[quote name='Agad19']
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]INTERCHAMPION [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Polski [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Słowacji [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Champion Austrii [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Champion Polski [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Europy [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Polski [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Młodzieżowy Zwycięzca Klubu [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Zwycięzca Klubu 2012 [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Multi BOB [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]dysplazja :HDA [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Właściciel: Janina Grochowska [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jesteśmy zadowoleni z osiągnięć Otisa [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/serduszka2.gif[/IMG][/QUOTE]
Brawo, brawo!
Zdjęcie bardzo piękne! [url]http://i48.tinypic.com/wjx6dh.jpg[/url]
Jaka piękna kartka. :) [url]http://i48.tinypic.com/141o94.jpg[/url]
[IMG]http://e-poniatowa.pl/wp-content/uploads/2011/04/zyczenia-wielkanocne-2011.jpg[/IMG]