-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A teraz Maniusia:loveu: Ta to dopiero ma fotek,a fotek:) [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8822/pakamera264.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/295/pakamera267.jpg[/IMG] a pozycje do spania przyjmuje niemożliwe:evil_lol: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6662/pakamera287.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2842/pakamera289.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/648/pakamera290.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kajtuś:) tak sie skubany cieszy jak jest z człowiekiem,że aż cięzko zrobic mu fotki.Ale muszę go trzymać na łózku,bo jak go puszczę,to od razu leci do ramba:shake: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4284/pakamera420.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2454/pakamera423.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1934/pakamera424.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5307/pakamera426.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5764/pakamera427.jpg[/IMG] No i jak tu trzymac w łazience takiego przytulaka?:-(No ale muszę:-( -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No własnie tak jest jak pisze Jostel.Moruskowi wsio rybo do kogo sie przytuli,ważne aby sie przytulic.Natomiast Opaliś nie chce spac z Fifim,bo Fifek robi smierdzace kupy i Opalisiowi najnormalniej w świecie to przeszkadza -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja też dziękuję:loveu: Kajtuś to kochany psiak,no ale nie chce zgodzic się na wspólne mieszkanie z moim Rambem i resztą psów:shake:.Za to z suczkami dogaduje się znakomicie:)Potem wkleje zdjęcia Mani i Kajtusia:) -
MINI CUDO do pokochania - prześliczna *TULINKA* - MA DOMEK!! :)
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jaka Laleczka cudna:loveu:No świetna jest:loveu: -
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
Lionees replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
A ja bym zaproponowała Amelka:)Z doświadczenia na dogo zaobserwowałam,że Amelki szybciutko znajdują fajne domki.Niech i tej maliźnie sie poszczęści:loveu: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Hihi coś tu knujecie, widzę... Renatko... pomierzysz mi Balbiniastą? Bo chyba umknęła moja prośba gdzieś w najwale zdjęć...[/QUOTE] Pomierzę,ale jeszcze poczekamy z tym,niech Balbiniasta schudnie jeszcze kilka kilo;) Dzisiejsza Balbinka:) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7498/pakamera367.jpg[/IMG] Balbinka pewnie sobie myśli..."kobito ruszaj się szybciej,bo ja tu czekam na was i czekam":p [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/210/pakamera369.jpg[/IMG] -
[quote name='martka1982']Obydwa psiaczki wyglądają super! Jak jeszcze wypierzesz Miętuska to będzie extra kawaler! Martuś Miętusek już wyprany:) Wykąpałam go w specjalnym szamponie od wetki,bo w zwykłym psim,byśmy sto lat ten łupież zwalczali.Jak miętusia namoczyłam i gąbeczka zaczęłam myć,to zrobił sie dosłownie biały od łupieżu.A teraz same zobaczcie,jaki efekt i to już po jednym razie:)Wykąpię go niedługo jeszcze raz i po łupieżu nie będzie śladu:)
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Awit']Wiem, że to wątek Opalika, ale pod moimi banerkami, czeka na pomoc Lileczka, 3kg nieszczęścia nie ma siły już....:-( Awit,to nic,że to wątek Opalisia,ale może jakaś dobra dusza zajrzy do Lilusi:-( A to nasz Królewicz:loveu:zawsze przyjdzie tam,gdzie ja jestem i dzielnie mi towarzyszy....kochana psinka:loveu: Akurat siedziałam przy komputerze i bida przyszła i położyła sie obok mojego krzesła I wcale nie spał,po prostu sobie leżał:loveu: -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
