Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Psociu życzę szybkiego powrotu do zdrówka...
  2. [quote name='ocelot']choroba.... a ja mam małe kocie na odratowaniu....[/QUOTE] No to co, rzucasz czy wykasować obrazek? :cool3:
  3. To i ja popodrzucam, w kwestiach transportowych nie mam nic do zaoferowania :(
  4. Bez polskich krzaczkówi, ale chyba zrozumiałe:p [IMG]http://r9.fodey.com/2088/b83ecca3a375480098a58f2693cb7d95.0.jpg[/IMG]
  5. Aż mi się ciśnie na usta, że od takich ludzi Justyna powinna pobierać opłaty od przygarnięcia, ech....
  6. Baranek ma zapłacone za hotel z góry na styczeń, więc jeśli teraz by wpływały deklaracje to już na konto transportu. Oczywiście przyjmując, że wszystko się uda, nie chcę zapeszac takim planowaniem:oops:.
  7. Jaka ślicznotka :) Ula, one nie była w między czasie sterylizowana, prawda? Moja psica miała identyczne sikanie po sterylce... wyregulowało się samo, choć weci proponowali w razie czego kurację hormonalną.
  8. No ja rozumiem, że Justynka to legenda :D Ale skoro o niej wiedza, to chyba też mają swiadomość jak jej jest trudno:sad:...
  9. A może terapia wstrząsowa pomoże?:cool3: [IMG]http://www.fodey.com/static/images/preview_cigarettepacket.jpg[/IMG]
  10. U alberta bez zmian, tylko nie chce się dać fotografować z bliska. Trzymam mu palce w pysku, bo on to uwielbia. Dzielnie biega po śniegu,pyskuje do biegających braci. Nadal rządzi. pozdrawiam. d.
  11. Zapraszam na wznowiony bazarek na karmę dla Kamy i Andzi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177039-PORCELANA-INIE-TYLKO-na-karmAE-dla-Andzi-i-Kamy-z-olsztyA-skiego-schroniska-do-24-01?p=13829838#post13829838[/url]
  12. Zapraszam na wznowiony bazarek na karmę dla Andzi i Kamy:) http://www.dogomania.pl/threads/177039-PORCELANA-INIE-TYLKO-na-karmAE-dla-Andzi-i-Kamy-z-olsztyA-skiego-schroniska-do-24-01?p=13829838#post13829838
  13. Zapraszam na wznowiony bazarek na karmę dkla Kamy i Andzi z olsztyńskiego schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177039-PORCELANA-INIE-TYLKO-na-karmAE-dla-Andzi-i-Kamy-z-olsztyA-skiego-schroniska-do-24-01?p=13829838#post13829838[/url]
  14. Pozwólcie, ze zanim zrobię rozliczenie w pierwszym poście jeszcze tutaj sobie zapiszę, że przyszło 25 zł od ali. Serdecznie dziękujemy w imieniuKamieniastego:)
  15. [quote name='Ra_dunia']rozliczamy się wstecz mnie powaliło :D i to, że Agatka się uspokoiła, że zawsze Marcel jest na minusie :) Jakby ktos obcy nas poczytał :) Księgowość kreatywna normalnie :D[/QUOTE] Bo ja amatorka jestem:p
  16. A ja go sobie "uprosciłam" w myślach do Pitagoraska :)
  17. Spoko Oleńka, i tak nam tyłeczki uratowałaś jak zapadła decyzja o nowym wątku a nie miał kto go zrobić :p:) Dzięĸi:loveu: i zaglądaj:placz:
  18. Już przesłałam adres do wysyłki. Ja u Murki regulowałam po raz pierwszy opłaty w miesiąc po przybyciu psa a potem systematycznie co miesiąc. Dziewczyna pilnuje terminów i kwot, zagląda i pisze na wątkach, angażuje się w szukanie domków...Bardzo sobie chwalę naszą współpracę.
  19. Witam wszystkich:) Ja w sprawie bazarku dla Olka:cool3: - mam prośbę, by osoby, które mają rzeczy do sprzedaży zastanowiły się czy wygodniej jest im przesłać e-mailem zdjęcia fantów (potem będą musiały zająć się wysyłką, w międzyczasie odpowiedziami na ewentualne pytania) czy same fanty do mnie. Dla mnie nie ma żadnej różnicy. I tak już mam w domu magazyn;) Adres e-mail do zdjęć to ten, który podawała Magenka1. Adres do przesyłki podam na pw.
  20. Ojej, ale one są śliczne :)
×
×
  • Create New...