A tu patrzcie ??CZy ja dobrze zrozumiałam że z półrocznego psa robią REPRODUKTORA???Czy im się coś pomieszało????:angryy::angryy::angryy:przecież widać że młodziutki..
,,Pies urodzony 20 maja 2008 roku, posiadający komplet szczepień, aportujący, nie boi się huku, zrównoważony, kryje suki, daje liczne potomstwo w ładnym kolorze, pies jest po rodzicach z rodowodem. Możliwość obejrzenia potomstwa ! Więcej szczegółów pod numerem tel. 0-504-*****, Paweł. Cena do uzgodnienia! Nie odpowiadam na maile, proszę dzwonić! "
[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/474/68/77/474687796_3[/IMG]
[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/474/68/77/474687796[/IMG]
aukcji nie podadłam i numeru też nie żeby nie robić autoreklamy!