Lionees replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='herak']Witam renatko pewnie że trzeba jeszcze raz powtórzyć szczepienie .[/QUOTE] Ok,to szczepimy i mamy wtedy pewnośc,ze testy wyjdą poprawne:)czyli od poniedziałku działamy i zakładamy paszport kawalerowi:) -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']ej, ej, ej, zaczekaj!!! Jest na to prostszy sposób!!! Wiesz jaki :-D[/QUOTE] Ja tez wiem jaki,dziewczyny mi powiedziały:eviltong::D I całkowicie popieram ten pomysł:cool3: Balbi je jabłuszko:) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3860/pakamera248.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2171/pakamera249.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3820/pakamera250.jpg[/IMG] Moje zdjęcia w porównaniu do Figusiowych to szajs,ale chociaz podłoga lepiej wygląda:diabloti: -
Dzięki Dziewczynki:):loveu: A teraz pokażę Wam moją Mysię,która też wpadła pod ostrza maszynki:)Mój mąż jak przyszedł do domu to jej nie poznał,słowo:p Przed obcięciem miała futro jak na sybir,skóry nie było widać,takie było gęste i wcale,ale to wcale nie dawała sie czesać:shake:... Po obcięciu:cool3:
-
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
Lionees replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']to Dante jest u Renaty5?[/QUOTE] No:)Przybądź,to zobaczysz kawalera:) [B]Herak[/B]-no jasne,że przyjeżdżaj do Dantusia,przecież Twój Ci On:) Byłam u wetki i juz wszystko wiem.Teraz Herak musi sie wypowiedzieć co dalej robimy,bo.... Moja wetka jest za tym,zeby go jeszcze raz zaszczepic na wściekliznę i dalej wykonywać procedury krok po kroku.W schronisku dante mógł byc źle zaszczepiony i test na przeciwciała weźmie w łeb,no i wyjazd sie przedłuzy,bo i tak trzeba bedzie go powtórnie szczepić i znowu robic test i czekac na wyniki.Trzeba mieć 100% pewnośc,że szczepionka została podana w całości co do tysięcznych mililitra,bo w tescie wszystko wyjdzie.Dlatego tez Herak zdecyduj,czy lecimy juz z testem i na dwoje babka wrózyła,czy szczepimy raz jeszcze i wtedy mamy pewnośc,ze test dobrze wyjdzie.To jest podstawowe pytanie do Ciebie,bo od poniedziałku trzeba działać -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
Byłam w sobote z Lady u wetki.Nie trzeba było robic zeskrobiny,bo na pierwszy rzut oka widac było,ze nuzyca jeszcze jest.W prawdzie jest juz pięknie zaleczona,no ale jeszcze nie wyleczona.Dodatkowo wetka zauważyła początki grzybicy-efekt uboczny nuzycy i leków.Oto co lady dostała... [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7/skanuj0008.png[/IMG] czyli dostała: -zastrzyk z ivermectiny,powtórka za 10 dni(co 5 dni według mojej wetki to za często,bo ten lek bardzo osłabia i w efekcie może uszkodzic nerki) i potem zobaczymy czy dalej podawać -receptę do wykupienia na ketokonazol,czyli tabletki p/grzybicze-podobno kosztuje około 20zł,wykupię w poniedziałek -imaverol-płyn do smarowania zmian(co drugi dzień mam smarować) -hexoderm-szampon p/bakteryjny,p/grzybiczy(w dzień,który nie smaruję płynem,mam lady wykąpać) Lady ma brać te leki co do z nimi do mnie przyjechała,bo to sa leki na stawy,stymulujące układ odpornościowy i na sierść Po tym wszystkim Lady będzie jak nowa:) A....lady wazy 23,8kg -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ponieważ dzeruś ma niedobór kasy,zastrzyk ma ode mnie w prezencie.mam nadzieję,że w końcu ta skóra dojdzie do normalności.póki co sie nie drapie,ani nie wygryza -
Czekam na te twardsze kupy jak powodzianie na suszę.Dzisiaj o 5 rano-rozwolnienie:shake:.Wetka powiedziała,że jak enzymy trzustkowe w postaci proszków będą działały,to kupki się poprawią,czyli czekam na kreon,bo amylan nie zdaje egzaminu ze względu na nieregularne jedzenie fifka.Cholerka oby kreon pomógł,bo i ja się wykończę i Fifek,no bo przecież ta psina w końcu wysra z siebie flaki:shake: