Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Oczami wyobraźni widzę jak piękną, rewelacyjną, cudowną sierść mogłaby mieć gdyby jakiś ludzki anioł o nią zadbał w normalnym domku...
  2. [quote name='Figa Bez Maku']Nereczkom Betinki wielka chwała:cool3: a i pęcherzowi wdzięczność niemała:multi: ze czujne były:lol: by w odpowiedniej chwili:eviltong: Betinkę ostro do lasu przyszpilić:diabloti: Dzięki ( poniekąd;)) tym dzielnym organom:bigok: biedny Onuś .... ma cudowny dom:multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ależ ty masz talent Figo Bez Maku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. A Czucz sobie myśli - jak to dobrze że już jestem w psim raju :cool3::cool3::cool3:
  4. A wszystko to dzięki wszechmocnym i czcigodnym nerkom Betinki :modla:
  5. :grins::-P:cool2::laugh2_2::lilangel::klacz: [CENTER][SIZE=7][B][I][COLOR=Magenta]WSPANIALE!!!!![/COLOR][/I][/B][/SIZE] [/CENTER]
  6. Hej malutki :) Skoczymy na wirtualną trawkę? :)
  7. [COLOR=SeaGreen][B]TO WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!!![/B][/COLOR]:multi::haha::laola:
  8. Wygląda zupełnie jak moja psica :placz: mam nadzijeę że ktoś doceni to wieeeelkie serducho...
  9. [quote name='becia66']Fiszka po zwróconej adopcji urodziła w schronisku 10 małych fiszątek.....:shake:[/quote] wracając jeszcze na chwilę do Fiszki - czy znalazła dom? może ma tu gdzieś wątek? A ty, Cora, nos do góry. Będzie dobrze, zobaczysz.:)
  10. [quote name='SZPiLKA23']Z Fiszka było tak ze poszła do domku i została zwrocona po paru dniach bo miała cieczke itp. itd. no i po paru tygodniach okazało sie ze jest w ciazy a wiec juz wiadomo dlaczego została zwrócona....[/quote] Rozumiem:shake: W bardzo podobnych "okolicznościach przyrody" przywędrowała do mnie moja sunia...
  11. ??? ... Co jeszcze człowiek potrafi wymyśleć okrutnego?
  12. Trufi nieboraczku, chodź, podreptamy na przechadzkę...
  13. Nawet nie wiecie jak się cieszę - ledwo zaczęłam zaglądać na jej wątek a tu taki siurprajz:lol::lol::lol::loveu::multi:
  14. Jest rewelacyjny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='sleepingbyday']co u pieseczka??[/quote] no właśnie właśnie..... co tam słychować;)
  16. Jest taaaaki śliczny, ma nosek jak kasztanek:loveu::loveu::loveu:
  17. Dogo już działa (jeszcze) można wrzucać :D
×
×
  • Create New...