za bardzo?. Fotki też dużo dają...
O matuchno, taki pies z taki uszkami. :(
Nie dość że został sam to jeszcze uszka...
No ale chociaż bd u Ciebie na wątku Dżasperku i bd śledzić Twoje losy.
[quote name='marra']Historia zachowania Lisa poleciała już do behawiorystki i czekamy na odpowiedź ;)
Zajrzyjcie proszę :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205971-Malutka-sunia-mieszkała-pod-mostem-przy-drodze-prawdopodobnie-wyrzucona-z-auta...?p=16685976#post16685976[/URL][/QUOTE]
Zajrzałam do suni na chwilkę, uszy ma jak taki papillon. :)
Doczytam wieczorkiem.
A co do Chesterka i behawiorystki czekamy na wieści. ;)
[quote name='Kama83']ano sliczna i tak wpatrzona w czlowieka... nie mam serca jej odprowadzac do boksu, tak sie zapiera i patrzy smutnymi oczami... :([/QUOTE]
Straaasznie to smutne... eh, znam to. :(