-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
O:crazyeye: Dania daleko... ale może kandydat często bywa w Polsce? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Spróbuj wybrac "kopiuj" a nie "kopiuj obrazek". Ale ja się tylko wymądrzam, bo u mnie w komputerze to w ogóle nie pojawiają się takie polecenia;> -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Przedziwne... Chyba wciąż za mało osób o niej wie? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
O rany, dziękuję :cool2: -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
madcat1981 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Witamy:multi::hand: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
ja podnoszę wyżej :p zaczynam sie uczyc obsługi innego programu graf., może coś jeszce wytworzę ;) -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
moje wypociny dzisiaj:oops: [IMG]http://images46.fotosik.pl/60/84775c9fcbb8854b.jpg[/IMG] obiecuję poprawę, ale po prosu wstyd mi ze obiecałam i nie pokazuję:oops: niech mi ktoś podpowie jak to jeszcze podlinkować :niewiem: -
[quote name='wiosna']Wysłałam umowę w zeszłym tygodniu - nie pamiętam dokładniew który dzień - jakoś środa - czwartek. Jeśli się nie pojawi, daj znać, wyślę jeszcze jedną, bo to listem zwykłym poszło.[/quote] a, jeśli zwykłym to się jeszcze nie martwię ;) [quote name='wiosna']Idę zaraz robić dla Was zdjęcia, bo mi nie przepuścicie chyba, co ?[/quote] Ale się wkopałaś, cooo? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Niedobre wieści. Mmlasowice, dziękuję Ci, że tak się nimi ofiarnie opiekujesz, zwłaszcza Kastorem. Tym bardziej, że na pewno masz jeszcze wiele innych problemów na głowie - nawet jeśli zdawkowo o nich wspominasz, to domyślam się jak jest ciężko. Nie jestem już pewna, czy moje deklaracje comiesięcznych wpłat dotyczyły tylko jednego z psów, czy dwóch. Zapisane są jako comiesięczne 5 zł z "nadpłatą" - a ja pewnie chciałam po piątaku na każdego z panów;) Nieważne, sama się gubię często tyle tych bidek :( W każdym razie od przyszłego miesiąca chciałabym zadeklarować po 10 zł na każdego z chłopaków. Niech jeden w miarę swoich możliwości zdrowieje :kciuki:,a drugi pięknieje - by znalazł szybko kochający dom i "odciążył" swoją dotychczasową opiekunkę. Kastorkowi przesyłam dobre fluidy - w tym miesiącu niestety juz na wiele więcej mnie nie stać:shake: Trzymajcie się.
-
[quote name='mmlasowice'](...)nie rozumiejąc terminoligi medycznej sama nie przekazujesz pełnej informacji. Tak już jest przyjęte w medycynie ,że te sprawy lekarze załatwiają między sobą. [/quote] [quote name='jusstyna85']Nikt inny nie ma ochoty wypowiedzieć się? [/quote] Kochane, z niepokojem śledzę informacje na tym wątku. Jeżeli się nie odzywam, to tylko dlatego, że nie mam nic mądrego i potrzebnego do powiedzenia.Jestem pełna podziwu dla Waszego zaangażowania i choc nie obywa się bez tarć, wierzę, że wybierzecie najlepsze dla psa rozwiązanie. trzymam kciuki za powrót Kastora do zdrowia, w tak dobrych i opiekuńczych rękach ma wielkie szanse! :modla:
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Pół "pracowego" dnia spędziłam dziś na robieniu banerka, ale ni jestem zadowolona z efektu:oops: Może mi któraś z bardziej doświadczonych graficznie cioteczek coś podpowiedzieć? Co zrobić, by obrazek po zmianie rozmiaru 100x100 px się nie rozmazał??? Mi wychodzi wszystko ładnie w Corelu ale po eksporcie... kiepsko... Lorcia, musisz jeszcze chwilę wytrzymac mała:p Ale jak widzę jest ci milutko pod kołderką:crazyeye: więc na pewno nie narzekasz:p -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Jeżeli zdjęcia nie oddają to jaka ona niesamowicie musi być piękna w realu:razz::razz::razz: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ja jestem amatorka to on na pewno nie będzie ładniejszy od tego:oops: Ale czasami najważniejsze to przykuć oko czymś nowym, prawda?