Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. O, dzięĸi. Zaktualizuję jutro, może jeszcze coś skapnęło przez weekend?:cool3:
  2. Oooooo ciotka Olena do nas zawitała:loveu::loveu::loveu::loveu: Gdzie Ty się podziewasz?:calus:
  3. Dziewczyny, ja napiszę w takim razie pw do Iryska, bo ona chyba jeszcze tu nie zajrzała.
  4. Dla mnie Baranek jest śliczny:loveu: i coś mi się wydaje, ze ma charakter mojej mordki - tak łagodnej, ze można z nią zrobić niemal wszystko;) I wiecie co, miałam się tego wystrzegać, ale co mi tam:roll: Prowadzę na dogo kasę na dwóch wątkach. Jak dojdzie mi trzeci, wiele kłopotu nie przybędzie. Jeżeli nie macie kogos lepszego chętnego, to przejmę prowadzenie kasy po Irysku. Zresztą z niektórymi szanownymi Paniami tutaj miałam okazję juz współpracować;) Musiałabym tylko mieć pewność, ze deklaracje i wpłaty w pierwszym poście są aktualne. Hmm?:cool3:
  5. Dżery, Dżery, może ktoś się w Tobie zakocha czarnuszku...
  6. Alfik co tam słychać, podobno pięknie odrastasz?:razz::razz::razz:
  7. Podnoszę Rudzielca:multi:
  8. Podrzucę, może na pierwszej stronie ktoś go zauwazy...
  9. Cześć Jackalku, mój ty wyrzucie sumienia :sad::shake:
  10. Promyczku, w górę, zaswieć wszystkim jasno:shake:
  11. Czarrrrrna Elza :cool3::cool3::cool3: [SIZE="1"]Przy okazji wepcham się znów z banerkiem do bazarku - może ktoś czegoś jeszcze potrzebuje?:razz::razz::razz:[/SIZE]
  12. Do góry misiek, jeszcze przyjdzie Twój Dzień.
  13. I dzięki tymw spomnieniom już wiem, czemu do Kamienia taaaaaaaka slabość:loveu: Kamyk, ty piesek to masz szczęście że na taką ciotkę trafiłeś :D
  14. Coronaaj, chodziło mi o ten, na który przeniosła się Irysek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:No ale już chyba się nie dowiem;)
  15. Co się stało???:crazyeye: I jak on się teraz czuje?
  16. Przepraszam, ze zapytam, ale co to za wątek?
  17. Moria, z tego co wyczytałam na poprzednim wątku , Kamień miał zdarte pazury i poniszczone poduszki od kopania. Sytuacja się dodatkowo pogorszyła, gdy został przeniesiony na beton, bo je sobie odparzał. Podejrzewam, że przez jakiś czas nadal usilnie próbował kopać w tym betonie:sad:. Mogłabyś przyjrzeć w jakim stanie są jego łapy? Nie zauważyłaś żeby mu coś tam przeszkadzało, żeby utykał ? Jeżeli nie, to może się polepszyło? Ale od czego? :niewiem:
  18. Jest cudna!:loveu::loveu::loveu: Trzymam kciuki, na pewno błyskawicznie znajdzie domek :bigok: Najwyżej domek się troszkę zdziwi, gdy okaże się, że wcale nie zaadoptował psa:evil_lol:
×
×
  • Create New...