Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='agutka']dziękuję bardzo ;) bo jak mówią : raz bull ,zawsze bull czyli bullowate ;)[/QUOTE] Ni ma za co. :) A to prawda, raz wyszłam z astką w schronisku (do tego momentu mam stały kontakt z właścicielem Dorci) i do teraz moim marzeniem jest mieć bulla. :)
  2. Kolejna masakra. :(
  3. [quote name='Sonka95']Znalazłam takie jego fotki ;) [/QUOTE] No, no prawdziwe kocisko. :):) [quote name='unikatowydiament']My mieliśmy dzisiaj słoneczko,ciężko jest obecnie z naleść DT mało Kto chce zwierzaka przygarnąć niestety[/QUOTE] Żeby chociaż tych DT było więcej bezpłatnych, jak jak bym brała psiaka na DT, to żadnych pieniędzy bym nie chciała.. [quote name='ania90']Wpadany sie przywitac :)[/QUOTE] Siemanko :loveu: Jutro wpłacamy z Mareckim na wyjazd do Gdyni. :loveu: Już żyję sobotą! :D
  4. Jakie pulpeciki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. To ja wpadnę i poukładam. :grins:
  6. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Md8HtDuEnVE/UonVTVqbrwI/AAAAAAAAEx4/Tk_05MXA2zk/w318-h480-no/DSC_0156+%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] jaka malutka tu się wydaje. :D Piękna zgraja :loveu:
  7. No o taka ślicznotę to aż żal sie nie martwić.. ;) To prosimy o fotki :grins::evil_lol:
  8. Zmień tytuł wątku, uciekł w Jarocinie?
  9. [quote name='Błyskotka']Kleo jest super :)[/QUOTE] I pomyśleć, że bez domku (w DT)... W sumie jak pozostałe kociaczki.. [quote name='Sonka95']Kleo też mi się najbardziej podoba :loveu: kiedyś miałam persa czarno-białego Gapcia :loveu:[/QUOTE] oooo pokaż jak masz jakieś fotki. :) Dzisiaj dopiero wykąpię Żabkę, wczoraj już było za późno.. U nas pada. :(
  10. [quote name='madzioch'] Tylko troche zarośnięty... i okrzyknięty mianem Owczarka Podhalańskiego Karłowatego :P[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale już wszystko w porządeczku?
  11. [quote name='Ati']moge prosic o nr kontaktowy w spr rozmow adopcyjnych Oriona?[/QUOTE] Oczywiście proszę bardzo:[B]693 63 32 11[/B] Jeszcze więcej zdjęć jak tylko będę miała tekścik wkleję. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZuuaxcQK7W8/UoJ7j3NkdRI/AAAAAAAAEcc/u13_oLJxSWA/w800-h531-no/DSC_0648.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wGfqJGj2PuM/UoJ7ewSBhiI/AAAAAAAAEbg/E0AL6VP_GuI/w800-h531-no/DSC_0640.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Pr_VHt9Q4Rc/UoJ7V25SQpI/AAAAAAAAEZ8/CEPWAnlRc70/w375-h565-no/DSC_0627.JPG[/IMG]
  12. Ładnie wygląda w fioletowym kolorku. :)
  13. Faktycznie cichutko, a on taki śliczny misio...
  14. [quote name='(:Buńka:)']A ja tam lubię zimę:) Bo moje psy ją lubią:D Ale taką prawdziwą, z lekkim mrozem a nie że usypie śniegu po pachy a następnego dnia topnieje! Nienawidzę pluchy:mad:[/QUOTE] Też jestem podobnego zdania! :) U mnie słońca i ogólnie ładnej pogody nie ma od dobrego miesiąca jak nie dłużej,załamać się idzie.. :shake: Dlatego może i wolałabym by już trochę tej zimy przyszło.. Wtedy chociaż ładniejsze są zdjęcia niż przy takiej ponurej, ciemnej aurze jesiennej..
  15. phase

    Vigo :)

    Rozpływam się :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Trzymam kciuki za telefony!
  17. Labi widzę jak Czaki, ciągle gdzieś podąża. :)
  18. [quote name='__Lara'] Jedno z moich ulubionych zdjęć:) ten widok na góry :loveu: i główny bohater :loveu:[/QUOTE] Oj tak moje także, jest przepiękne!
  19. [url]http://imageshack.us/a/img69/6849/4d4q.jpg[/url] jaka kuleczka :loveu::D
  20. Jaki czysty Pixel :grins:
  21. No proszę jaka uśmiechnięta mordeczka. :) Chyba już pewniejszy siebie jest? Bo jakoś na takiego wygląda. :)
  22. [quote name='qeram']Majka jest już po sterylizacji, wszystko ładnie się wygoiło. Dziś majka się popisała, nigdy wcześniej tego nie robiła. Powyciągała z szafki w kuchni ryż, makaron, przyprawy, wszystkiego sprubowała. teraz chodzi i pije wodę.[/QUOTE] Cwaniara. :razz:
×
×
  • Create New...