Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Sochaczew Rządzi!!! Kika w górę!!!
  2. Dosia pięknie pozuje:loveu:Śliczna z niej dziewczynka,a ten kotek,to taki mniejszy tygrys!Jak się rozciągnie,to kawał byka z niego:evil_lol:
  3. W tym tygodniu panny idą do szczepienia.Najpierw komplet szczepień p/wirusowych,koszt jednej szczepionki 45zł,a za dwa tygodnie trzeba doszczepić p/wściekliźnie-jedna szczepionka 15zł.No i w listopadzie sterylki.Duże dziewczyny-250zł od łebka,Perełka,że malutka,to 200zł.To są ceny już po negocjacji:cool1:.
  4. A tu mu wisi,ale i tak jest wygodnie:eviltong: A tu mój Rambuś słodko śpi :evil_lol:
  5. Perełce to tylko tak zdjęcia można robić,bo w takim momencie zachowuje względny spokój.Poza tym lata jak szalona i nie można jej w obiektyw złapać:evil_lol: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7529/zdjcie0486au5.jpg[/IMG] A tu diablica mała zapędziła się do mnie na górę i właśnie schodzi,ale jak zwykle wszystko robi w biegu,no i się "rozmazała":p [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/362/zdjcie0551uf8.jpg[/IMG]
  6. Żeby jeszcze Tosia się dołączyła,byłoby kółko graniaste:p(Pryszcz,Fela i Rambo) [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3794/zdjcie0960ow1.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1403/zdjcie0957cl3.jpg[/IMG] A to słodka Tosieńka:loveu: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5290/zdjcie0945zt3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='emilia2280']U Renatki i dziewczynek impreza dzis na calego :BIG: :knajpa: :drink1::drinka:a rano: :morning: i :drinking:[/quote] Aż tak nie było,bo to były urodziny dziecka nie moje:eviltong:.Na moich się dzieje,a dzieje:diabloti:. A teraz zdjątka z dzisiaj [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/5262/zdjcie0947jt6.jpg[/IMG] A to codzienny rytuał Feli:loveu:(na pierwszym planie mój Rambo) [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6821/zdjcie0961nm9.jpg[/IMG] Czy to jest przyjaźń,czy to jest kochanie? Fela i Rambo:loveu: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4179/zdjcie0953ub0.jpg[/IMG]
  8. Wypisz wymaluj druga Perła ten Twój Kajtek.Tylko z tą różnicą,że nasza Fela się nie daje.Jest cierpliwa,ale do czasu.Trzeba trochę Perełke stopować,bo jak ją Felka kiedyś(nie daj boże)złapie,to mogą się z odważnej Perełki części posypać.Perła też Felę podgryza,za ogon łapie,tak ją od tyłu podchodzi cwaniara.Wie,że zanim Felka sie odwróci,to ona spryciula zdąży zwiać.Narazie jej się to udaje.Trzeba pracować nad Perłą,bo w końcu jej Fela zajrzy do tyłka :diabloti:.
  9. U nas wszystko ok:happy1:.Dziewczyny grzeczne,Tosia zaczyna już trochę brykać po domu,cieszy się na nasz widok,okazało sie że zna "daj łapkę",pięknie podaje najpierw jedną,potem drugą,ale jeszcze nie słyszałam jej głosu.Fela czasami sobie szczeknie,a Perła drze gębę co i raz.Perła to wogóle zrobiła sie typem dominantki,ustawia dziewczyny po kątach,rządzi się jakby była u siebie:evil_lol:.Nawet z zazdrosci atakuje Felkę,chociaż ta zachowuje narazie iście anielską cierpliwość.Nie mniej jednak któregoś razu Perła jej pyskowała,to Felka na nią porządnie warknęła.Widocznie już ją wyprowadziła z równowagi.Perła jest zaczepna.Chyba powinna iść do domu bez psów,bo ona chciałaby mieć wszystko dla siebie.Jak trafi na psa/sukę też dominującego,to może być wojna.Odezwę się później,bo mam dzisiaj urodziny młodszego syna i trochę roboty przy tym.Wczoraj byli goście z rodziny,dzisiaj przychodzą koledzy,więc muszę coś niecoś przygotować dzieciakom.
