-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Oj, to nieomylny znak;) Pani z Gdańska może inny "marcelkowaty" psiak by się spodobał?:cool3: Czy może pani Marcelowa;) się odzywała, czy wszystko w porządku? Bo na pewno wiecie, że tam w pierwszym poście czeka jeszcze fortuna po Marcelu :oops: a ja jestem jakaś zabobonna i "siem bojem" że jak ją wydamy to .... no sami rozumiecie :oops:
-
A ja się codziennie budzę z psem na głowie :p Głowa choć nie marznie;)
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek dla tymczasów Justynki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180757"][U]tutaj[/U] [/URL] i nieśmiało proszę o podrzucanie, bo bez tego marnie... :sad: -
Jamniczo - mieszana galeria moich futrzaczków:)
madcat1981 replied to anetek100's topic in Foto Blogi
Ja chyba mieszkam w innym Olsztynie, u mnie nie jest tak ładnie:p -
Kochany!!!!!!!!!:D
-
Samo życie :D Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy śpią z psami w łóżku i na tych, którzy nie mają psów ;) Zaraz znów siadam do bazarku dla Lolusia :cool3:
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Ależ tak, tak, podziękowania jak najbardziej się należą. Ja tak bardziej do siebie samej mam pretensje, że się przestałam Primą interesować i myślałam, że pewnie wszystko OK:oops:. -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
To bardzo szkoda, że Prima wraca. Wydawało mi się, ze robi postępy i właśnie wtedy gdy przestałam się już martwić... ech :sad: Niewesoło Justynko, ostatnio, niewesoło... -
Jak dla mnie on zachowuje się i ma charakter huskiego, musi być w nim spora domieszka tej rasy. Jest energiczny i stara się przywodzić stadu, ale jednocześnie dobrze współpracuje w stadzie, jak zresztą wszystkie te psiaki. To nie jest typ przytulaka. Jak dla mnie bardzo wyróżniał się z grupy, chyba ze względu na jasne umaszczenie i te podobieństwo do "haszczaka".
-
witam;) Dokładnie wczoraj "stuknęło" Bezie cztery lata w schronisku... Oby od dziś nowe życie się zaczęło...
-
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
madcat1981 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, mariamc, wkleiłaś zdjęcie, i to jakie :D super :):bigok: -
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
madcat1981 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
zapisuję Shilę w pamięci... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
madcat1981 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew do Dzikiej_Figi za bazarek: 296,85 zł. Dajcie znak jak dojdą :) -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 20 zł od agata51, więc mamy w Dżerusiowej skarpetce 138 zł 25 gr. -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Ale dobrze, że choć nadzieja jest :kciuki: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam po weekendziku:) Mam listę deklaracji i ostatnie rozliczenie: http://www.dogomania.pl/threads/141008-zbieramy-na-emeryturAE-dla-bardzo-starej-Gabi-pomA-A-daj-jej-spokojnAE-staroA-AE?p=14033465&viewfull=1#post14033465 Iwonko, opłata hotelu miała być 21 lutego - rozumiem, że ten ostatni przelew wyszedl (lub wyjdzie) i wtedy zostanie ok. 54 zł na marzec. W pierwszej kolejności wyśle pw z informacją o zmianie konta do osób, które jeszcze w lutym nie wpłacały, a potem do reszty deklarujących osób. Siebie pominę;)