[quote name='marra']No wiesz ??? w tych czasach nie mieć facebooka ??? toż to OBCIACH !!!! :D:D:D ...[SIZE=1]ja tez nie mam:eviltong: w dodatku kompletnie się tam nie umię połapać:oops:[/SIZE][/QUOTE]
Tak, tak, w wieku 17 (prawie 18 lat) nie mam fejsbuczka. :evil_lol:
To żółwik ciotka. :diabloti:
A jak tam ogólnie z adopcjami?.