Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Witaj Dżereńku, ciotka szukała powodów by cie dowiedzić, więc pokusiła się o przygotowanie takiego małego sprawozdanka finansowego :cool3: [CENTER][IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/beztytuu.png?t=1269349050[/IMG] Pozdrawiam cioteńki :) [/CENTER]
  2. Dlaczego mnie nikt nie zaprosił? ;) Zapisuję, a potem poczytam :sad:
  3. No ale to fajnie, ze jest odzew :) Może nie dokładnie taki jakbyśmy sobie życzyli, ale jest :) Anetko, mam zadzwonić do pani Eli, zapytać? Jeśli by się ewentualnie zgodziła, to trzeba by kandydotwi odpowiedzieć, ze transport nie jest takim problemem jak to, co go czeka z rąk dogomaniaków...:diabloti:;) wizyta, umowa, kontrole... hihihi , nie oddamy Hesiuli byle komu :)
  4. No cieszę się i mam nadzieję, że tym sposobem pomożemy wszystkim psiakom :)
  5. Ale uda się zobaczycie. Ja na razie tylko sercowo wspieram ale postaram się jakoś pomóc potem. Tolku... a ty tak długo czekasz:placz:
  6. Ojej, to super wiadomości! Naprawdę się bałam jak on sobie poradzi :sad:
  7. Pozdrawiam i ja Korusię :)
  8. Super, nie sądziłam że można się z takich rzeczy cieszyć, a jednak można :bigok:
  9. poszło :) zaglądam na wątki by mieć jakieś potwierdzenia :)
  10. Przesłałam resztę dla Bumeranga. Już tylko uzupełnię pierwszy post i jesteśmy rozliczeni.
  11. Miło popatrzeć, gratulacje:)
  12. Agatko, dzięĸuję za wizytę:) Od razu przyszłaś mi właśnie Ty do głowy :) A cóż to się Betce stało?
  13. Jesteś bardzo ładny, Frodo i wierzę, że bardzo szybko skradniesz serce jakiemuś wspaniałemu domkowi :)
  14. To ja może jeszcze na chwilę w sprawie Biedronki. Jeśli chodzi o warzywa mrożone, to idą z tej samej rury tylko w inne worki - jedne jako markowe, a drugie z logiem chrząszcza;). Ta współpraca częściej polega na tym, że przy naprawdę dużych zamówieniach można zejść z ceny a jednak zarobić. Zwłaszcza, ze owoce i warzywa muszą byc szybko przerabiane, nie mogą leżeć i czekać aż się znajdzie nabywca. Nie jestem rodziną nikogo z Biedronki, miałam tylko okazję przyjrzeć się cyklowi produkcji w chłodni. Sorki za off-topic:oops:;)
  15. Z przelewów pozostało już tylko 98,30 zł dla Bumeranga. Będę wklejać potwierdzenia z wątków.
  16. Wpłaciłam 98 zł od Marcela, który już grzeje dupkę w DS :) Proszę o potwierdzenie wpłaty :)
  17. Wpłaciłam 98 zł od Marcela. Zastanawiałam się, czy nie wstrzymać się w związku z tym domkiem :cool3: ale nie znam dobrze sytuacji finansowej psa, pewnie transport też byłby potrzebny. Więc tak czy owak, spożytkujcie je dobrze tylko najpierw potwierdzcie proszę czy dotarły :)
×
×
  • Create New...