  10. Wiem coś o tym:baddevil:.Miałam kotecka w domu,z Rambem wyprawiali cuda-niewidy0X.A sam kotecek też nie był lepszy.Zadzierał mi firanki,wysypywał ziemię z doniczek i pozadzierał wypoczynek skórzany:mad:.Wypieprzyłam dziada na dwór i mam spokój,a on wolną przestrzeń i może robić co chce. I Luka-żadne "a może jednak".:smokin:
  11. [quote name='lilith27']wszyscy kochają[/quote] Wszyscy to za mało:shake:.Musi znaleźć się ten jeden,jedyny KTOŚ.Oby tak się stało Kajuniu!
  12. Nie tylko Wy dostajecie szału:angryy:!!! I jak tu psiakom pomagać? Sati psinko domek potrzebny,oj potrzebny...
  13. Mało osób tu zagląda,oj mało,a psiakom pomoc bardzo potrzebna:-(
  14. [quote name='gagata']Niedizela, pół Polski siedzi w kościołach, a o bidulku nawet nie pomyślą....[/QUOTE] Zostawiam to bez komentarza...Niby tacy kościelni,a połowa z nich to bestie w ludzkiej skórze:angryy:
  15. [quote name='Moniek193'] albo napisz obok ogloszenia grozbe :evil_lol:zeby nie zrywali:evil_lol:[/QUOTE] że...wpier..l mają,jak zrywają:mad: :diabloti:
  16. Szlag mnie trafia na to dogo:angryy:.Coraz częściej nie można z niego korzystać! I jak tu prowadzić wątki,albo śledzić losy psów,nie mówiąc już o pomocy na cito!!!:shake:
  17. [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6001/zdjcie0510mv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4489/zdjcie0499sb2.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7747/zdjcie0512ev4.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8225/zdjcie0517ma7.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3396/zdjcie0478ea0.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2033/zdjcie0514sw1.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/558/zdjcie0480va2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6493/zdjcie0488ih5.jpg[/IMG] Perła skubana skoczna jest:razz: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7681/zdjcie0482ts9.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1088/zdjcie0498re0.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3406/zdjcie0505be7.jpg[/IMG]
  20. Byłam dzisiaj z suniami i swoimi dziećmi na spacerku ponad 2 godziny.Piękne słoneczko,po co siedzieć w tych murach:razz:? A oto efekty naszej wyprawy:cool3:: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5610/zdjcie0492zj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1830/zdjcie0520cp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3128/zdjcie0515po8.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5140/zdjcie0494ia7.jpg[/IMG]
  21. Lukaaa,Ty mnie nie uszczęśliwiaj:mad:.Ja i bez kotecka jestem szczęśliwa:p.Ja kotki lubię,ale na odległość,dlatego mam,ale na podwórku:eviltong:
  22. A tu zmiana pozycji,widocznie za gorąco miała główka pod kołdrą:eviltong:
  23. A tu jeszcze "ciepła" fotka,przed chwilą zrobiona.Głowa Prysia pod kołdrą,reszta na wierzchu:p
  24. Jejku,ale jatka na tym wątku o akcji w Krężelu i Maciejowicach:crazyeye:.Aż strach tam wchodzić:shake:
  25. [quote name='ARKA'] Biedna ta Tosienka, ciekawe jak ona tam dlugo byla, moze ona dorastal w tym miejscu, moze jako podrostek tam trafila.:-([/QUOTE] A ja myślę,że Tosia stosunkowo niedawno tam trafiła.Była ładnie odżywiona,sierść miała podłóg dziewczyn miękką,błyszczącą,taką czystą i właśnie jej fatalna psychika wskazywałaby na to że nie jest tam długo,bo ona jest przerażona,ale jakoś tak "świeżo"przerażona.Tak mi się wydaje.
×
×
  • Create New...