[quote name='marra']A co on ma taki pokiereszowany pysio ? czy mi się wydaje ? świetny z niego pies, Phase trzeba kogoś zaprosić !!! ;)[/QUOTE]
Ma i to od zawsze... :shake:
Naprawdę to świetny pies, chciałam sobie fotkę z nim pstryknąć ale ni da rady, bo podchodzi i zaczyna lizać i miziać się. :evil_lol: Najgorsza jest klatka - ciągle biega w kółko, skacze, a na spacerze inny pies... Teraz chyba dopiero w przyszłą sobotę będę u niego. Na razie rzadziej bd na dogo, bo cisną w szkole. :mad:
EDIT: Dodam jeszcze zdjęcia z przeszłego roku.
[IMG]http://images47.fotosik.pl/785/8e2caf4b875cc4aa.jpg[/IMG]
[IMG]http://images38.fotosik.pl/777/c4b0636f16d32d4d.jpg[/IMG]
Ze mną - uwielbia to robić , dawać ładnie łapkę.
[IMG]http://images45.fotosik.pl/786/acf660fd987c592f.jpg[/IMG]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/767/f0e434f595d28aad.jpg[/IMG]