-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapłaciłam dziś za hotel 403 zł - za ostatni (zapomniany przeze mnie miesiąc temu) dzień października i 30 dni listopada. A wracając do tematu ogłoszeń - dostałam "reklamę" takiego bazarku ogłoszeniowego. Może uznacie to za atrakcyjną formę ogłaszania Baranka. Na szczeniaki w DT i dług CCtów - bazarek ogłoszeniowy! Wystawiam ogłoszenia! do 5.11 - Dogomania Forum -
To jest jak błędne koło, jeden człowiek po prostu z tyloma rzeczami nie jest w stanie sobie sam poradzić:shake:. Niedawno posłałam 100 zł z bazarku, tzn. za rzeczy, których postanowiłam nie wystawiać a od razu je kupić. Justyna nie ma dostępu do internetu, może nawet nie wie, że te pieniądze wpłynęły. Jasne, że to nie dużo ale zawsze na coś tam wystarczy.
-
[quote name='agata51']A co! Niech chłopak ma! Dorzucę dyszkę do następnego przelewu.[/QUOTE] Najlepsze z możliwych wyróżnień to 12 zł - ja przeleję LadySwallow, a ty Agatko dołożysz ile będziesz uważała. Natomiast LadyS przekazała mi nius dnia - Kamień ma obserwatora:multi: Tak, tak, wiem, że to nic nie znaczy ale jednak...:kciuki: W kwestii zakupów. Gumowa lala odpada, jakieś inne propozycje?:razz:
-
Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ...
madcat1981 replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74040"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href=%22http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74040%22%20target=%22_blank%22%3E%3Cimg%20src=%22http://images41.fotosik.pl/198/189dd8a694c85da8.png%22%20border=%220%22%3E%3C/img%3E%3C/a%3E[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74040"][IMG]http://images41.fotosik.pl/198/189dd8a694c85da8.png[/IMG][/URL] Udało mi się podlinkować na nowo banerek Andzi i nawet przenieść go do wątku, poza własną sygnaturę :D Proszę się częstować :) [/CENTER] -
OK. Zaraz napiszę do LadySwallow. I przy okazji przypomnę się z propozycją, która właściwie wypłynęła od Morii - jeśli chcecie mogę za Kamykowe pieniądze kupić mu jakąś porządną zabawkę. Mam np. konto na allegro, jeśli ktoś by tam znalazł cos godnnego takiego niszczyciela to dajcie tu znak. Słyszałam kiedys o kongu (o kongo?), ale nie wiem dokladnie co to jest.
-
No nie, nawet ne zdążyłam hopnąć wątku ;) :lol::multi: