-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
madcat1981 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
A u mnie jeszcze wtorek, więc powiem Ci grzecznie dobranoc :evil_lol: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
madcat1981 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dzięĸi Czuczowi trafiłam na dogomanię :) Promyczku wyglądasz jak moja pierwsza sunia. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej... -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
madcat1981 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Oj Funieczko, Funieczko:shake: -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Tak, kasa ciągle u mnie leży i pamiętam o niej. Jak długo nic się nie wyklaruję to odezwe się do Sufragan. -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odezwałam się na gl pod Twoim postem:) To ja :megagrin: -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
te[quote name='Olena84']Max nadal w stajni. Madcat a umiesz robic allegro, to moze bys zrobila to wyroznione za kaske 20zł, a w nastepnym miesiacu moze ja:cool3:?[/quote] Coś ty, nie umiem:oops: Ja tam dopiero z miesiąc założyłam konto i nie mam czasu "rozbroić" jak działa:oops: Jak mi powiecie jak, to te 20 zł prześlę na wyróznienie. -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Sufragan, jesteś wspaniała:loveu: mam na koncie tylko Twoje 20 zł dla Maksa, a Ty już myślisz o czerwcu:) Ale na razie to może wstrzymaj się? Nic sie nowego nie dzieje...W razie potrzeby będę wiedziała gdzie zapukać;) Dziękuję... -
Przy tym "razem 500 zł" w pierwszym poście zabrakło m.in. mojej wpłaty z kuku na muniu :D:evil_lol: Było 500, doszła 10 ode mnie i 30 od MakS. Czyli było 540. "Wydałam" 58 zł. 540-58=482 zł I taki jest stan finansów Marcela na dzisiejszy dzień. Chyba ze coś przeoczyłam, ale po oddaniu pieniędzy dla innego psa z mojego konta, zrobiła mi sie jasniejsza sytuacja. Wydaje mi się, że tak jest OK. Justy$ka, jak chcesz to będe przesyłać na e-maila zestawienie gotowe do wklejenia w pierwszy post.
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
madcat1981 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Olena i mnie tu przyciągnęła:) Przeryczałam cały wątek jak bóbr:placz:. Dziewczyny, tak jak będę mogła to pomogę. -
[quote name='Justy$ka']A mogłabys powiedziec, nawet na PW, jak wstawiasz link, a nie zdjęcie?:roll:[/QUOTE] Nie wiem jak wy wstawiacie obrazki, ale ja za pomoca takiego znaczka z górką i słoneczkiem.Klikam i i pojawia się miejsce, by wkleić adres obrazka. Jak chcę wstawić link zamiast obrazka to wklejam ten sam adres tylko przy użyciu niebieskiej kuli ziemskiej z łańcuszkiem. tez pokazuje sie mejsce na adres. Cały czas mówimy o ikonkach, które sa do wyboru przy odpowiedzi na post lub jego edycji. Jak ktos jeszcze nie wie to poprzesyłam jakies obrazki z objaśnieniami na pw. Czasami jak internet wolno chodzi to obrazki się ładują i ładują...:roll:
-
[quote name='MakS']widać, że Marcelek ożył:) ja chciałam tylko dodac, że miałam stałe zlecenie i pieniądze dla Marcelka w tym miesiącu też poszły na rachunek madcat1981:( mam nadzieję, że to nie będzie problemem. W przyszłym miesiącu wyślę już na dobre konto. P.S. teraz jako Kasia K. (a nie Kasia O.)[/quote] A to ja już nie zbieram?:lol: Nic mi o tym nie wiadomo:) A zmiana inicjałów (hihihi, gratuluję, domyślam się dlaczego nastąpiła:cool3::cool3::cool3:) czeka i mnie. Ale do sierpnia, kiedy mam zamiar to uczynić, to jak Bóg da nasze piesy może będą miały dobre domy:kciuki:
-
No to ja tez przybywam na wątek z dobrymi wieściami:lol: Ciotki z wątku czekoladowego Kongo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/czekoladowy-kongo-pojechal-do-nowego-domku-powodzenia-piesku-132949/[/URL] przekazały kaskę pozostałą po jego udanej adopcji na konto Bazyla :) 177 zł jest już w drodze do Bico.:cool2: Poprosimy o potwierdzenie jak dotrą. Dużo szczęścia psiaku :loveu:
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Przelałam pieniądze Konga na Bazyla. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się i na tym, i na tamtym wątku:) Piesku... wiem, że jest Ci dobrze u Twej Pańci, a reszta ... I don't give a damn...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: