Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. A teraz Maniusia:loveu: Ta to dopiero ma fotek,a fotek:) [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8822/pakamera264.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/295/pakamera267.jpg[/IMG] a pozycje do spania przyjmuje niemożliwe:evil_lol: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6662/pakamera287.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2842/pakamera289.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/648/pakamera290.jpg[/IMG]
  2. Kajtuś:) tak sie skubany cieszy jak jest z człowiekiem,że aż cięzko zrobic mu fotki.Ale muszę go trzymać na łózku,bo jak go puszczę,to od razu leci do ramba:shake: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4284/pakamera420.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2454/pakamera423.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1934/pakamera424.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5307/pakamera426.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5764/pakamera427.jpg[/IMG] No i jak tu trzymac w łazience takiego przytulaka?:-(No ale muszę:-(
  3. No własnie tak jest jak pisze Jostel.Moruskowi wsio rybo do kogo sie przytuli,ważne aby sie przytulic.Natomiast Opaliś nie chce spac z Fifim,bo Fifek robi smierdzace kupy i Opalisiowi najnormalniej w świecie to przeszkadza
  4. Ja też dziękuję:loveu: Kajtuś to kochany psiak,no ale nie chce zgodzic się na wspólne mieszkanie z moim Rambem i resztą psów:shake:.Za to z suczkami dogaduje się znakomicie:)Potem wkleje zdjęcia Mani i Kajtusia:)
  5. Jaka Laleczka cudna:loveu:No świetna jest:loveu:
  6. A ja bym zaproponowała Amelka:)Z doświadczenia na dogo zaobserwowałam,że Amelki szybciutko znajdują fajne domki.Niech i tej maliźnie sie poszczęści:loveu:
  7. Pewnie zioło;) Jutro będę u wetki to się spytam o ten leki i jak będzie go u siebie miała to od razu kupię,a jak nie to zamówię
  8. Zuzlikowa,właśnie coś w tym stylu:) Moje dwa niewidome psiaki (mimo,że mam 3 różne posłanka)spią na jednym i tam jest im najwygodniej:) http://img96.imageshack.us/img96/8655/pakamera049.jpg Moje posłanko jest bardzo podobne do tego
  9. Matko,może to by mu pomogło,bo niedawno znowu była kupa,ale dosłownie śmierdząca woda:shake:
  10. [quote name='Dzika_Figa']Hihi coś tu knujecie, widzę... Renatko... pomierzysz mi Balbiniastą? Bo chyba umknęła moja prośba gdzieś w najwale zdjęć...[/QUOTE] Pomierzę,ale jeszcze poczekamy z tym,niech Balbiniasta schudnie jeszcze kilka kilo;) Dzisiejsza Balbinka:) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7498/pakamera367.jpg[/IMG] Balbinka pewnie sobie myśli..."kobito ruszaj się szybciej,bo ja tu czekam na was i czekam":p [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/210/pakamera369.jpg[/IMG]
  11. To białe na boku,to jakaś blizna.Może efekt ugryzienia przez innego psa...
  12. [quote name='martka1982']Obydwa psiaczki wyglądają super! Jak jeszcze wypierzesz Miętuska to będzie extra kawaler! Martuś Miętusek już wyprany:) Wykąpałam go w specjalnym szamponie od wetki,bo w zwykłym psim,byśmy sto lat ten łupież zwalczali.Jak miętusia namoczyłam i gąbeczka zaczęłam myć,to zrobił sie dosłownie biały od łupieżu.A teraz same zobaczcie,jaki efekt i to już po jednym razie:)Wykąpię go niedługo jeszcze raz i po łupieżu nie będzie śladu:)
  13. [quote name='Awit']Wiem, że to wątek Opalika, ale pod moimi banerkami, czeka na pomoc Lileczka, 3kg nieszczęścia nie ma siły już....:-( Awit,to nic,że to wątek Opalisia,ale może jakaś dobra dusza zajrzy do Lilusi:-( A to nasz Królewicz:loveu:zawsze przyjdzie tam,gdzie ja jestem i dzielnie mi towarzyszy....kochana psinka:loveu: Akurat siedziałam przy komputerze i bida przyszła i położyła sie obok mojego krzesła I wcale nie spał,po prostu sobie leżał:loveu:
  14. [quote name='herak']Witam renatko pewnie że trzeba jeszcze raz powtórzyć szczepienie .[/QUOTE] Ok,to szczepimy i mamy wtedy pewnośc,ze testy wyjdą poprawne:)czyli od poniedziałku działamy i zakładamy paszport kawalerowi:)
  15. [quote name='mamanabank']ej, ej, ej, zaczekaj!!! Jest na to prostszy sposób!!! Wiesz jaki :-D[/QUOTE] Ja tez wiem jaki,dziewczyny mi powiedziały:eviltong::D I całkowicie popieram ten pomysł:cool3: Balbi je jabłuszko:) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3860/pakamera248.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2171/pakamera249.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3820/pakamera250.jpg[/IMG] Moje zdjęcia w porównaniu do Figusiowych to szajs,ale chociaz podłoga lepiej wygląda:diabloti:
  16. Dzięki Dziewczynki:):loveu: A teraz pokażę Wam moją Mysię,która też wpadła pod ostrza maszynki:)Mój mąż jak przyszedł do domu to jej nie poznał,słowo:p Przed obcięciem miała futro jak na sybir,skóry nie było widać,takie było gęste i wcale,ale to wcale nie dawała sie czesać:shake:... Po obcięciu:cool3:
  17. [quote name='luka1']to Dante jest u Renaty5?[/QUOTE] No:)Przybądź,to zobaczysz kawalera:) [B]Herak[/B]-no jasne,że przyjeżdżaj do Dantusia,przecież Twój Ci On:) Byłam u wetki i juz wszystko wiem.Teraz Herak musi sie wypowiedzieć co dalej robimy,bo.... Moja wetka jest za tym,zeby go jeszcze raz zaszczepic na wściekliznę i dalej wykonywać procedury krok po kroku.W schronisku dante mógł byc źle zaszczepiony i test na przeciwciała weźmie w łeb,no i wyjazd sie przedłuzy,bo i tak trzeba bedzie go powtórnie szczepić i znowu robic test i czekac na wyniki.Trzeba mieć 100% pewnośc,że szczepionka została podana w całości co do tysięcznych mililitra,bo w tescie wszystko wyjdzie.Dlatego tez Herak zdecyduj,czy lecimy juz z testem i na dwoje babka wrózyła,czy szczepimy raz jeszcze i wtedy mamy pewnośc,ze test dobrze wyjdzie.To jest podstawowe pytanie do Ciebie,bo od poniedziałku trzeba działać
  18. Byłam w sobote z Lady u wetki.Nie trzeba było robic zeskrobiny,bo na pierwszy rzut oka widac było,ze nuzyca jeszcze jest.W prawdzie jest juz pięknie zaleczona,no ale jeszcze nie wyleczona.Dodatkowo wetka zauważyła początki grzybicy-efekt uboczny nuzycy i leków.Oto co lady dostała... [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7/skanuj0008.png[/IMG] czyli dostała: -zastrzyk z ivermectiny,powtórka za 10 dni(co 5 dni według mojej wetki to za często,bo ten lek bardzo osłabia i w efekcie może uszkodzic nerki) i potem zobaczymy czy dalej podawać -receptę do wykupienia na ketokonazol,czyli tabletki p/grzybicze-podobno kosztuje około 20zł,wykupię w poniedziałek -imaverol-płyn do smarowania zmian(co drugi dzień mam smarować) -hexoderm-szampon p/bakteryjny,p/grzybiczy(w dzień,który nie smaruję płynem,mam lady wykąpać) Lady ma brać te leki co do z nimi do mnie przyjechała,bo to sa leki na stawy,stymulujące układ odpornościowy i na sierść Po tym wszystkim Lady będzie jak nowa:) A....lady wazy 23,8kg
  19. Majku ja jestem cierpliwa i tez szkoda mi fifulca.Jakoś damy rade,no musimy dać radę.
  20. Ponieważ dzeruś ma niedobór kasy,zastrzyk ma ode mnie w prezencie.mam nadzieję,że w końcu ta skóra dojdzie do normalności.póki co sie nie drapie,ani nie wygryza
  21. Czekam na te twardsze kupy jak powodzianie na suszę.Dzisiaj o 5 rano-rozwolnienie:shake:.Wetka powiedziała,że jak enzymy trzustkowe w postaci proszków będą działały,to kupki się poprawią,czyli czekam na kreon,bo amylan nie zdaje egzaminu ze względu na nieregularne jedzenie fifka.Cholerka oby kreon pomógł,bo i ja się wykończę i Fifek,no bo przecież ta psina w końcu wysra z siebie flaki:shake:
  22. Danuś,Fifkowi dawałam wszystko co tylko możliwe na biegunkę i zero efektu:shake: dzisiaj póki co były dwie kupki.jedna taka se,druga brzydka,rozwolnieniowa:-(
  23. Danuś,to dla jego dobra:) Tak Goniu,już pisałam wczesniej,że Mietusio ma łupież,ma tez lekkie wyłysienia i troszke blizn.Dopiero teraz to widać,jak ogolony jest prawie na zero.Doprowadzimy skóre do porzadku,sierśc odrośnie jeszcze piekniejsza i nasz chłopaczek bedzie rozchwytywany przez domki:)
×
×
  • Create New...