Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Dodam parę fotek mojego , kochanego uluuuuuubieńca. [IMG]http://images37.fotosik.pl/850/cd76d07ca86b19fcgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/850/1ffca57d2817a358gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/897/fffb269927f66d04gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/700/125b1c72c153fe9agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/889/f5606e0d2a755237gen.jpg[/IMG]
  2. O M G !! [url]http://i55.tinypic.com/2hqzc5y.jpg[/url] Brak słów......................................
  3. No po prostu C U D O !! Proszę dać w nosek buziaczka dla Chesterka. :):)
  4. [quote name='marra']Dzisiaj do psiaków !!!!!!!!!!!!!! :D:D:D[/QUOTE] Noooo super !! Aktualnie bd wpadać znowu na dogo rzadko, bo naukę mam. ;/ W czwartek jakby "próbna" matura z matmy. No ale jak tylko bd miała chwilę to zajrzę . ;)
  5. Padłam, hahahahahahhaha. [url]http://images38.fotosik.pl/873/43da8bada78c2504med.jpg[/url] A tak to wygląda ślicznie i jeszcze ta obróżka. ;)
  6. FOTKI SĄ CUDNE !!!!!!!! Przepiękny widok Soni z maluszkiem. :):):)
  7. Marra - a kiedy byś miała okazje teraz do nich jechać ?. No trudno, to nie z twoich przyczyn... Ważne, że chcesz im pomóc !
  8. No teraz telefony muszą być!! / Dobranoc Lisio.
  9. I fotki. ;)
  10. Teraz muszą być telefony!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='marra']No wiesz ??? w tych czasach nie mieć facebooka ??? toż to OBCIACH !!!! :D:D:D ...[SIZE=1]ja tez nie mam:eviltong: w dodatku kompletnie się tam nie umię połapać:oops:[/SIZE][/QUOTE] Tak, tak, w wieku 17 (prawie 18 lat) nie mam fejsbuczka. :evil_lol: To żółwik ciotka. :diabloti: A jak tam ogólnie z adopcjami?.
  12. Jestem i podnoszę.......
  13. To ja się tylko "pochwalę", że nie mam faceoobka. :diabloti: Ale zwierzaki są cudne...
  14. [quote name='iwstar58']Bazyl..a to się phase ucieszy, bo odwiedza go bodaj od początku wątku. Trzymamy kciuki Bazyl[/QUOTE] Hihi jestem jestem. :):) Ja też przed snem i rano jak bd wstawać trzymać kciuki bd!! Strasznie się cieszę i nie zapeszam. :)
  15. Teraz to nowa fryzurka nowy domek!! Koruś wyglądasz cudnie!
  16. O matko... Cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Niuniu pokaż się......... rzadko teraz jestem, zaglądam jak mam chwilę, ale widzę, że domku nadal brak. :(
  18. Wow !! Teraz muszą być telefony !!
×
×
  • Create New...